Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DarkenCZ

    DarkenCZ Rádoby autor

    Souhlasím, i kdyby ostatní bylo OK, tohle mě vytáčí ze všeho nejvíc!!!
    PS: U mně pozoruji rozhorzení 1x za den, přihlašuji se jen 1x večer a 1x ráno ještě před restartem. Ráno je nastavení stejné jak večer, ale po večerním přihlášení je to zase rozházené, tak to možná souvisí s tím restartem.
     
  2. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    No co to všechno dělá tu je, ale nenašel sem to že by někdo hlásil(mohl jsem se přehlídnout) to že se klient sám zavírá i s druhým oknem moře. Stává se to hlavně pokud koukám do lodního deníku a použiju v něm filtr. Není to vždy ale občas to spadne.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ondraz.cz klikl sis vlevo nahoře na ikonu chatu? Nově se nezobrazuje automaticky při zapnutí, musíš si ho zapnout tam. Zkusil jsi i reset chatu? Je možné, že ho máš schovaný mimo viditelnou plochu.

    Neukládající se nastavení je hlášené.
     
  4. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    No vidíš, já Zapoměl že se nahoře vlevo zapíná já dával automaticky reset kterej nešel ale divné když nebyl ani zapnutý hned večer na to kouknu doma. Díky
     
  5. -slayer79-

    -slayer79- Zelenáč fóra

    já mám to samé,vše sem aktualizoval hrát šlo jen uniti a tet to 3dny hlásí chybu zbohem.
     
  6. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    nic nejede už týden nemohu se přihlásit na moře jen na hlavní stránku

    a když jsem se přihlásil na moře tak nic se nedá nastavit.šílený a ted už dva dny se nepřihlásím jen hlavní stránka a forum.

    když se dostanu na moře nejde tam psát jen číst ale dva dny jsem se na moře nedostal už.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/6/21
    eniinail tohle ocenil(a).
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Také by to chtělo uvést prohlížeč, či klient. Píše nějakou hlášku atd.
    -slayer79- a konkrétně?
     
  8. fialovy.hnus

    fialovy.hnus Zelenáč fóra

    zas se něco povedlo po restartu jedu pro úkol a při vyzvednutí server není k dispozici no prostě paráda kdo umí ten umí
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  9. *VěroušekRo*

    *VěroušekRo* Pisálek fóra

    Ahoj, u rozhodce nejde vyzvednout úkol, po kliknutí na "Přijmout úkol" to hlásí, že server není k dispozici. GE 7, lvl 10. Nejde to online na unity ani v klientovi, v bezpečném přístavu mezi mapou 4 a 1, ani v bezpečném přístavu mezi mapou 10 a 9.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Odhlašování při přijímání úkolů je hlášeno od včera.
    Jen pro upřesnění na foru je přehled úkolů včetně toho u koho a kde je přijímat a odevzdávat. Úkoly pro určitý level se vždy přijímají v okolních mapách nebo v nejvyšším dostupném přístavu. Nemá tedy smysl zkoušet jezdit do jiného přístavu kde je stejný zadavatel.
    Co se týče věty "Nejde to online na unity ani v klientovi" dříve jela hra v programu flash player, který umožňoval spouštět a hrát hry (mimo jjiné) nyní je hra přesunutá do "programu" Unity přes kterou hru nyní hrajeme. Flash player už byl vypnutý. V programu Unity hraješ hru i v prohlížeči i v klientovi. Prohlížeč a klient jsou jen dvě různé možnost jak hrát Unity. Buď přes internetovou stránku nebo přes program stažený do počítače.
     
  11. *VěroušekRo*

    *VěroušekRo* Pisálek fóra

    OK, díky
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není zač, ale pozor na zbytečnou citaci. Na poslední napsaný příspěvek nedávej Odpovědět nebo Citovat, stačí jen napsat reakci do psacího okna nebo danou osobu jmenovat.
     
  13. *VěroušekRo*

    *VěroušekRo* Pisálek fóra

    Leo. Díky :)
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  15. -slayer79-

    -slayer79- Zelenáč fóra

    kapitan dokoncí mapu a odměna nic a nic .
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je potřeba znovu otevřít okno kapitána a odměnu si ručně vyzvednout
     
  17. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    ukoli na reputace stale nejdou. abych nebyl drive v duchodu nez to soudruzi z ndr opravi
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel to už neovlivníme problém s úkoly je hlášen, ale je čistě na rozhodnutí centrály který problém kdy opraví. Tento problém byl pokud se nepletu již před unity. Ale splnit se dá pomocí třebas prohlížeče, někdy i klienta. Jedině zkoušet, ale zdali bude oprava za týden či rok opravdu dopředu nevíme.
     
  19. hami

    hami Perspektivní autor

    ahoj nemužu na moře padá mi vkuse server ted
     
  20. *****štěpánek*****

    *****štěpánek***** Rádoby autor

    Amerika 3 to same.
     
    eniinail tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.