Velikonoční soutěž/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 19/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ak mi povieš ako sa robi screen odfotim ti to ja tie odpovede kpirujem neodpisujem
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Zkontrolovala jsem SK wikipedii a tam je uvedená rozloha 49 035 km, proto ti tuto odpověď dodatečně uznám a připíšu bod.
     
  3. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    no a kukni kolko som tam napisal 49035 Km2
     
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    prosim skontroluj to znova lebo ja tam vidim an forku rozlohu 49 035 km
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    přečti si moji poslední odpověď.
     
  6. XalYVero(CZ)

    XalYVero(CZ) Rádoby autor

    Proč má Godzik za otázku 24 6 bodů když jsem dal bonus před ním?
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Omlouvám se pouze moje chyba při kopírování bodů. Žebříček je ale správně a ty máš za bonusovou otázku tam 2 body i označenou správnou odpověď. Jak již tu bylo několikrát body se stejně budou kontrolovat na konci jelikož jsme jen lidi a upsat se můžeme.
     
  8. -OOOO-

    -OOOO- Zelenáč fóra

    • Vulgarita
    nesleduju tyhle nesmysliné soutěže,ale nechápu proč tam jsou tyhle otázky?muslimové jsou EDIT a islám je úsměvný tak jako každé náboženství
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/4/19
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    komentáře tohohle typu sem nepatří.
     
  10. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    podla mojho nazoru by som zmenil otazku ohladom celkoej rozlohy lebo co stranka to ina rozloha a nikdo nevie ktora je ta spravna
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    čerpáme z Wikipedie, která se považuje za oficiální stránku.
     
  12. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    tak potom prosím prekontroluj otazky 25-26 rozlohu lebo ani jedna z tych čo tam napisali oni nesedi iba ta čo som napisal ja podla wiki
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    u otázky 25 jsou podle wikipedií správné obě odpovědi. Jedna je z CZ a druhá z SK wiki. Protože ale XalYVero(CZ) odpověděl jako první body byly připsány jemu.
    U otázky 26 je správná podle CZ wiki pouze odpověď XalYVero(CZ).
     
  14. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    asi nečteš co píšu. U otázky 26 je v SK wiki několik údajů podle toho jestli zadáš jen spojené království nebo Spojené království a Irsko
    https://sk.wikipedia.org/wiki/Spojené_kráľovstvo_Veľkej_Británie_a_Írska


    To ale nic nemění na tom, že XalYVero(CZ). měl správnou odpověď podle CZ wikipedie a proto dostal body. Kdyb yjsi první odpověděl ty tak by body byly tvoje (u otázky 25).
     
  16. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    Ja som dal len návrh lebo sa mi nepáči že tých odpovedi na otázku rozlohy je veľa
     
  17. XalYVero(CZ)

    XalYVero(CZ) Rádoby autor

    Já si myslím že jestliže používáme jako zdroj Wiki (to taky mohlo být někde napsané ;)), tak by měla být správná odpověď ta z CZ i ze SK wiki, tak jak se to dělá teď.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    však ano. Psala jsem už před tím, že u 25 otázky byly obě odpovědi správné, ale soutěž je založená na tom kdo odpoví správně jako první,a to jsi ty nebyl.
     
  19. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    V pohode ja som si len myslel že Wikipédii je rovnaká
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.