Velikonoční soutěž/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 19/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proč je u otázky 30, 4/ Úřední jazyk označena správná odpověď 4. Maltčina, Angličtina, když ve Wikipedii jsou uvedeny jazyky 3: maltština, angličtina, italština a ještě s poznámkou, že italsky mluví 66% obyvatel?
     
  2. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Ak si prečítaš otázku je napísaná v jednotnom čísle čiže stačí iba jeden jazyk
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to tak, kdyby u otázky bylo napsané všechny úřední jazyky, trvali bychom na všech třech.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ve Wikipedii taky není napsáno jazyky, ale jazyk. Úřední jazyk je tam maltština, angličtina a italština. Tak je to ve Wikipedii. Dávejte tedy jednoznačné otázky a ne takové, které vysvětlíte až po odpovědi, jak jste otázku mysleli.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud si myslíš, že je jednoduché vymyslet soutěž tak aby byla zajímavá, perfektní a do detailu promyšlená tak nějakou vymysli, dopodrobna popiš a můžu ji použít někdy příště. Stěžovat si umí každý, ale že je za tím spousta práce týmu už nikdo nevidí. Dělat fórum soutěže není povinné, ale moje dobrá vůle aby jste měli hru zajímavější. Za posledních pár akcí si ale spíše jen stěžujete takže se taky může stát, že budu dělat jen jednu soutěž ročně jako moje předchůdkyně.
     
  6. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Příště by to chtělo nějakou, kde by hledání odpovědi trochu trvalo a ne, že nejmenovaní jedinci, co jsou tu nonstop spamujou odpovědi a za to mají dostat odměnu?
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    čerpat musíme z alespon trochu oficiálních zdrojů. Pokud hráč jak sám psal zná vlajky a má tyto oficiální stránky už uložené stačí mu jen vyhledat info o daném státě. Ano, je trochu škoda, že se tím pádem nedostane k bodům více hráčů, ale návrhům na další soutěž od Vás nic nebrání. Stěžovat si umí každý, vymyslete akci podle Vašich představ.
     
  8. matfons

    matfons Aktivní autor

    Mám dotaz k otázke č. 41: Hlavné mesto nie je Washington D.CC ale podľa wikipedie tam miesto posledného C má byť len bodka; a rozloha je podľa SK alebo CZ wikipedie?; a jazyk aj podľa SK aj CZ je tak ako som napísal ... tak prečo nemám uznané 3 body ??
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    kdybychom bodovali pouze odpovědi bez různých překlepů, vyžadovali diakritiku a podobně tak by moc vítězů asi nebylo. CZ a SK wiki se bohužel malinko liší hlavně co se týče rozloh států. Už tu bylo vysvětleno, že jako správnou rozlohu bereme odpověď z CZ i SK wiki, záleží jen na tom kdo odpoví dřív. Odpověď angličtina je dostačující, proto hráč dzina29 dostal 4 body.
     
  10. dzina29

    dzina29 Pisálek fóra

    Mam taky dotaz k sutazi pocita sa posledna odpoved ktoru hrac napise? Lebo na 43 otazske dostal hrac body za obidve odpovedy neprudim len se ptam dakujem:)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Počítá se vždy první správná odpověď a je jedno jestli své odpovědi hráč rozdělí do 5 příspěvků či má vše v jednom.
     
  12. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    mám otazku pripočitali mi odmenu že som chcel mince ale ten pergač som nedostal mam napisať znova na podporu alebo sa bude davat inokedy?
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud vím, kolegové dávali informaci, že připsání bonusové mapy proběhne tento týden, že zatím došlo k připsání pouze druhé části odměny.
     
  14. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ok dakujem už viem len mi nepipol email na mobile tak som si ho neprečital :)
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.