Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Dle mého názoru není čistě na rozhodnutí centrály, který problém kdy opraví. Podle mně je čistě na náhodě, kdy se jim něco povede opravit. A k tento názor je podpořen léty zkušeností s jejich "mistrovstvím".
    Nedávno jsme viděli, že do Patch day napíšou, že něco opraví a po restartu to opravené není, zato se objeví jiné chyby.
     
    crabat, The_Beast a eniinail tohle ocenili.
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    hami nejsme vědmy a nevidíme ze kterého serveru jsi. Je potřeba napsat server na kterém hraješ jinak nevíme co máme prověřit.

    *****štěpánek***** na americe je pořád problém?
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  3. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Nevim,jsem v lese vyzinam:)
     
  4. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    • Vulgarita
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/6/21
    eniinail a (REACTOR) tohle ocenili.
  5. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Těch chyb je tu popsáno tolik a je toho tolik stránek, že nebudu hledat jestli to už někdo psal. Na serveru 1351 se neukládá nastavení konfigurátoru mapy moře. Po nastavení se stačí odhlásit z moře a je nestavení v hájí . Po přihlášení se to musí nastavit znovu.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mně zůstalo nastavení uložené. Neměním ho každý den takže netuším jestli je aktuálně problém. Ale myslím si, že to bude nějaký individuální problém asi.
     
  7. -slayer79-

    -slayer79- Zelenáč fóra

    bohužel ani v menu nic nenachazim
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    kapitána jsem už zkoušela a když ho vyšleš na svitek nebo úkol tak se ti v tom okně ukazuje za jak dlouho bude hotovo, potom ti napíše, že kapitán skončil a potom si musíš odměnu vyzvednout znovu v kapitánovi. V abecedním seznamu máš popis i s obrázky.
     
  9. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Nevim jestli je to chyba nebo záměr. Ale kdyz dostanu jakoukoliv odměnu, strasne rychle zmizí z more souhrn co jsem vlastne obdržel.
    Samozřejmě se lze podivat do lodního deníku. Stačilo by to nechat o 5s déle na mori,aby si to člověk v klidu přečetl.
    Vycentrovani lodi,nefunguje uz par dni,ale nikdo to tu neurguje,takže je to asi starsi chyba.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není zas tak stará řekl bych, že je od posledního patchday, ale je to hlášené.
     
  11. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Ukol Ta správná hlava (1933) - Přepadni 10 lodí NPC. Dnes jsem se pokousel nekolikrát tento úkol udělat, ale nikdy mi to neodečítalo :( Odhlasil jsem, přerušil úkol a znovu a nic :(
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A co jsi přepadal? Úkol jsme zkoušeli dnes a šel splnit. Bohužel našťastná věc je v úkolu nejsou vyjmenovány lodě, ale zde na foru jsou.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Protože už nejsou dvě verze hry toto vlákno uzavírám a přesouvám do archivu. Vytvořila jsme nové vlákno i se seznamem chyb Chyby ve hře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.