Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ok děkuji jen dodám problém s HP je hlášený.
     
  2. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    no mojim skúmanim som zistil že vzdy ked prepadnem lod tak potom ked strielam do tej estej lodi tak neviem ju prestat strielať a potom ešte s ty admirali mi neskaču neukazuju sa kde aky skoči
     
  3. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    řešíš tu něco , co je o ničem , když máš na tak slušnej telefon , nebyl by asi problém , žešit to nootebuukem s 10 windows a nemuesl by jsi tu vypiusovat , toztop
     
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    kamo nehnevaj sa na mna ale vypisuješ tu uplne zbytočne veci toto vlaknu slúži na to aby sa sem davali chyby aby sa tato hra mohla posunuť a kus dalej.
    druha vec je to že mi tu ideš vypisovať o tom že si mam kupiť iny PC prečo by som to robil? Macbook som si kupil pretože som mal na neho veľmi dobru cenu a za druhe preto že pracujem v obore kde sa zaoberame iba vecami od značky Apple ciže som si ho kupil hlavne kvôli praci čiže nehnevaj sa na mna ale je na mne aky počitač som si kupil a to že sem pišem chyby je aby sa unity posunulo dalej to že ty si človek ktory sa iba hra a potom stažuje na forku alebo niekde inde že to nejde a seka to ale nič ine pre to neurobiš je tvoja vec. Ja som človek ktory rad pomože nepíšem sem chyby preto aby som sa na niečo stažoval ale pomahal a ak chceš pomocť aj ty hraj na unity a hldaj chyby prajem ti pekny deň :)
     
  5. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    nepusune se , dokud BP neuidě+lá přítrž bnootum
     
  6. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    môžem iba otazočku ked nahlasom chybu na podpore nebude to rychlešie oznamene?
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nemyslím si. A hlavně rychlost nahlášení nemá většinou nic společného s opravou. Chyby pro unity už tam jsou dost dlouho hlášené a buď nevědí jak je opravit a nebo udělají další opravou verzi, kde toho opraví více.
     
  8. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    aha tak nič :D
     
  9. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    chcem nahlásiť dalšie dve chyby jedna sa jedná toho že nejdu posielať flotily a druhá sa jedna toho že keď mám desing Horiaci holandan tak mi nezobrazuje grafiku ohnov ked strielam s danou municiou
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Flotily jsou spojené s cechem a protože ten ještě není do unity zavedený, nebudou ani flotily zatím. Co se týká speciální grafiky pro holandana, to nahlásíme.
     
    Godzik_SVK{KP} tohle ocenil(a).
  11. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    otazka ten reštart na unity dnes už prebehol?
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel jsem doposud nebyl na moři takže netuším. Kolegové si myslí, že ne, ale odhaduji, že kdyby proběhl tak by ses měl dostat do přehledu členů kam může každý člen cechu. Kdy přesně proběhne restart nedostáváme takže pokud někdo nebyl v danou chvíli na moři tak se neví. A nebo jedině se orientovat dle některých NPC.
     
  13. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    aha lebo mne to stale nejde tak nwm
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Takže aktuálně jsme dostali informaci, že dochází k odsunutí dané synchronizace.
     
  15. Vaper_CZ

    Vaper_CZ Pisálek fóra

    Ahoj, jen připomínka nebylo by vhodné před puštěním samotné unity full verze... nejprve opravit vstup do cechu -oznámení v cechu atd ... nemluvně vidět cechy na moři.... přeci březen se blíží tak ať se něco děje. Chyb je tam jak much. Budu rád když se bude něco dělat :)(moje rada... začněte něco dělat na budoucnosti a raději obětujte akce, které jsou pořád stejné a jdou obětovat ). Chyb je určitě hlášeno mraky a pustit to na ostro bez chyb "vše naráz" je hustý :-D
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nikde není směrodatně dáno to, že unity bude kompletně spuštěné na 100% v březnu. Je to jen plán a už nyní se odsunula plánovaná synchronizace týkající se správy členů v cechu. Nicméně jen dodám myslím si, že velká většina lidí využívá hlavně klienta, takže je to až tak netrápí a raději budou mít akci. Ano doplácí nato uživatelé MAC. Ale těch zas tolik asi nebude. Nevěřím ani v to, že by vše dodali do hry naráz. Mají zajisté nějaký plán přidávání a pak si myslím, že teprve možná začnou opravovat věci. Ale to je můj názor jen a osobně raději si nechám klienta dokud neproběhne zásadní úprava unity a to je její svižnost protože je pomalá.
     
    Admiral*Shrek tohle ocenil(a).
  17. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    vaper darmo sem neičo budeš pisať vždy ti odpovedia iba to že ich hrači nezaujimaju len to zaobalia to doho že tam napisu hrači s so systemom macOS
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nic takového tu nikdo nepsal, tak si nech ty poznámky. Hráčů s Mac je málo proto se nevyvíjel klient pro tento systém. Co se týká Unity tak mají všechny systémy stejné podmínky.
     
  19. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ešte sa nevie prečo bol reštart lebo na unity pribudli cechy
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Důvod víme, ale nepřišlo žádné oficiální oznámení pro herní forum. Což je čistě v komepetenci centrály. Hlavní bod byla akce a k tomu Unity pouze pro herní server MS1.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.