Unity

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Godzik_SVK{KP}, 9/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Čauky,opět píši není to mým počítačem a ani chat nejde už měsíc prostě dám přihlásit a vyhodí mě to tabulka zmizí a to se opakuje asi desetkrát,potom na přihlášení s hlavním jménem se ukáže tabulka bílá ta mě taky vyhodí až když se ukáže tabulka hnědá tak se přihlásím a to trvá cca hodinu.
     
  2. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    a jak dlouho čekáš na ty aktualizace a kdy se objeví mě tak po hodině no.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    aktualizace se spouští automaticky po otevření hlavní stránky. Trvá to jen chvilku a pak vpravo dole vyskočí, že aktualizace byly úspěšné. Pokud máš takové problémy tak zkus udělat screeny a napsat na podporu. Taky můžeš podle návodu na foru poslat přes PC programátorům hry info o tvém systému aby mohli problémy tohoto typu opravit.
     
  4. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Bože kdo to zaměřování vymýšlel :eek::mad::( A nemluvě o tom hp. No další úpravy a hrozný za mě..
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    taky nevíte co chcete :D, nejdřív si stěžujete, že zaměřování chybí a nedá se pořádně zjistit kdy zakliknout a když Vám dají ukazatel tak se Vám to zase nelíbí.
    Ano ej trochu velký, ale asi ej to jen o zvyku.
     
  6. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    kde se dá ta hrůza vypnout ? (ukazatel)
     
  7. Ironside27

    Ironside27 Zelenáč fóra

    mne treba to nefunguje vubec pres klienta mi nejdou brat ukoly a pres prohlizec se vubec neprihlasim na more
     
  8. Ironside27

    Ironside27 Zelenáč fóra

    uz je tomu tyden a BP to nehodla opravit
     
  9. Ironside27

    Ironside27 Zelenáč fóra

    stale nefunguje ani klient ani unity
     
  10. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    Namiesto kravín čo "robia" ako pridať efekt a zrušiť efekt atď by mohli konečne tí inteligenti opraviť naklikávanie kameňov pri vylepšovaní a nie takéto capiny pridávať čo nemajú zmysel.....

    Vylepším kameň prehodí mi to na iné okno.... kamene naklikávam ako ***** po jednom lebo nefunguje "CTRL" na naklik ..... konečne nech začnú opravovať NORMÁLNE VECI !!!
     
    Naposledy upraveno: 5/7/21
  11. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Těch chyb je tolik že do vánoc mají co dělat :D Navíc horší jsou některé bugy co jdou dělat...
     
  12. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Ahoj, Od ranní restartu nefunguje správně prevence poškození....
     
  13. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    Dark tak ako si to napísal v predchádzajúcom príspevku "tých chýb je ....." taktiež aj špicel neukazuje kde sa nachádzajú hráči po špiclovaní celého cechu, zaseknutá mapa po špiclovaní a atď...
     
  14. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Já už nevím kam co psát je toho moc ale tohle je fakt problém
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Co se týče té prevence co konkrétně podle tebe nefunguje? Nicméně pokud se jedná o nějaké nové a konkrétní chyby prosím piště je do daného vlákna k tomu určenému.
     
  16. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Nepočítá bunusy co má : https://prnt.sc/18yt7s9. Ale po několika nalogování a odlogování a potopení mi to najdenou jde, ale klukům tady na tsku to furt blbne.
     
  17. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    tady se řešej kraviny a podstatný věci jsou shit , už tuto hru nechápu , ať napíšou přímo : díky za investice , zavíreáme krám . Toto co se děje tady není si myslím nikde na žádneé ON line hře ... alspoň jsem se s tím nesetkal.
     
  18. naky333

    naky333 Rádoby autor

    ahoj po přeskoku se to strašně seka dřív to nedělalo taky mi to ukazuje že střílim a přitom ne střilím doporučuju a by cm a admini vitahli sve lodky a viskoušeli si za hrát ad vědí co to děla doufam že tento navrch předáte dal

    ad si to programatořia a admini zkusí za hrát jinač nic nespraví n NORMALNÍCH SERVRECH NE NA BETĚ ATD
    AD SE OBJEVÍ NA TĚCH MAPACH SAKRA
     
  19. Pepa

    Pepa Zelenáč fóra

    Ahoj,tak naznac o jake bugy jde. Taky si chcem uzit SF.
     
  20. Dark_COBRA_CZ1

    Dark_COBRA_CZ1 Velmistr fóra

    Psal jsem to na podporu, nechi aby se to šířilo ve hře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.