Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdenek73.cz.

    Zdenek73.cz. Pisálek fóra

    Ahoj Mirku
    co se týče flashplayeru se mi i stalo když sem chtěl přiblížit mapu moře(mám jí totiž na tu větší variantu)tak mi to celí spadlo a i to co sem měl ve vedleší záložce v prohlížeči,samozřejmě pomohl jedině restart PC.
     
  2. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    • doubleposting
    Opakování akce je naprosto k ničemu :-( Pořád se to odhlašuje, děs :-(

    Mohu s tebou jen souhlasit...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/3/14
  3. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    jj souhlas
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Iscariot,

    prosím dodržuj pravidla
     
  5. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    Ptáme se už jenom vzhledem k tomu, že BP oznámila opakování akce a to kvůli tomu, že byla nefunkční ... Nejenom akce, ale celá sea je v dezolátním stavu. Akce měla být spuštěna jako náhrada za tu co naprosto nefungovala a ti amatéři ji spustí se stejnými chybami. Tudíš jediný kdo by tu měl zapnout mozek je team kolem seafight. Třeba ji nechají do zimní akce aby vůbec někteří hráči měli možnost získat dizajn a nebo střelit pár vraků.
    PS: Mirku já se bavím touhle hrou od doby kdy ji převzal BP a soustavně ji likviduje
    Mimo to příště žádný vraky nedávejte, aby lidi nebyli naš... že přehodili TB, to se fakt na tři dny nevyplatí a to je někteří přehodili už po druhé. Já osobně přestal házet bokor, nakupovat premko, nakupovat další dizajny atd. třeba BP pochopí, že takhle to teda vést dál nejde.
    Pokud se tu rozčiluje hráč co do toho nedal ani kč a nebo je tu spokojený, když do toho neinvestuje, tak ať si je. Já mu to neberu, ale někteří tu hru sypou za skutečný peníze a z těchto hráčů BP žije a provozuje hru i své výdělky ... a těch vám rapidně ubejvá pánové a dámy.
     
  6. ๑ҚãrŁőک~๑

    ๑ҚãrŁőک~๑ Zelenáč fóra

    mohli by ste dat i vraky,kde brat klice na krakeni munici kdyz je nechci kupovat
     
  7. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Jaké jsou prosím tedy charakteristiky toho malého desingu Pašerákova pýcha :

    Ve FAQ je:
    • 30 000 HP, 10 000 VB + 0% vyšší poškození s dely
    Na trhu je :

    max. 30 000 HP,
    max 10 000 VB
    max 10% vyšší poškození s dely

    Tak jak to tedy je?
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DarkenCZ, 30 000 HP, 10 000 VB + 10% vyšší poškození s dely.
     
  9. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Nevite nekdo, kde najdu ty bunusove kody? diky
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  11. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Všetky vylepšenia nakúpené, ostalo mi plno duší. Mohli by ste posunúť hore návrh na pridanie naleštených hlavní... etc.
     
  12. MAZSEA.cz2

    MAZSEA.cz2 Zelenáč fóra

    to je kvalita dneska
     
  13. Houba5*CZ*GE1*TEC

    Houba5*CZ*GE1*TEC Zelenáč fóra

    seká seto.... padá flash po kazdém kliknutí na moře... tak nevím co si o tom mám myslet! možná ste to ani neměli prodlužovat a nechat normalně plout moře!
     
  14. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    povedzte mi niekto ako je mozne ze sa odhlasim z mora pridem o 5 minut a zistim ze ma stopil typhon ???? ako je to mozne ?
     
  15. *kotě*

    *kotě* Zelenáč fóra

    slusne receno fakt me stve ze se po stopeni nemuzu minimalne pul hodiny nalogovat. ale hold fricek dava do hry asi vic penez nez ja ,tak ma prednost.... nebo nevim jak to funguje.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Wo®kOut™, ano možné to je, bohužel v poslední době se stává, že i když se člověk odhlásí ne vždy dojde k správnému odhlášení.
     
  17. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    právě jsem udělal stejnou zkušenost,odlognu full a naloguju skoro glo
     
  18. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    poukaz na 100 000 světelky: FLAREFEVER :)
     
  19. maco400

    maco400 Zelenáč fóra

    mna vyhodilo a hned na to ma potopil admyral sinkler to pol rychli,tato hra začina byt na smiech alebo skvor na plač
     
  20. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    Sandokan díkes, kde jsi ho sehnal když v ofiku nic není, nebo zase zaspali? :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.