Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    BlackOuts bohužel problém bývá v tom, že spousta hráčů si tu stěžuje, ale jakmile jim něco poradíme nebo požádáme o poslání infa tak se na to už vykašlou, takže z toho množství co tu píše, že jim to nejede jen pár % udělá co mu radíme nebo pošle potřebné info, takže ne, programátoři bohužel nemají dost infa pro konkrétní případy. Navíc každý může mít problém někde jinde a nemusí to být bezpodmínečně spojené s chybou ve hře. Někdy se můžou tlouct programy v daném PC například když byl problém se stažením klienta u některých hráčů ve většině případů to stažení blokovala brána firewall nebo antivir. Teď si nemusí klient rozumět s některým programem, který má třeba hráč nainstalovaný a který blokuje spuštění nebo naopak nějaký program v PC nemá.
    Bufonek1481 neposkytl jsi žádné informace. Podpora se tě ptala, ale ty jsi zatím neodpověděl.
    -astur-samotář nejde ti spustit hra nebo funkce ve hře?
     
  2. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    koukám nakonec je to chyba hráčů že jim nefunguje co mistři udělali :) o důvod víc se na tento paskvil vykašlat aspoň že tanky šlapou čus
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    To nikdo netvrdí, ale ty tu obviňuješ a přitom jsi podpoře ani neodpověděl na to na co se ptala tak jak potom má někdo něco opravit, když nedáte žádné informace. Programátoři Vám do PC nevidí. Tyhle problémy jak už psal Poseidon bývají individuální jen u pár hráčů, takže je potřeba přijít na to, co mají ti hráči jinak.
     
  4. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    odpověděl z jiné lodě z jiného pc ale problém je stejný nejsem jediný
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a můžeš mi sem dát číslo tiketu, ve kterém se to řeší? Pokud vím momentálně není na podpoře žádný tiket, na který by bylo potřeba odpovědět. Příště odpovídej přímo v tom tiketu a nezakládej jiný (tvůj email, funkce Odpověď)
     
  6. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    Já mám jen otázek cetl jsem něco o chatu, on se dá někde nastavit? Já že ani nevím kde když se občas připojím žádný nemám. Díky za radu
     
  7. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    Takže přes hodinu a něco jsem načítal hru..... Nakonec jsem načetl v prohlížeči všechny věci miniaturní(menu munice atd atd) chat nefunkční některé funkce nefungují...... jestli to maj takhle všichni tak je bp na dobrý cestě aby nehrál nikdo...... Bo tohle se hrát nedá..... Jestli je tohle finální verze mažu účet a končím s hrou
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Herní chat se nastavit nedá. Musíš si ho akorát zapnout a někde zamknout občas zmizí. Oznámení se týkalo práce CM, kdy cm nemusí reagovat protože mu systém spadne a nevidí, že zrovna hráč psal.
    Co se týče druhého příspěvku chat funguje, jen není zapnutý automaticky jako dřív. Chyby se opravují tak postupně.
     
  9. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    Oprava chat funguje jen nezobrazuje co se píše a nejde do něj psát..... takovéj detail
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to složitější, v novém chatu nejsou spojené CZ a SK místnosti takže neuvidíš co píšou slováci a ti neuvidí co píšou češi. Je to hlášené a nejsme jediná země, která kvůli tomu prská, ale zatím to tak je. Psát by do něj mělo jít, ale jsou problémy s šepotem a i další funkce, které by měl mít zatím nejsou dostupné.
     
  11. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    Jo už psát jde..... Na tabletu klávesnicí na display trochu otravné při hře a na odeslání 2 entry.... Špeh nezobrazuje hp.... Oprava se taky spatně klika divný zápis munice lepší byl asi minulý problém sebrat truhlu/glicr sem tam bez oznamu která se zobrazuje nad loďí místo naopak........ Harpunovaní mi nejde...., jo a na ikonky noc atd abych si vzal lupu...... Menší to snad nejde ikonyv levo dole nejde použít nic to nedělá a pak znovu načte 100%
     
    Naposledy upraveno: 31/5/21
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pozor na zbytečnou citaci. Když reaguješ na poslední příspěvek, není třeba ho citovat nebo dávat Odpovědět. stačí psát jen do okna pod příspěvkem.
    Většina z věcí je hlášená
     
  13. ☜ჯSpeedyჯ☞2

    ☜ჯSpeedyჯ☞2 Perspektivní autor

    A furt padá okno chatu proto to cm padá.....
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to s tím nesouvisí, CM nyní moderují přes jiný program, který bohužel dost často ohlašuje bez varování ale s oknem chatu to není spojené.
     
  15. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    cau
    ja mam jednu chybu, a uz mi to stve, co stim? spravi to nekdy? od doby co spustili finalni verzy se mi zrusila hotova pz stacila jen odevzdat !!! a tak delam ukoly zas na 34 lvl, a u zadavatele ta plovouci lod mi nejde prijmout ani pz a ani opakovaci, pise mi to tam nakej nesmysl, kdyz dam f5 tak zadavatel nenabizi nic, po lognutu zas nabizi kravinu ktera nejde ani prijmout, viz screen
    https://ctrlv.cz/r87n
     
  16. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    ja teda nevim proc ale me chat nejde ani zapnout,tak nevim kde je chyba....
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    kacenka1986 Co se týče úkolů je to hlášené zkus použít zatím prohlížeč.
    ondraz.cz A co ti dělá chat? Neotevře se ti okno nebo co? Chat funguje, ale může to vypadat, že nefunguje ze 2 důvodů moc hráči nepíšou a aktuálně není společný CZ/SK chat tudíž není tam tolik hráčů.
     
  18. ondraz.cz

    ondraz.cz Vycházející hvězda fóra

    me se chat vubec nezobrazuje,ani kdyz najedu na konfigurator tak nic
     
  19. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    ahoj, možná to tu už někdo zmiňoval, ale dost mě štve, že po každém restartu i denním se náhodně rozhodí pořadí přednastavení, v klientu i prohlížeči. Po spustěni pak musím pokaždé zjišťovat co je co.
     
  20. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Přesně jak píše Hellmaster, ne při restartu ale skoro po každém přihlášení se přednastavení změní. zůstane mi harpunování.Takže vše ručně upravit. A to mě strašně baví. Tolik milých slovíček padne. Ani jsem netušil že jich tolik znám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.