Velký hon na odměny – SeaFight slaví 8. narozeniny! / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

  2. psohlavec-ČR(SCA)1

    psohlavec-ČR(SCA)1 Pisálek fóra

    to musí být super být téměř sám na moři zatímco všichni čekají až bůh dá a log překoná těch 21%...zajímalo by mě, kdo je na moři a vesele střílí eventy...
    O dalších nevyřešených bugách -například s několiknásobným opakování poslední vlny svitku a tím i obdržených odměn se mlčí a nebyla provedena žádná redukce odměn, nebo třeba ban...takže si vesele užívají BŽ,krystalového požehnání na X měsíců.
     
  3. *Storm*Shogun*Cz*

    *Storm*Shogun*Cz* Rádoby autor

    21% - logging in user... Nechci si stěžovat,ale hratelnost hry je prvořadá věc. Sea se opravdu a já to můžu říct jelikož hru hraju dost dlouho a to co je tet nikdy nebylo.Akce pominu, protože vždy přitahovaly i hráče kteří hráli jen občas,ale nedostat se na moře v takové míře nepamatuju.Časy se mění a nedivte se,že hodně hráčů odejde za jinou zábavou a zdarma.Je to opravdu k zamyšlení.
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  4. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    je tu přes 180 příspěvků se stížnostmi na technické problémy BP a jediné zásahy ze strany BP jsou jen EDIT a BAN,Už se vzpamatujte a přestaňte tady neustále vyhrožovat BANEM,je to k smíchu.
     
  5. _Bigoš_(K*P)

    _Bigoš_(K*P) Perspektivní autor

    toto nie je oslava narodenín toto je KAR SEAFIGHTU !!
     
  6. psohlavec-ČR(SCA)1

    psohlavec-ČR(SCA)1 Pisálek fóra

    už se to lepší z 21% to už je 25%...pokud to bude takhle super pokračovat tak se přihlásím ráno...nebyl Seafight cca před 4 roky zvolen jako nejlepší online hra??
     
  7. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Absolutne nefunkcni hra !! GL1
     
    • urážka
    Stale s usmevom :DD ty SMAZÁNO ... bezeslov... 3 hodiny se nemužu přihlasit :D :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  8. MAZSEA.cz2

    MAZSEA.cz2 Zelenáč fóra

    uz to neni hra ale bug omyl internetu
     
  9. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    • urážka
    ja ted psal na podporu a ty SMAZÁNO pisou porad to same dokola-problemy jsou na hlasene a jsou v reseni mejte trpelivost-ale kdo ma mit trpelivost po trech dnech kdy se nemuzu lognout fakt nechapu ze ty programotori maji jeste kam chodit do prace pri takovem hvezdnem vykonu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/3/14
  10. slaboch_CSA

    slaboch_CSA Pisálek fóra

    též jsem psal na podporu a vzhledem k tomu,že jsem se tam ptal i na něco úplně jiného a přišlo mi pouze to otřepané o trpělivosti tak je zcela evidentní,že PODPORA to vůbec nečte a stylem CTRL+C a CTRL+V odpovídá všem.Takhle bych si chtěl vydělávat na živobytí...ale asi nepochopili smysl slova podpora.
     
  11. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    njn jsou taky uplně k ničemu
     
  12. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    proč tedy vůbec ten EVENT spustili ,když to nemají natolik ošefovaný ,aby to nedělalo to co to dělá ? Těžko mi na to odpoví nějaký CM , FM snad ani nikdo z podpory, jelikož odpověď neznají ,nebo se snad pletu ? Chápu rozhořčení některých hráčů i já jsem fest vytočenej nad stavem v jakým v současnosti hra je . Silně pochybuji o tom ,že spol.BP bude natolik solventní a vykompenzuje hráčům tyto nervy u této hry. pochybuji i o tom ,že nějakou kompenzaci dostanou i ti co mají koupeno prémko ,násobič a pod., čas se jim stejně neposune , ten jim běží bez ohledu na to , jestli se na moře dostanou či nikoliv ,ale proč se na moře nedostanou ? Vinou provozovatele této hry . o tomto spol.BP tvrdí ,že to bude lepší herní zážitek ? Já z toho jen poslední dobou mám takový zážitek ,že mně opravdu , ale opravdu mrzí to ,že jsem kdy do této hry vložil nějaký finanční investice . Taky dost pochybuji ,že se sem začnou hrnout nový hráči a ještě k tomu hodně platící , sem se totiž nevyplatí už investovat ani cent ,bohužel . jak se na to tak poslední dny dívám , přijde mi ,že tato hra je jak TITANIC . Loď se potápí ,ale kapela hraje dál , toto je narážka na MHH ,HH a celou platební oblast. Neodsuzuji nikoho , pokud do této hry chce ještě i v tom stavu v jakém v současnosti je , investovat , je to jeho volba , ale osobně si myslím ,že to je házení financí oknem. jsem ochoten do této hry sem tam něco investovat ,ale to by se ta hra ,hratelností, musela vrátit cca 2 roky zpět ,a to je asi sci - fi.
     
    ◘Hofa8◘ a ΛΖLΛB tohle ocenili.
  13. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D..jj jeto šid první třídy,ted je supr dobývat ostrovy,stačí když je o deset lodí víc tak nikdo nemá šanci,jak tě sejmou už nenaloguješ,páčsi tě daj do špicla,ten jim vyhodí kde se máš objevit,tobě se to desetkrát nepodaří a když jo,tak už tam na tebe čekaj:p
     
  14. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    taky jsem se ptal na odmenu jako nahradu tech dni kdy nemuzeme byt na mori a mit zisky z akce ,protozre mi prijde zase nespravedlive kdyby odmenu rozdelovali plosne protoze zase by na tom vydelali i hraci kterym hra bezi, ja jsem se rozhodl bombardovat podporu budu tam psat klidne kazdy den 10 emailu a pripojuju se ktomu ze me mrzi ze jsem vlozil nejake finance do hry nebyt toho uz tu davno nejsem
     
  15. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Bohužel už tomu tak je , v dnešní době má mít IT technik nebo Programátor her Vysokou školu na tyto věci , ale je zde naprosto jasné , že ti co momentálně provozují tuto hru si sedí na penězích , které z nás hráčů vyhrabali a je jim úplně jedno , jestli něco funguje nebo ne.
    A nebo možná to vůbec ani neumí provozovat a jen z nás tahají peníze no kdo ví.
    Ale je to opravdu HNUS.

    To samé jak zde píšete podpora .... člověk se slušně zeptá a oni ho div nepošlou někam se slovy veškeré vaše další email budou brány jako spam popřípadně můžete dostat ban na účet :D :D :D No to je naprostý výsměch ne ....

    Kde jsou ty Doby kdy tato hra opravdu fungovala a vše bylo tak jak má ?

    Má být Narozeninová akce a Všichni hráči z 95% tráví čas tím , že čučí na monitor kde je napsáno CONGESTION ERROR nebo LOST CONECTION , nebo se to sekne na 21% a nikam to dál nepustí.

    Za tuto nefunkčnost by BP měli dát dost tučnou odměnu !!
     
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  16. 12hodin bez přihlašení :D palte do miče ! :D
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj slaboch_CSA, jediná asi možná rada v tuto dobu je zkusit zavřít okno moře i hlavní stránku křížkem a počkat 15 minut než tě to automaticky odhlásí. Tímto problémem jsme postihnuti všichni. Snad už ho co nejdříve opraví.
     
  18. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    bertre to z te lepsi stranky zitra bude druha faze akce a urcite i nakej kod na klice :)
     
  19. slavista81

    slavista81 Rádoby autor

    a mextone na co mi bude kod kdyz se nedostanu na more))) maximalne ze mi je pak vymeni ,ted jsem se zkousel prihlasit a zase oblibenych 21%)) kdyby aspon se to zastavovalo u 22% at je nejaka zmena a ne furt to same cislo
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.