Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bufonek1481

    Bufonek1481 Perspektivní autor

    ahoj nechápu tvou otázku?myslíš prohlížeč či co?zkoušel jsem všecky prohlížeče klienta i unity nic nejde vždy ta hláška API
     
  2. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Ahoj když chci vyzkoušet UNTITY tak mi při nalogovaní napíše : your browser does not support any of the required graphics api for this content , dá se to nějak obejít nebo si to prostě na svým počítači nevyzkouším a pak ani nezahraju až přejdeme na UNTITY Děkuji
     
    dejdy tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Bufonek1481, Virgio oba bych Vás poprosila aby jste podle návodu v sekci Technické oznámené - Unity - nejde nalogovat udělali screeny Vašich systému a s dalšími požadovanými údaji je poslali na podporu. Předají se centrále, která z nich zjišťuje jaké systémy, nastavení a další věci znemožňují hraní.

    Co se týče plné verze Unity, její spuštění se odloží na později takže budou mít programátoři snad dost času opravit chyby ve hře i problémy se spuštěním u některých hráčů.
     
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    myslím aky počitač máš či windows alebo macbook
     
  5. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Tak je od BP krásný, že dělá test, ale při tom jak unity teď momentálně běží se nedá hrát. Seká se to, nefunguje přepad a neodečítají se úkoly.
     
  6. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Nefunguje ani odhlášení. Čas se odečte, objeví se tabulka a když dám odhlásit, tak se nic neděje a tabulka zůstane viset. Chtěl jsem změnit grafiku, ale ani to se nepovedlo. Okno se otevře, vše popsáno v DE, ale nejde nic nastavit ani změnit. Takže odhlašuju natvrdo. Pokud chce BP test, tak aspoň něco by mohlo fungovat normálně
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    možná kdyby sis to tu přečetl v unity spousta věcí zatím nefunguje a není ani přidána. Testuje za účelem zatížení unity nikoliv ohledně jeho funkčnosti ta je stále omezená, ale i tak v tom hráči hrají.
     
  8. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Poseidone ano četl jsem co vše nejde a nefunguje. Jsem zvyklí, že se hra seká, ale v unity to bylo šílené. A když máš omezený čas na hraní, tak ti je dobrá každá minuta co hra jde. Pokud chci testovat zátěž, dám dopředu vědět s prosbou o připojení co nejvíce lidí. Takhle testuji v práci servery já. Kdyby to takhle BP udělal, tak věřím tomu, že se připojí daleko víc hráčů
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Oznámení o stres testu je na foru k dispozici od soboty, jak moc dopředu bys to ještě chtěl?
     
    Phantom_ship tohle ocenil(a).
  10. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ako nwm na čom hra vebouš ale mne ide skoro všetko nikdy som nemal problem s odhlasenim a to na unity hram skoro 3 mesiace prepad uplne v pohode funguje len to blbo ukazuje na mori, ulohy ma pravdu ale opakovačky na korunky idu bez problemou len ulohy na novy lvl mi nejdu zobrat to že mu neukazuju mysli asi v tom malom okne tam to neukazje ale započitava ich čiže nwm na čom hra
     
  11. Mishuge

    Mishuge Pisálek fóra

    preklad unity je na 4.5 :)
     
  12. MHAN

    MHAN Zelenáč fóra

    Ahoj chcem sa spytat ked vyuzivam MacOS tak som dohral ked som do toho dal cez 5000EUR ?
     
  13. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ahoj nie ja použivam tiež MacOS a ide to cez unity sice s obemedzeniami ale ide
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    MHAN na hlavní stránce v novinkách se dočtete jak to bude do budoucna. Momentálně uživatelé Mac nemůžou hrát normální servery, protože klient nebyl vytvořený pro tyto systémy. Až spustí plnou verzi Unity tak bude hra dostupná jak přes klienta tak přes prohlížeč jako byla dřív. Pak bude čistě na hráči, která možnost mu bude víc vyhovovat.

    Zatím můžeš hrát beta verzi Unity přes prohlížeč, ale nejsou tam ještě všechny funkce a věci.
     
  15. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Při odhlášení ze hry při aktivním pvp (hraju na GE7 - PvE server) a kliknutí na opětovné přihlášení mám u lodi znak zapnutého pvp, přestože pvp zapnuté nemám.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jestli se nepletu to už by mělo být hlášené.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Po přeinstalování klienta se už neobjevuje možnost hrát flash verzi ale pouze unity. Dnes v 18:00 budou mít týmy meeting s programátory ohledně chyb a problémů v unity. Pokud tedy máte nějaké nové chyby nebo věci, které by bylo potřeba zlepšit napište je sem, ať je můžeme tlumočit.

    Dnes do 17:30
     
  18. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Nejde se dostat na mapu Krakatice (harpunování-mistrovský talent)
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nedobíjí se ti mistr talent nebo nejde skočit na mapu?
     
  20. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Na lvi mape to nedava yulong mince.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.