Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Loveparade

    Loveparade Zelenáč fóra

    moje včerejší snažení:
    na stranku jsem se pripojil v 15:00, hned prvni pokus a 21% a congestion error, odhlasil jsem se z uctu nalogoval znovu tentokrat jen 21% bez congestion error, na moře jsem se dosatl po 28 minutach.
    Po necelé minutě hraní se zacalo moře ohlasovat, po odhlašení jsem klikl na spojit a na moře se dostal hned, za dalsi minutu me to zacalo opet odhlasovat, tentokrat zmizel odpočet a nedalo mi to moznost se znovu prihlasit, proste jsem mel modre moře kolem mě jezdili lode, ale ja jsem nemohl delat nic.
    Na moře se mi podařilo nalogovat po dalsich 32 minutach....po 3 minutach me to zacalo odhlasovat s moznosti po kliknuti se temer hned nalogovat, behem 30 minut me to 12x odhlasilo.

    Takže jsem se sebral, vzal auto a dojel si ke kamaradovi na strahovske koleje(pro ty co neznají na strahovských kolející je jedna z nejrychlejčích sítí a technické vybavení nekterých studentu je nad hranici toho co si kdy bude moci vetsina z nas dovolit.

    Vystrřidalo se nekolik PC,notebooku, vsechny prohlížeče a vzdy temer s naprosto stejnym vysledkem, nalogovani na moře v prumeru za 20 minut, neustale odhlasovani a stale oblíbeny 21% a congestion error...

    Takze až tady bude zase nejaky chytrak psat nesmysly o cisteni pameti ,rychlosti pripojeni, kvalite PC nebo notasu tak at si precte muj prispevek, problémy s pripojenim je technickej problem na strane BP.Nekomu to jde nekomu ne, a nejhorsi je ze ani v BP nikdo nevi proc.......
     
    sewses tohle ocenil(a).
  2. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    LEGBASLEGACY 6 amuletů legba jako další záplata na naší pusu :)
     
    JEZUS-CR tohle ocenil(a).
  3. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Loveparade,

    opravdu nechci dělat chytráka nepomohlo by to mě ani tobě, o počítačích, připojení atd. něco vím, ale měl jsem též ze začátku problémy. Vezmu to od zadu a neber to nějak špatně snažím se jen pomoci, měl jsi snahu a ta se počítá. PC nemusí být úplně to nej co je v prodeji, ale zároveň by nemělo být předpotopní.

    Požadavky na vybrané aplikace

    [​IMG]
    Microsoft® Windows®
    • Microsoft® Windows® XP (32bitová verze), Windows Server® 2003 (32bitová verze), Windows Server 2008 (32bitová verze), Windows Vista® (32bitová verze), Windows 7 (32bitová a 64bitová verze)

    • Procesor o rychlosti 2,33 GHz nebo rychlejší kompatibilní se systémem x86 nebo procesor Intel® Atom™ 1,6 GHz nebo rychlejší pro netbooky

    • 128 MB paměti RAM

    • 128 MB grafické paměti

    • Internet Explorer 8.0 a vyšší Mozilla Firefox 4.0 a vyšší Google Chrome Safari 5.0 a vyšší Opera 11
    požadavky na antivir

    Paměť: 512 MB RAM (Windows XP) / 1024 MB RAM (Windows Vista, Windows 7, Windows 8)

    požadavky na samotný systém
    Windows XP profesionál

    Paměť: 128 MB RAM

    dám dva příklady, někdo se rozhodne nainstalovat tento flash 12 a nevšimne si požadovku Internet Explorer 8.0, bude mít 7.0 a už má problémy, nebo nainstaluje všechny tyto součásti na 512 MB RAM, pokud se rozběhnou současně je začátek problémů.

    S připojením mám zkušenosti velice extrémní v práci mám k dispozici vnitřní síť na optickém vláknu 2 Gb/s (pochybuju, že tu má někdo vyšší) bohužel doma mám 1000x nižší jen 2Mb/s a 90 % stabilita, ale jde to celkem dobře. Pamatuji si na spoluhráče, kterému se to sekalo tak strašně, že se to nedalo hrát, zatímco jsme všichni hráli měl pod 512 kbit/s ale hlavně špatnou stabilitu wifi.

    Tím vším co jsem napsal jen chci podotknout, že je to nyní dost obtížné a je to dost idividuální. Pokud čteš všechny vlákna s problémama připojení tak sis jistě všiml, že každému jde teď jiný prohlížeč, z ofiko oznámení je hra optimalizovaná na IE, Mozzilu a Chrome, ale každému teď vyhovuje jiný. Já osobně jsem vždy
    používal Chrome, před časem byly velké problémy a začal jsem používat Mozzilu a teď jsem opustil i Mozzilu, protože bych též viděl 21% a koukal na černou obrazovku, ale nemá to žádné vazby druhému může vyhovovat.

    závěrem - chyba je v řešení, je způsobena velkým množstvím potopených hráčů, pravděpodobně skončí s akcí až skončí Typhon. Zkoušel jsem prohlížeče, našel svůj nejvhodnější a po potopení zavřu pročistím a jsem zpět na moři. Pokud omylem spustim hru na Mozzile a někdo mě potopí dalších 20 minut se na moře nedostanu i kdybych požádal všechny co znám. Loď (daný účet) je nějakým způsobem seklá a musí se počkat na "timeout", zatím co jinou loď můžeš spustit.


    přeji pěkný den
     
  5. L.E*N.O.CH(CZ)

    L.E*N.O.CH(CZ) Zelenáč fóra

    • vulgarizmus
    Ať jdo SMAZÁNO s tím připojováním dodrbali co mohli ať se na to SMAZÁNO a je to
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/3/14
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj L.E*N.O.CH(CZ),

    dodržuj prosím pravidla více ZDE
     
  7. Loveparade

    Loveparade Zelenáč fóra

    Mirku děkuji za tvuj prispevek

    nedalo mi to a vcera jsem se rozjel a dorazil ke kamosovi z cechu(cimz mu dekuji za pohostinost, hlava boli jeste ted).

    On se na svem uctu naloguje , a nemam temer zadne problemy, ani se samovolnym ohlasovanim,ani s 21%, ani s nalogovanim.

    Prihlasil jsem se u nej, na jeho PC a muj ucet ma opet ty same problémy co jsem popisoval v prispevku výše

    a jen pro info , pozadavky co pises ve svem prispevku byli to první co jsem kontroloval, BP ma v cele hre totatlni bordel a sami nejsou schopni zjistit, proc to nekomu jde a nekomu ne.......

    Pokud bych nemel výše poposivane problemy, a mohl se do hry bez problemu dostat, tuto akci bych hodnotil na 1********

    system ukolů :perfektni, konecne zmena( i kdyz osobne bych upravl odmeny, dostat 50 000 munice je super, ale proc je k tomu 1000elitnich bodu nechápu)

    vyskyt lodí a jejich rozdelení na levely: perfektní - skoda ze neni alespon z jednoho NPC odmena v perlach (nepocitam Pythona)

    nabidka v černem trhu: super, i kdyz mi chybí hlavne....

    odmeny ve vracich...naprosta parada a to i pro me jako hrace s 20levelem, me sice nepomuzou 50 nebo 55 dela, ale platy a knizky,klice a duše ...super

    ale celkove jsem z narozeninove akce zhnusen a nezabrani tomu ani smesne kody
     
    Naposledy upraveno: 28/3/14
  8. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak před koncem akce jste se zase BP vyznamenali,z typhona nikdo nedostal odměnu,pak zmizli předměty z moře(rakety,prach,štíty,atd.),pak se to seklo a nakonec to ukázalo-INVALID USER ID !,tak díky za veselé ukončení akce-tak nevím kdo je ted invalida:rolleyes:Ale co bych se tu rozčiloval že?:mad:
     
  9. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    To je banda ... to BP ty nejsou schopny ničeho normalního,na moře se nepřihlásíš.. Přeju jim jen to nejhorší.
     
  10. *kotě*

    *kotě* Zelenáč fóra

    ja prisla uplne o vsechno :(
     
  11. *kotě*

    *kotě* Zelenáč fóra

    vse nejhorsi k narozeninam BP
     
  12. ~=vandi=~(UEK)

    ~=vandi=~(UEK) Rádoby autor

    To neni normalny ted mi to zas pro zmenu ukazuje Invalid user ID co to zas ma byt jako.
     
  13. terezkaalukasek

    terezkaalukasek Zelenáč fóra

    chci se zeptat budou opet vraky?? diky za odpoved
     
  14. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no vidím,že když se tady jedná o nějaké chybě, tak není žádná adekvátní odpověd hned,ale co se týče napsání naštvanosti(to znamená EDIT),tak je v pohotovosti hned celé obsazenstvo co se týče oprávněných EDITU,za celé hodiny mi jinak nedokázali odpověd Editi,co jako s tím zase je,jen doufám,že pro ty rádoby češtináře,nedostanu ban za mou nevhodnou(pro ně) otázku:D
     
  15. malyjan16(CZ)

    malyjan16(CZ) Pisálek fóra

    To si dělá BP srandu, ne? Akce na houby a oni ji ještě prodlouží o_O. Já nevím jak BP uvazuje, ale typhon se objevuje furt na stejných mapách jak mají ostatní šanci něco nastřílet, nevíte???
    Teď mě stopili a porad to jen spojuje, neměli jste už konečně ukončit akci a podívat se na tohle. Tato akce je největší propadák, co jsem kdy hrál. Odměny sice nejsou špatný, ale jen na jednom místě. A když jste stopený, tak už si nezahrajete!!! PS: ráno ano to server není plný, ale já nechci hrát jen ráno. Programátoři z BP jděte na školení, jo... :cool:
     
    Naposledy upraveno: 28/3/14
  16. Zdenek73.cz.

    Zdenek73.cz. Pisálek fóra

    Tak se máš soustředit na to co máš já osobně při takových akcích málokdy střílím hlavního eventa byl bych věčně na dně,při téhle akci sem se soustředil na ůkoli a v závěru i na vraky,sice sem moc perel nevydělal ale mám několik 60 děl vědomostí špeha apodobně tolik že bych to mohl přehazovat lopatou krystali že sem vylepšil 2 talenty,munici tak po 100K jak světelnou tak krakení a to sem tu byl tak 2 hodky denně jelikož mám noční.
    Známku bych týhle akci nedával musela by mít totiž dvě na problémy z hraním tak za 5 ale za možnost celkem slušného výdělku i pro malé lodě(děla ve vrakách je velké plus to já jako začátečník nikdy neměl) by dostali tak 2.
     
  17. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Jsem na LVL10 a nejde mi udělat harpunový úkol od Alexandra, můžu sejmou potvor kolik chci a ani jednu mi to neodečte.

    Upozorňuji že je šutím ve správném pořadí, zkoušel jsem úkol restartovat a NIC, pořád 0/2.

    POMOC
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DarkenCZ, nebyl při plněné těchto úkolů utopen? Pak dochází bohužel k těmto problémům. Že bys střílel špatné příšery není možné nevím jaké tam máš, ale některé příšery dnes mají stejné názvy.
     
  19. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    To nemohli dát info dřív, že akce bude znova?? Všechny perly jsem utratil a munku vystřílel...
     
  20. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    No aspoň nejaké odškodnenie, myslím že tých niekoľko desiatok tisíc munície z alexandra nie je zlých...:)

    A aspoň stihnem spraviť úplne zadarmo design, čo sa mi ešte na žiadnej akcii sea nedalo / nepodarilo :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.