Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. malyjan16(CZ)

    malyjan16(CZ) Pisálek fóra

    Zdenek.73.cz. - toto je názor pro toho, kdo se spokojí s žádným výdělkem nebo vybavuje malou loď, ale toto je akce a když ji prodlužuji, tak jen v případě, když vyřeším problém hratelnosti
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    len tak by ma zaujímalo že koho v NDR napadlo dať ako odškodné za posss akciu počas ktorej sa nedá hrať (až na posledné 2-3 dni) tú istú akciu s tými istými bugmi ... :D to ako Pat a Mat
     
  3. ANTIHMOTA

    ANTIHMOTA Pisálek fóra

    já jako malá lodička jsem bez šance
    nefunguje vůbec nic: po potopení se nepřihlásim, úkol neodevzdám, mapy s úkolama obsazený číhajícíma pirátama co tě po hodině klikání na spojuji nemilosrdně stopěj a jediný co se dalo dělat - vraky na jedničkách - nejsou.....
    prodloužil bych to do vánoční akce a tu udělal úplně stejnou jako tuhle :)), prostě pořádná klauniáda...
     
  4. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    Ako nevirm o co vam ide vzdy tu len placete aka zla je akcia. Ja to hodnotim vybprne zepredlzili je to krasna akcia. Nesom fullka a zarobil som zadarmo 759 prekliatych a 230 ziariacich a k tomu ako bonus 150 k peral a 100 k svetelky. Ako naozaj super aj ked na typhonovi prerabam ale tie ulohy su super. BP palec hore. A ta hratelnost uz je posledne dni dobra v pohode. Som spokojný.
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    work nehovorím že je to zlá akcia.. pdoľa mňa je super.. tie úlohy perfektné aj lode celkom... ale ide o tie bugy... tie prišli s akciou tak logicky väčšina ľudí z toho obviňuje akciu preto negatívne ohlasy na ňu
     
  6. ANTIHMOTA

    ANTIHMOTA Pisálek fóra

    přesně tak, pokud bych moh dál nerušeně picat vraky na jedničce neřeknu ani bůů, ale jak můžu hodnoti akci jako dobrou, když se jí prostě neúčastnim, ne z mé vůle?
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nechci se teď vyjadřovat ke všem problémům, které při akci byly. To bych se asi rozepisoval hodně dlouho a hlavně bych opakoval spoustu předchozích příspěvků.
    Jen bych chtěl poukázat na jeden problém, který určitě nezpůsobuje hráčům infarktové stavy, jako problémy uvedené hráči přede mnou, ale přesto si myslím, že by se nad ním BP mohlo zamyslet - je to podle mně nepoměr v možnosti získat jednotlivé duše. Na konci akce (poté, co jsem nakoupil design, různá 14ti denní vylepšení a další věci načerném trhu) mi zůstaly 2 prokleté (zelené) duše, což je v pořádku, ale také mi zůstalo 2761 zářících (žlutých) duší, což už tak v pořádku není. Co s nimi? Nezbývá než čekat, co za ně BP dá, protože na černém trhu se nedá koupit nic jen za zářící duše a není tudíž možnost je využít. Bylo by tedy asi dobré, kdyby možnost získávání duší byla v průběhu akce upravena v poměru, v jakém se za duše nakupuje (tedy přibližně 3:1, takže aby třeba ve všech akčních truhlách nebyly jen zářící duše) nebo aby na černém trhu byly nějaké položky, které by se daly zakoupit pouze za zářící duše (stejně jako položky, které jdou nakoupit pouze za prokleté duše).
     
    Hugi|CZ| tohle ocenil(a).
  8. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    Ja to chapem ale našťastie ja take problemy nemam vsetko mi ide ok. A je to pravda aj samo bp povedalo ze problemy vyplyvaju z akcie najviac z thyphona ale suhlasim s vami ked vam to nejde. Necudujem sa vam ze ste nespokojny. A Gery u nas na nizsom leveli dostanej z npc 11 prekliate a 2 ziariace takze pomer do levelu 15 je v poriadku
     
  9. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D..no míň hrej ;)
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Loveparade,

    stále mě to vrtá hlavou a u tebe je vidět, že se jen tak nevzdáváš o to více bych ti chtěl pomoci. Čím více nad tím přemýšlím, je to v tvém případě jen účtem a mě napadá jen, že bych požádal kamaráda a prošel s ním co má a nemá na své lodi nastaveno nebo co nevlastní na rozdíl od tebe, možná to s něčím souvisí a přijdeme na to společně.

    Při 21 % se načítá moře a něco se systému nelíbí. V tvém případě bych si prošel nastavení na moři veškerou výbavu a porovnal s kamarádovo. Jednoduše řečeno nastavil mapu moře jak jí má kamarád (pro jistotu stejný design i mazlíka). Já osobně mám např. zaplé efekt-mraky a sněhuláky na BZ. Je dost možné, že je něco moc přetechnizované a přehnané a dělá to takovéto problémy. Jiným způsobem si nedokážu vysvětlit, že jedni hrají a druzí ne...

    přeji pěkný den a hodně štěstí
     
  11. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    Mirek to je ptákovina ... ať si radši porovná s kamarádemco používá za prohlížeč, co má a nebo nemá za programy atd. musí to být částečně ovlivněno software a nastavením PC a programů
     
  12. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    • Doubleposting
    A co je dost zly ze sou vraky jen na 1-3 mapach to nikdo si poradne nic nevydela lebo neni mozny tak chvili vydrzet mneli ste to dat na vsechny mapy.

    A posledni chtel bych se zeptat proc ste typhona neudelali jak Kalish nani sem aj neakou perlu vydelal sice malo ale vydelal tady jen prodelavam na Typhonovy proc to neudelate aby sme aj mi slabsi mohli vydelat.Dekuju.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/3/14
  13. °亗°INeverDie°亗°

    °亗°INeverDie°亗° Pisálek fóra

    Hele zlatíčka, budou ty vraky, nebo jsme přehazoval TB úplně na nic? Pokud ty vraky do zítra nebudou, tak píšu na podporu a jsem velice zvědavý co mi odepíší .... třeba sem zas přidám příspěvek co bude oceněný za 40 b od BP a od vás jako bonus dostanu ban. Mám tu z toho už jen srandu.
    Předem děkuji za odpověď a doufám, že bude alespoň trošku sofistikovaná vzhledem k tomu, že bych se nerad dočkal toho, že přehodím tb zase na damage npc a vy za 12 h. dáte vraky na moře
     
  14. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Je fajn že ste prodloužili akci ale spravte chyby. Zase mi nejde odevzdat ukol a nechci ho dělat znovu. Jo a vratte vraky :)
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ~=vandi=~(UEK), vyvaruj se prosím zbytečnému doublepostingu viz pravidla.
     
  16. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj °亗°INeverDie°亗°,

    kdyby si četl jeho příspěvky, jeho snahu, tak takovouhle hloupost nenapíšeš.

    Pokud jde o vraky přečti si oficíální informace o akci, hlavně pasáž o vrakách (kdy byly zavedeny v původní akci), ale můžeš napsat na podporu.

    Jsem rád, že se bavíš, já mám srandu z bývalého CM, které zde píše, přitom ví co má kdo za povinnosti a oprávnění.

    pěkný den
     
  17. ANTIHMOTA

    ANTIHMOTA Pisálek fóra

    ohledně přihlašování ještě troška z jineho pohledu, nevím, jestli to pomůže, ale ...

    Když jsem byl na jedničkách na vrakách, nikdy jsem neměl sebemenší problém s přihlášením se na moře
    Jen co jsem vyplul vejš a dostal dno, zpět jsem se nedostal. Většinou pak vypnu moře, jdu se tak na 10 minut podívat na forum a zkusím se znovu na moře přihlásit. To mi funguje u 80% případů. Ve zbylých případech mi nepomáhá nic jiného, než restart PC, pak je přihlášení OK napoprvé.
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ANTIHMOTA,

    dobrá poznámka, díky za ní, souvisí to s Typhonem s dobou automatického odhlášení a s flash playerem, který si pamatuje "určitou aktivitu", kterou anuluje až při restartování počítače. Stále se to urguje. Chci věřit tomu, že už to bude opraveno a tyto problémy přestanou, ničí to nervy nás všech.

    přeji pěkný den
     
  19. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    A vraky nebudou:(
     
  20. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Pro všechny co, se budou ptát na vraky(34), kdy je spustěj v totožné akci se neptejte, zapněte mozek, kdy je spustili při minulé.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.