Valentínska akcia (14. 2. 2017 - 21. 2. 2017) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 10/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Nezlobte se na me ale ten kdo vymyslel měnit druh akční munice ať už těsně před , nebo těsně po začátku akce tak by se měl před ostatní postavit čelem a říct co ho k tomu vedlo.

    Nicméně střílet na valentýna krakenkou místo lásky, to je teda nápad ... :(
     
  2. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    A ke všemu se ani nenačte moře :(((
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak asi to mám špatně já nebo co. Já mám u příspěvku Verbei čas 11:22. Pokud TINKA15 psal, že info bylo půl hodiny před začátkem akce, tak asi taky vidí stejný čas jako já.
    Schválně - kopie příspěvku 18:

    Schválně: zprávu vkládám ve 20:00, tak jsem zvědavej, co tam bude za čas :)
    Geralt64, Dnes v(e) 6:59 PM Upravit Smazat Nahlásit

    Já 20:00, systém 6:59 PM, zase je tam ta hodina. Na PC mám čas správně.

    PS1: nikoho nepodezřívám, že by zpětně měnil čas u příspěvku.
    PS2: nejsem počítačový odborník, zajímalo by mě, čím to je
    PS3: pro hru je to samozřejmě celkem bezpředmětné, aby mi tu někdo nepsal, že řeším blbosti
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel jak ve hře tak běžně v FAQ je spousta věcí co nejsou pravda. Tyto informace dává provozovatel a v takovém stavu jsou. Podle čeho řídí čas pro forum atd opravdu informaci nemáme. Já například u tvého příspěvku mám 9:47PM a sám jsem se už kolikráte při vkládání příspěvků zde přesvědčil, že jsou dokonce řazeny jinak než mají být. Jedná se o RS od jiného provozovatele a těžko s tím něco moc naděláme, ono například i samotné zadávání do kalendáře je kapku náročné například pro Bokor a podobně.

    Takže čas se nedá asi změnit. Nicméně jak jsem již psal FAQ opravdu moc vážně nejde brát a hráči na to sami i pravidelně upozorňují, ale jedná se o oznámení od provozovatele. Jako je těžké pro nás i když bychom chtěli poradit s novými úkoly a podobně protože si je nejdříve sami musíme vůbec udělat.

    I když z toho všeho by se dalo říct, kdybychom to udělali jako jinde jen tiše přepsali informaci byl by klid.
     
  5. nextik...

    nextik... Zelenáč fóra

    ahoj nevim jestli muzes ale domnivam se ze ano pokud muzes odepisovat na BP. tak doufam ze za nas obycejne hrace se postavis a vyridis BP. nasi velkou nespokojenost z touto akci dik
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj nextik...,

    vaše názory, žádosti o opravu, změnu atd. se posílají pravidelně.

    pěkný den
     
  7. Nič nemeniť, akcia je super :)
     
  8. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

  9. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau,tak měla jsem + - stejný čas jako Geralt64.A to co píše- dieber.cz,že byla v puvodním znění oznamu krakenka,tak nevím kde to četl a kdy to četl.
     
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Tínka hned první den kdy oznámení vyšlo tam byla krakenka ( což mě dost udivilo), pak jsem koukala až za dva dny a byl tam lamač srdcí.
    Což by bylo logické, když lamač srdcí měl premiéru právě na Valentina před několika lety. Ale je to hra od Bug point tak asi nemůžeme logiku a slušnost od provozovatele očekávat.
     
    nextik... tohle ocenil(a).
  11. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    nejde mi more
     
  12. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Ziskal niekto už ten desing?ako vyzera?
     
  13. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

  14. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj.. Je tu někdo takový, kdo střílel ve více lodích to NPC a dostal desing na poslední ránu ? DMG jsem měl 2x nic jsem nedostal a tak to střílíme ve dvou.. a schválně dávám poslední rány a nic.. minimálně 25 posledních ran padlo a nic.. na fóru je napsané, že je i za poslední ránu.. Ale není to jen tu na fóru je to i na ostatních.. zřejmě mám smolika :)... díky za odpovědi.
     
  15. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Jestli někdo říká že v oznámení je to a to, tak myslím že je chyba FM tady u nás.. Nevím jestli to překládají, nebo jim to zasílá BP, na což se vždycky vymlouvají (nebo odůvodňují to tím), ale na EN fóru je to vždy lepší. Kraken poison ammo už tam je od první chvíle, a taky na TSku jsme to řešili co to je zas za event, nicméně podezřívám, že někoho napadlo, že to přepíše na Lamač srdcí. Mohlo to tak být ze dvou důvodů, které si každý inteligent domyslí. Krakenku jsem tudíž také nenakoupil, ale spíš proto že event byl ze začátku tak trochu podezřelý, a prostě, kdo má čas na tyhle eventy...
    Za celý event se nepřihlásím ani 1
     
  16. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    18x na HP a 12x na psolednu a nič ;) bravóóóó
     
  17. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

  18. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    viem viem ,prišiel som o mega cca krakenky ;) a design nikde :D
     
  19. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    jde vam more?
     
  20. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    docela mne zajima kdo dostal odmenu z žebřičku?,ja byl 21 a nic jsem nedostal
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.