Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak.. zakřižkoval sem všechno.. před 20 hodinama a pořad nic o_O :D
     
  2. DennegCZ

    DennegCZ Zelenáč fóra

    Ahoj, co dělá ten ztracený odznak? krom toho že mě stál harpuny a nervy!
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DennegCZ, jedná se o klasickou dekoraci, stejně jako metály za BP.
     
  4. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    FAkt vrchol neschopnosti, na oficielní dotaz - prosíme o trpělivost - s tím jděte do EDIT. za dnešek 119 minut spojuji, diletanti neschopný.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/14
    ☢Arrow☢ a -Kotleba-Svk- tohle ocenili.
  5. Lenva

    Lenva Pisálek fóra

    Docela luxus.... 1,5 hodiny se nemužu dostat na moře :)) Pořád error... hodlaj s tým neco delat nebo jako vždy to ješte víc skur..kazit ??
     
  6. Balтic_SK

    Balтic_SK Zelenáč fóra

    Tak zas mi to nejde ,mam aspoň čas čosi napísať . Včerajší lag (23.3) ma tak povediac pripravil o možnosť strielať eventa: ha ha. Do vcerajška som bol ziskovy na eventovy a už prerábam z 50 000 municie -1000 peral. A ozaj prečo mam čas? Po 2 reštartoch pc, som už skusil sa prihlasiť na mapu cez: mozillu, google chrome, explorer a operu , všetko neuspešne.
    Po 3 rokoch hrania som sa tolko neje-babral s touto hrou čo teraz. Ta nech už idu do pilej miče (to aby som nenadaval).
     
    Loveparade tohle ocenil(a).
  7. skorpio(HU)

    skorpio(HU) Zelenáč fóra

    ahoj Baltic_SK .trochu casu máme a toto dostaneme..CONGESTION ERROR ! ... Spojuji 7s... vdaka BP dobry event..
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nejneschopnejsi spolecnost v oblasti her...dekuji za narozeninový event a osobne si preju aby to byl ten posledni
     
    TotojehraPche a Loveparade tohle ocenili.
  9. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tak jeste par slov a vet napisu proc chcete aby tuhle hru bp ukoncil ? duvod ze mate nervy na dranc atd ze se nemuzete dostat na more a blablabla ale duvod ? pokud se vam to nelibi nikdo vam nenakazuje tuhle hru hrat nebo to zkouset se dostat na more tak proc tu furt pisete at ji ukonci ja pokud nebudu chtit hrat nebudu ale hrat chci at se nejak zabavim s volnym casem i s tim jak hra vypada ale nebudu tady furt psat at ji ukonci kdyz neni duvod takze pevne nervy vsem :)
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    • Vulgarita
    chci aby skoncila abych nemusel cist tve EDIT prispevky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/3/14
    TotojehraPche, *booo* a Loveparade tohle ocenili.
  11. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    maxi ty jsi snad nasazenej provokatér,pokud to není k tématu tak se nepiš.
     
  12. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    jen ho nechte do te jeho palice vic neni mozno dostat tupota te pevisuje ze MAXTONE
     
    Loveparade tohle ocenil(a).
  13. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    • Uveřejnění soukromé pošty s podporou
    EDIT a to se clovek jen chce zeptat na par veci))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/3/14
    Loveparade tohle ocenil(a).
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj slavista81, komunikace mezi tebou a podporou je soukromá záležitost a nepatří na fórum viz pravidla.
    Ahoj ☢Arrow☢, vyvaruj se prosím používání nevhodných výrazů viz pravidla.
     
  15. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    takze slaboch pokud me chces psat at nepisu ze to neni k tematu prvne se zamer ty nad tim ze mi odepisujes a taky to neni k tematu a nasazenej nejsem jen nevim proc si tu stezujete a chcete aby tuhle hru kterou vsichni hrajete odpojily aby ste pak mohly nadavat jeste vic ze uz si nezahrajete a casem si reknete no tak uz se stalo no a nevim proc rebels kdyz ja to beru pozitivne a nenervuju se u teto hry kdyz nejde a jdu delat neco jineho a nekoukam na cernou obrazovku sem podle tebe hloupy ? a navic akce je moc pekna vydelecna takze nevidim duvod se tu vzteka a zadat nake nahrady atd atd
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  16. Loveparade

    Loveparade Zelenáč fóra

    MaXTONS ty si opravdu placenej trotl...
    1.akce je vydělečná?? pro me tezko, vcera jsem se od 15-23 hodin pripojil do hry na 20 minut...pak jsem měl smulu
    2.na rozdil od tebe jsou tady hraci, kterí mají zaplaceny bonusy do hry za realne penize(premko,zdvojnasobovace,alevy atd.) a ty využívat nemuzou protoze se neda pripojit do hry
    3.to že se nepripojim do hry a se mnou ticíce hraců je problem BP a ne náš, je to jejich neschopnost, která nám platícím brání hru a jejií doplnky vyuzivat
    4.tvoje keci o tom ze nic platit nemusíme jsou naprosto mimo mísu, já si něco platím protože chci a protoze mi to oproti neplatícím má, ale ted výhodu neprinasi

    takže si tady dále zvracej sve pochybne názory
     
    *booo* tohle ocenil(a).
  17. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,hmmm tak ban na IP adresu?To je jediné rozumné od tebe co mužeš poradit?Jak tak koukám tak to stále nejde tak jak má.Několikrát mě to v pruběhu hry samovolně odhlásí,přinejlepším se mi to sekne na 2 minuty,už několik dní,a ty mi napíšeš ban na ID adresu?Copak jste tak nedutkliví,že by jste byli nervozní?
     
    Loveparade tohle ocenil(a).
  18. BARY69

    BARY69 Pisálek fóra

    No super zase nic 25% init global actions control za pár dní mě tyto věty budou strašit ze spaní to bude asi k těm narozkám dáreček dík:eek:
     
  19. BARY69

    BARY69 Pisálek fóra

    po půl hodině LOST CONNECTION
    mohl by někdo kompetentní se konečně vyjádřit k tomuto stavu abych zbytečně neztrácel svůj čas a věděl kdy se mám k této hře vrátit? Jestli za týden nebo tak něco.
    Děkuji.:D
     
  20. Ferko¤VII

    Ferko¤VII Zelenáč fóra

    nebudem tu pisat dalsie negativa k akcii o tych kazdy vie,akcia pre moju malu lodku je vyborna urobil som si nejake talenty,vystrielal dizajn zarobil perly a prezbrojil lodku z 30f diel na 50f a vysie,skoda ze hra skoro nefunguje ako ma ale na 1 mape ma nik nepotopi tak nemam problem z pripojenim do hry..
     
    *booo* a ..ζαקקy.. tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.