Vánoční soutěž/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 3/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Jsme spojení jako CZ a SK, v soutěži se zadávají jak české tak slovenské přesmyčky takže je to vyrovnané.
     
  2. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Měl bych dotaz k otázce 40, kde byl opraven vítěz kvůli odpovědi na mapu krakena (Kraken pro všechny (tentacle 2-16 lvl) ) Podle mě je tato ospověď správná, mapa krakena není přímo omezena levelem, je tam háček jen v tom, že masa(tentacle) jsou pouze na mapách 2-16 a to jsem v odpovědi jasně napsal také. Jestli si někdo stěžuje, že to bylo špatně tak to je fakt slovíčkaření... Díky
     
    Naposledy upraveno: 16/12/18
  3. Jongleur125

    Jongleur125 Perspektivní autor

    No správně Kille, Tentacle jsou na mapách 2-20 ne 2-16 :/
     
  4. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Oficiální popis mapy krakena na fóru: https://board-cs.seafight.com/threads/mapa-krakena.585/ ( Tantacle (Tentakel)
    Tentacli můžete střílet libovolnou municí. Po jejím sestřelení se objeví na moři 2 masa, ve kterých najdete 1 500 – 2 000 BZ nebo pořadí na mapu Krakena, která je omezena pro 20 hráčů.
    Tentacle se objevují na mapách 2-16. )
    Jestli je to špatně, není to můj problém, odpovědi máme čerpat z fóra.
    Ale je mi jasné, že zrovna ty budeš psát cokoli proti tomu abych měl body, protože chceš vyhrát to je jasné (kdo by nechtěl) :)
     
    Naposledy upraveno: 16/12/18
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Změna proběhla úplně z jiného důvodu. Na základě námitky jiné osoby jsme celou situaci prověřili a dospěli k odpovědi, že 2+ je správná odpověď. Jelikož hráč musí udělat nejprve PZ na 2 level, kde jak jsi sám napsal najde chapadla a teprve díky nim se dostane na krakena. Tudíž není pravda jak jsi napsal "Kraken pro všechny (tentacle 2-16 lvl) " Kraken není pro všechny jelikož hráč s 1 levelem se mapu krakena nedostane. Ale dostanou se na něho hráči od 2-35 levelu s tím, že tentacle jsou jen do 20 to je jiná věc.
     
  6. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Je u otázky (u vítězné odpovědi) 44 správě toto ?
    • Zadavatel úkolů a pirátských zkoušek pro 11 a 13 stupně
    pokud vím, tak tento zadavatel dává úkoly pro stupeň 11 a 13, ale pirátskou zkoušku pouze pro stupeň 13, pro 11 je jiný zadavatel, takže odpověď je špatně.
    Díky
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Vítěz je vyhodnocen správně. Odpovědi máte čerpat z herního fóra a to vítěz udělal.
    Upozorňuji, že pokud dojde k problémům mezi hráči nebo hráči a moderátory, bude soutěž ukončena bez vítěze.
     
  8. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Já jsem dal jen dotaz, napsal si mi odpověď a já to beru. Pokud je problém se ptát už sem nic nenapíšu :-D
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není problém se ptát , samozřejmě jsme jen lidi a splést se může každý, ale ty už jsi se dnes na to ptal na chatu a je zbytečné to řešit na více místech. Na soutěž dohlíží více než jen jeden moderátor.
     
  10. Huns

    Huns Rádoby autor

    Nesouhlasím s vyhlášením vítěze u otázky číslo 46. výherce uvedl špatnou odpověď.Bonus netrvá 20 sekund ale 60 sekund . https://ctrlv.cz/WceY
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    jak již bylo řečeno má se používat herní forum. Předmět byl na fóru uveden opravdu na 20 sekund tudíž vyhlášení zůstává a informace na fóru byla opravena.
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak to pardon, jestli se soutěž vyhrává za špatné odpovědi, tak to ji radši zrušte, to je ostuda!!!
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To sice není cílem, ale je řečeno používání herního fóra, tudíž pakliže se přijde na něco co je bohužel špatně platí to a samozřejmě dojde poté k opravě na foru. Tak jako se to nelíbí jednomu nebude se to líbit ani druhému.
     
  14. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Dobrý deň,

    Otázka 47 a otázka 42 sa zhodujú.
    Dakujem
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Geralt64

    Cílem soutěže samozřejmě není odměňovat za špatné odpovědi, ale zadáním soutěže bylo, odpovědi čerpat z herního fóra. To, že BP změnilo funkci některých předmětů aniž by nám dalo vědět už je zas jiná věc. Postupně kontrolujeme všechny předměty a jejich aktuálnost, ale není to věc několika hodin.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    congy71

    ano shodují se, ale to myslím soutěži nijak neublíží.
     
  17. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Mám dotaz k zadávání otázek v soutěži. Mohlo by CM nejdřív napsat na chat do hry ,,Vánoční soutěž'' a pak teprve to dávat na fórum ? ať to nedopadá jak u poslední otázky kdy CM napíše že je nová otázka v momentě kdy už je tam půl minuty odpověď. Když hráč sedí u fóra a mačká F5 tak tomu se nedá konkurovat :-D
     
    congy71 tohle ocenil(a).
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je naprosto normální, že může k nějakému prodlení dojít. Začínám to více a více vidět, že bude soutěž lepší ukončit bez vyhodnocení. Nespokojenost bude vždy již se nám stalo když dali nejdřív CM oznámení a potom až otázku, že si hráči taky stěžovali, že tam nic není a přišli o výhodu.
    Asi to pro příště uděláme jako tomu bylo dřív CM nebudou nic oznamovat a bude klid. Byla snaha pomoci i dalším hráčům co právě neustále neobnovují herní forum a taky byla k ničemu jak vidím v určitých případech.
     
  19. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Poseidone normálně a v klidu jsem se zeptal, na konci jsem ještě schválně dal smajlíka a ty začneš tím, že bude lepší soutěž ukončit, hele pokud ti to udělá radost ukonči to, mě na tom až tak nezáleží, stačila normální odpověď bez rozboru problému a odpovědí která zase a opět upozorňuje na ukončení soutěže. Tady se vážně člověk nemůže dotázat vůbec na nic aby dostal krátkou normální seriózní odpověď. :-D děkuji za pozornost
     
    congy71 tohle ocenil(a).
  20. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    • Caps Lock
    NEJHORŠÍ SOUTĚŽ ZA TY ROKY CO HRAJU!!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.