Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no tak zveřejnili za co se budou měnit duše, to se kapku nepovedlo, krystaly by byly mnohem lepší, takhle si musím vyměnit za zbytečnosti nebo si nechat vyměnit za zbytečnosti, to je sitauce.
     
    *kotě* tohle ocenil(a).
  2. malyjan16(CZ)

    malyjan16(CZ) Pisálek fóra

    • zbytečná citace
    Plně s tebou souhlasím celou akci šetřím duše aby mi pak za ně skoro nic nedali, hrozný
     
    Naposledy upraveno: 3/4/14
  3. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    malyjan16(CZ), Cena požehnání je úplně stejná, ale nevadí :)
     
  4. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    Tak koukam ze tu zase vseci pisou negativni veci vas snad uz nic nepotesi :) kazdy chce krystaly ale zapominate ze to byla pouze chyba ktera vznikla proto ste ty krystaly dostaly to ze si myslite ze zase budou krystaly a ted nebudou a ste zase rozhnevani ale vzdy za zbyle duse byly obycejne veci a co se vam nelibi na krakeni munici a nebo askipuv dar ten se vam nelibi bo hrajete jen samy na sebe a v aly se jen schovavate bo jinak by ste za to byly radi ze muzete lecit pri varech sve kamarady :)
     
  5. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Chci se zeptat, Zloděj duší, funguje s obyčejnou voodoo munkou nebo je s požíračem duší?
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj malyjan16(CZ),

    dodržuj prosím pravidla více ZDE

    Ahoj Iscariot,

    tady je informace, která je také v sekci "Nápověda - vše o hře"

    Zloděj duší

    [​IMG]

    Účinok: zvyšuje množstvo VB, ktoré Vaša munícia Požierač duší vysáva za Vašich nepriateľov

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 2/4/14
  7. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Díky Mirku
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    na všech forech je oznameni o dnesnim Patch day, akorat na nasem opet nic.....
     
  9. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    No krakení munice je poměrně neefektivní - následné škody se nestihnou odečíst, než je cíl sestřelen! - teda při NPC na hráče nepoužívám (na acheloosos to dělá 40 - 50K HP - otestoval sem si to - já nestřílel on ano a čekal sem, kolik se odečte - tudíž k boji k ničemu).
    Těch slavnejch darů mám dost z truhel a z typhona, taky jich dost rozdám, jen divný, že jich dostávám o dost míň, asi nemají ostatní zásobu. Takže plátí co jsem napsal, zbytečnosti nebo zbytečnosti. Bohužel to stejně skončí tak, že budu mít těch darů slavnejch cca 400 po výměně, tak to holt budu plácat jako svíčky a sněhuláky :)
     
  10. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Proč se tomu nedivím :)
     
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  12. *Sinthoras*

    *Sinthoras* Pisálek fóra

    RELIGHTMYFIRE - Kód na mazlíčka (+25 000Hp a 10% zlata z NPC) ! :)
     
    *booo* tohle ocenil(a).
  13. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    boo tak si udelej zasobu treba amuletu ja osobne nemam ani jeden a furt jen premyslim co za ty duse si udelat nebo nechat na vymenu a doufat ze se jim to opet pokazi a dostanu nekolik tisic krystalu nebo budu mit nekolik stovek tisic krakeni munice a tisic askipuv dar nebo si udelat nekolik tisic amuletu takze mi muzes poradit :)
     
  14. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    Tak mi aspom visvetlite kde mam teda ty krystaly ziskat taky setrim duse lebo potrebuju krystaly taky na telenty a ono nic kde je mam ted vzit ty krystaly jako toto neni normalni.akce uplne nanic.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ~=vandi=~(UEK), co se týče krystalů, můžeš mít na ně štěstí z admirálů dále nakoupit za perly případně bývají v rámci akce v platební oblasti a nebo dražit. Také je můžeš získat z akčních NPC, vraků a truhel.
     
  16. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    ano z glicu 1 za tyden tak vratte krystaly do NPC lodi jak to bylo predtym to byla taky chyba ktera se mnela opravit a ne ze to tak zustane ned neni skoro mozny ziskat krystaly bez penez nebo perel prydtym se dali zyskat dobre z NPC lodi.tak to vrate zase zpatky.
     
  17. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    poradil bych ale sám nevím odpověď, která má smysl, osobně sem zvoli zásobu amuletů a za zbylé žluté dostanu dary pokud se něco rozbije tak třeba krystaly
     
  18. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,za mě to je asi tak-po opět počátečních chybách,sekání,nefachaní přihlášení,musím říct že akce opět výdělečná,cca.asi 1týden jsem to nehrál a i přesto mám(zatím) 500 legba,500 triton,100 agwe,3 mazlíky,dost eli bodu,nějakou eli munku navíc,a 380 hadích klíču,desing mi nepasoval žádný(mám lepší),takže pro BP za to mé brblání:p(jiný už nebudu)palec nahoru:D
     
  19. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ~=vandi=~(UEK),

    krystaly z glitzu mi padají cca. 6-10 denně, neříkám že je to hodně, ale z NPC to bylo pokud jsem střílel na běžných mapách přibližně stejné, ale při minulé akci na krystaly jsem vydělal 20 000 krystalů, když odečtu náklady, tak 1/2 čistý zisk + cca. měsíc jsem musel vydělávat perly na munici. Kdybych tu seděl celý den a střílel NPC tak to mám "100 krystalů denně" za 200 dní, takže bych si přál spíše hodně takových akcí a to počítám se 100 krystaly denně, to jsem nikdy nevydělal.

    Ta současná akce je dle mého velice vydařená hlavně pro malé lodě, jedna z nejlepších za poslední 2 roky, pokud bych začínal, tak za celou akci mám design, mazlíka, a full děla 50,55 a 60 librové, ale je třeba více o tom diskutovat a ne hned všechno odpískat. Velké lodě tu budou psát za pár dní jaké mají zisky perel, amuletů, krystalů nebo možná spíše nebudou, protože by museli něco pochválit. Je to 4 akce po sobě, která přináší zisk, jen si vybrat tu správnou cestu.

    Poslední dobou moc nehraji a mám zatím přibližně 300 krystalů 2M perel a také přemýšlím co pořídím za tisíce duší, ale krystaly si nenárokuji, protože byly minule zcela výjimečně, nevím jestli 100/60 librových děl nebo amulety na pár měsíců dopředu, hlavně amulety s 50 VB, které doposud byly hlavně v platební oblasti a po akci budou full lodě k nepotopení a to si ještě můžu přičíst 100K HP..... pokud počítám správně, hráči co umí ovládat loď budou mít ekvivalentně cca. 1,5M HP a ostatní budou nevěřícně plavat na dně...

    pěkný den
     
    JEZUS-CR tohle ocenil(a).
  20. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    Jo a ja sem neco mezi 50-ky sou mi nanic a perle z typhona nevydelavam ale prodelavam tak co je promne zikove jen ty ukoly z kterych mam trochu munice a z munice par perel na typhona nebo dusi jinak musim do vseho investovat promne byla prodelacna ta minula byla perfektni nani sem vydelal i perle sice jen po 1000-2000 perel z eventa ale vydelal tad prodelavam.krystaly ja z glicu nenajdu ani 1 za tyden a to je zbyram porad.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.