Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    asi zaspali
    to je stejný jako posledně , na moři jsou vraky a nic se tu nenapíše
     
    Naposledy upraveno: 31/3/14
  2. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    a to zpuštění. Přihlásím se a di 5 sekund se mi to odhlašujem to se opravdu nedá hrát spravte to! :D
     
  3. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    snad si nemyslíš, ýe ti dá zdroj, já ho měl 2 hodiny před zveřejněním
    :)
     
  4. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    jó, booo jasně, měl si ho a koho to zajímá ? řeknu ti to - nikoho, protože si ho znal 2 hodiny dopředu, ale hráčům na fórum ho nenapíšeš tak můžeš jít víš kam .. ;-)
     
  5. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    Na Německým byl už ve 14.52
     
  6. Houba5*CZ*GE1*TEC

    Houba5*CZ*GE1*TEC Zelenáč fóra

    Přesně, nevím co tu řešíte CZ-Forum a lidi co tu pracujoů nedavají Info aktualně,možná je to tím že tu nejsoů pokazdé třeba ve 2 hod odpoledne tu nebylo zadný FM že?????????????! nicméně mi padá flash player kazdejch 10 min a odhlašuje taky. neměl sem minuly tyden zadny problémy ale ted... jeto fakt na hlavičku :D
     
  7. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    je to čím dál horší,jeden den šlo ještě po potopení nalogovat do 5ti minut,dnes je to v lepším případě půl hodiny,pokud mne to zas samovolně neodhlásí.Apropos:nešla tu řeč,že problém s Congesions error je vyřešen?Řeeknu vám to jednoduše:NENÍ !!!
     
  8. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    • vulgarizmus
    normalka ja nakoupil za 100k perel klíče abych našel eli body a celej den mně to blbme me,užu se přihlasit a ani udělat svitky pany takže bomba no 100k perel víme kde a eli boster SMAZÁNO taky no heureka bp
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/14
  9. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    A proč hledáš eli booster?...který už více jak měsíc nefunguje
     
  10. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    hugi funguje :) jen ti to na moři nepíše :) chce to sledovat :)
     
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Slůňe_CZ,

    dodržuj prosím pravidla více ZDE
     
  12. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    na moři to píše normálně ale když si zkontroluješ kolik ti to dává elb třeba ze svitku tak zjistíš že nefunguje ale když myslíš že funguje tak tě nechám přitom ;)
     
  13. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Napsal sem ho na chat tedy SK (ne jen já) a na TS jsem ho dal hráčům na cz chatu serveru GE2, co stím udělali oni je jejich věc, tak se laskavě uklidni.
     
  14. masony

    masony Pisálek fóra

    error bílá obrazovka a podobně proč s tím kurňa nikdo nic nedělá lidi jsem dávaj prachy tvl. to je opravdu neštěstí
     
  15. masony

    masony Pisálek fóra

    na podpoře jsou jak papoušci to je furt čekejte čekejte a na co než udělaj jinej paskvil
     
  16. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    Ahojte. Tie kody, co sem kazdy den davaju na nejake predmety, kde ich najdem???
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj smudla232, jde o to jaké předměty to jsou pokud klíče najdeš je na moři v nabídce vedle opravy. Munici máš normálně v munici. Co se týče amuletů ty najdeš v modrých hvězdičkách. Vše to jsou nabídky, které vidíš na mořské mapě v případě, že jsi dal tržiště a použít poukázku, tam jsi zadal kód a napsala se ti informace o tom, že ti byl předmět zarezervován.
     
  18. smudla232

    smudla232 Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    No kdesi som cital, ze kazdy den je v obehu kod, ktory pouzijem v trzisti v poukazkach. To som myslel
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/14
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj smudla232, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla jinak ano v posledních několika dnech byl dán každý den jeden kód a jakmile oficiálně dojde je dán zde.
     
  20. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    poukaz na 7x 60-ti librák. SWINGINGSIXTIES
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.