Vánoční soutěž/Diskuze

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Leo., 2/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. _Bigoš_(K*P)

    _Bigoš_(K*P) Perspektivní autor

    po sutazi
     
  2. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    měl bych otázku ty odměny se nedaj fakt vybrat ?? třeba aspon za prizen odpovidajici pocet taurusu ??
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ne opravdu nedají, buďme rádi, že jsou povolené ceny jaké jsou. A věř, že bys těch map ani moc nedostal kdyby to šlo :D
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Odměny musí být schváleny před soutěží a musí být fixní. Neschvaluji je já ale centrála. První návrh, který jsem poslala mi zamítli takže tyto ceny jsou druhá možnost. Za pár odpovědí kdy se nemusíš ani nijak moc namáhat si myslím, že odměny jsou slušné. Nějak jsme nepochopila jak myslíš to " třeba aspon za prizen odpovidajici pocet taurusu ??", ale pokud myslíš přízně v těch balíčkách tak to jsou balíčky z platebky, které se připisují jako komplet a určitě ne jednotlivé položky.
     
  5. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    no ja myslel třeba za ten baliček přizen a ten rod tak s jmenuje tak za tu častku za kterou se prodava počet taurusu v ty cene
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už jsem psala že ceny jsou dané už před soutěží a měnit se nemůžou.