Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ferko konecne nekdo normalni kdo to pochopil ze akce je super a ze na jednickach nemas problem s pripojenim :) a pro vsechny hra je SUPEEER tak hrejte a nebudte tak negativni je to jen hra uz to pochopte vzhuru na THYPTONY :)
     
  2. -komi-

    -komi- Rádoby autor

    kromě připojení, které je špatné v době od 17-02 hod., nemám též žádné výhrady s touto akcí. 3 hodiny denně :

    2 mazlíky asi design a cca. 1M perel 200 krystalů

    pokud bych nechtěl design můžu si vzít 60 x 60 librové dělo nebo si vezmu 2000 tritonovo požehnání a to akce ještě nekončí.

    vraky super i pro malé loďky, bohužel budu muset 50 libráky prodat nebo vyhodit, je škoda když jich za hodinu mám 5ks. Škoda že tato akce nebyla, když jsem začínal měl bych do začátku během týdne full děla, sice je to špatné dělo, ale na začátek (spotřeba a DMG) stačí.

    ještě bych chtěl poděkovat hráči, teď si nevzpomenu na nick, na jeho kombinaci nastavení PC, asi tady nebo v jiném tématu, je to opravdu znát, v mimo označené době se můžu přihlašovat, odhlašovat restartovat a dávat F5 jak se mi zlíbí, je to závislé ... ale to už bych psal o jiném tématu

    tak vzhůru na Typhony ;)
     
  3. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    jo a to je natom to nejhorší trefil jsi to v době od 17-02 hraje asi nejvíc lidí a nedá se dostat na moře, každy nemá čas sedět u toho dopoledne nebo v noci :-( jinak to mohla byt docela dobrá akce pro všechny ale takto je na 2 věci :-(
     
  4. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Dnes psali že je na foru psáno že je bonus bokorův pohár nikde to nemohu najít,poradte sry že to píšu sem díky
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!, viz zde:
    Dnešní kód obsahuje Balíček voodoo beden M do Bokorova poháru:

    BokorsDelight
     
  6. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    MAXSTONE nejsem nervozni a nechci aby se rusila tato hra stale mne spoustu penez a casu jen pro tvou informaci pokud jsi nekde neco zakoupim tak ocekavam funkcnost produktu vis ale jak znamo tato hra jej neplni a navic na penize se musi delat to ti take nejak unika . jinak preji krasnou hru a neminim dal psat co koho stve .
     
  7. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    ale normálně si z nás dělají srandu s tím,že opravili Congestion error,já s tím bojuju furt
     
  8. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    srandisti, congestion error opět a opakovaně
     
  9. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Nemohu si vyzvednout odměnu (tlačítko je šedé i když jsou podmínky splněny) za splnění úkolu u Alexandro, nevíte někdo proč?
     
  10. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    • vulgarizmus
    MAXTONS Daj si facku toto je obyčajná SMAZÁNO a hru si ty asi v živote nehral.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/3/14
  11. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Ahoj !-Hellmaster-!
    Nevím proč ale taky se mi to stalo. Nakonec sem musel zrušit ukol a dělat jej znovu a pak už to šlo :(
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj TotojehraPche,

    dodržuj prosím pravidla více ZDE

    pokud jde o Congestion error včera jsem byl během hodiny od 21:30 - 22:30 potopen 16x a vždy jsem se vrátil na moře a opravil to předevčírem nebylo možné, jediné co je bohužel normální je: hráči kteří se již bez větších problémů dostanou během chvilky zpět na moře zde již nepíší ...

    pěkný den
     
  13. LA_GRACE.CZ

    LA_GRACE.CZ Zelenáč fóra

    me to vcera kolem 20:00 odlasovalo asi hodku
     
  14. Loveparade

    Loveparade Zelenáč fóra


    to je sice hezky, ale ja jsem se snazil prihlasit od 15-16 nepovedlo se, pak jsem se prihlasil v 17, nalogoval se o 20 minut pozdeji, po 10 minutach se to samo zacalo odlasovat, nalogoval jsem se po 30 minutach, pak jsem dostal dno a na more se ani po hodine nedostal, takze to ze ty se pripojis bez problemu je sice hezky ale me je to k nicemu protoze ja se na more nedostanu, takze info o tom ze se to opravi je zase dalsi nesmysl a mazani medu kolem pusy ze strany BP a co tak sleduju na TS tak ten sami problem ma dost lidi, holt zrejme nekteri z vas jsou asi VIP a ty ostatni se muzou akorat koukat na cernou obrazovku 21% a congestion error......

    zaverem od 15-22 hodine jsem si moře užil 38 minut, velmi děkuji za krasnou narozeninovou akci
     
  15. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    nesepka sa sa uz nahodou co sa bude menit za esencie?
     
  16. Houba5*CZ*GE1*TEC

    Houba5*CZ*GE1*TEC Zelenáč fóra

    Nechapu to spousta lidí má obrovský problém se prihlasit.... Mně se nikdy neodhlsila lod sama.... a když semi objeví strastnejch 21% tak trvá 2-5 min nez mne to prihlasí ale nikdy semi nestalo že by mne to neprihlasilo do 10 minut.. a nejsem VIP a do hry neinvestuju. :eek:) s pozdravem GE1
     
  17. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

    na jakem prohlížeči hraješ liška odhlašuje, explorer ne aspon u mě :)
     
  18. Sexicek*UeK

    Sexicek*UeK Pisálek fóra

    vsichni si tu stezujete a ja tu jedu obcas na dual ano obcas kdyz me stopej 3x se mi obevi tabulka spoj zrus.pak sem hned zpatky na mori a akce krom tech chyb je fajnova bp si placnul prez kapsu
     
  19. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Liška a opera šlapou v pohodě aspon u mě.Dříve se mi to taky odhlašovalo ,ale ted už pohoda.
     
  20. Loveparade

    Loveparade Zelenáč fóra

    moje včerejší snažení:
    na stranku jsem se pripojil v 15:00, hned prvni pokus a 21% a congestion error, odhlasil jsem se z uctu nalogoval znovu tentokrat jen 21% bez congestion error, na moře jsem se dosatl po 28 minutach.
    Po necelé minutě hraní se zacalo moře ohlasovat, po odhlašení jsem klikl na spojit a na moře se dostal hned, za dalsi minutu me to zacalo opet odhlasovat, tentokrat zmizel odpočet a nedalo mi to moznost se znovu prihlasit, proste jsem mel modre moře kolem mě jezdili lode, ale ja jsem nemohl delat nic.
    Na moře se mi podařilo nalogovat po dalsich 32 minutach....po 3 minutach me to zacalo odhlasovat s moznosti po kliknuti se temer hned nalogovat, behem 30 minut me to 12x odhlasilo.

    Takže jsem se sebral, vzal auto a dojel si ke kamaradovi na strahovske koleje(pro ty co neznají na strahovských kolející je jedna z nejrychlejčích sítí a technické vybavení nekterých studentu je nad hranici toho co si kdy bude moci vetsina z nas dovolit.

    Vystrřidalo se nekolik PC,notebooku, vsechny prohlížeče a vzdy temer s naprosto stejnym vysledkem, nalogovani na moře v prumeru za 20 minut, neustale odhlasovani a stale oblíbeny 21% a congestion error...

    Takze až tady bude zase nejaky chytrak psat nesmysly o cisteni pameti ,rychlosti pripojeni, kvalite PC nebo notasu tak at si precte muj prispevek, problémy s pripojenim je technickej problem na strane BP.Nekomu to jde nekomu ne, a nejhorsi je ze ani v BP nikdo nevi proc.......
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.