Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Netestoval jsem to, ale hlásil jsem tento problém.
     
  2. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    jsem lvl 49 - nejde prijmout 2 ukol na reputaci commonwelt 15x duše atheny + souřadky. další -talent wodoo prokleni se nedobíjí ale ukazuje pořad 100% , dost matoucí, nejde poznat kdy ho použít.
     
  3. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    pecka stale mi nejde otevrit more kliknu hrat a nic
     
  4. Bufonek1481

    Bufonek1481 Perspektivní autor

    eniinail tohle ocenil(a).
  5. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    a co máš za Windows ?
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    aliens-cze mistrovské talenty v tuto chvíli nejspíš nefungují ani jeden, je to hlášené.
    ***tom**UEK někomu načítá moře delší dobu. Neotevře se ani stránka s mořem nebo se načítání sekne na 49%? Háže to nějakou chybu? Hraješ přes klienta? Je potřeba být konkrétnější, možností je spousta.
    Bufonek1481 Máš staženého klienta z odkazu, který je tam uvedený? Počkal jsi dostatečně dlouhou dobu?
     
  7. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    takto zlikvidovana hra nebola co si pametam.A to hram uz 13 rokov.Grafika horsia ako na zaciatku.chybi v kazdej oblasti hry ci uz to je nalogovanie, speh,oprava ,trhlina atd. . Tymto programatorom hry by som dal vypoved hned a este by som im dal zaplatit tie problemy s hrou co su.A este BP ma tu drzost davat balicky za real do hry.
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky jsem si začal psát chyby, na které jsem narazil, takže se pokusím doplnit ty, které uvedl Sanroh-ČR:

    - po použití teleportu neběží "odpočet", není poznat, kdy jde znovu použít
    - podle mně jsou dost nevýrazné barvy cechů (spojenci, enemy) i barvy NPC (myšleno barevná kolečka kroužící kolem NPC a znamenající, jakou municí je střílet)
    - není vidět HP u NPC a příšer při použití Vědomostí špeha
    - při použití Vědomostí špeha se zobrazuje stejný Dostřel harpun a Dosah přepadu, upraví se až po použití harpuny
    - když kliknete na zadavatele, loď se zastaví
    - na Trhlině není tlačítko "Opustit mapu"
    - na Trhlině mám nečitelný čas, vypadá to, jako 2 časy přes sebe a po odhlášení z Trhliny se mi stává, že mi čas z Trhliny zůstane na moři běžet dál, ale teď už jen jeden a perfektně čitelný
    - nefunguje žebříček Trhliny, vidím jen svoje pořadí a hráče přede mnou a za mnou, nic jiného
    - nejde zjistit ID hráče, pokud na něj kliknete se stisknutým Alt
    - v seznamu úkolů do Sezony se po najetí kurzorem na úkol nezobrazí upřesnění úkolu, např. rozsah map pro daný úkol atd.
    - Špicl se mi po každém odhlášení a přihlášení resetuje do původního nastavení, "nepamatuje si" moje nastavení
    - občas se mi stane, že mám loď full opravenou a přesto mi bliká oprava, jako bych měl opravovat

    Zatím vše, na co jsem narazil, většinu chyb už uvedl Sanroh-ČR.
     
    CHUDINKA-CZ a casper81 tohle ocenili.
  9. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    este doplnim -ked pouzijem spicla na hraca a chcem vediet ake ma nastavenia lode tak pri otvorenom okne s info nejde pohybovat s lodou. https://prnt.sc/13l4c2w Nefunguje zakliknutie polozky vzdy akceptovat ceny.Pri spiclovy aj tak vyskakuju okna oznamujuce ze kolko peral to stoji.
     
  10. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Mně špicl ani nefunguje:eek:
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  12. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    niektorych hracov nejde vyhladat bez ID.este pred timi zmenami sa dalo pomocou vyhladavania v priateloch najst ID takmer kazdeho hraca. Po novom uz nefunguje ani to.
     
  13. casper81

    casper81 Pisálek fóra

    Před všemi smekám co stále mají chuť hrát na tomto rádoby TOP novém modelu hry.. Byl jsem na hře 20min a velké sklamaní. Osobně na tom nevidím nic nového.. Graficky se to vrátilo do dob Pentium 1 a to ty hry ještě urážím. Nechápu účel graficky to tahle zmrvit.. Vše mi přijde divně rozmazané.. Úkoly za mě minus mít rolování abych se podíval na 4ukol.to samé okna kde jsou všechny měny. Rolování a těžko čitelné.. Zaměření cíle sotva vidět..u raket mě osobně neukazuje zda mám připraveno k použití.. Atd atd.. Všem přeji ať se na moři daří. Já to vzdávám na této ostudné Unity
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  14. fialovy.hnus

    fialovy.hnus Zelenáč fóra

    Rád bych věděl co funguje v tomto stavu je hra totálně nehratelná tento paskvil mohl pustit do provozu jen osel který chce tuto hru zlikvidovat a vůbec bych se nedivil pokud by to byl záměr v tichosti ukončit hru prostě se nám to nepovedlo a hotovo
     
  15. Bufonek1481

    Bufonek1481 Perspektivní autor

    tak aspoň někomu to aspoň jde já se už 3 dny nedostal na hru pořát ta chyba API jako že jestly jsem po jejich " úpravě po 10 lety jako dohrál tak to je teda síla nikdo s tím nic nedělá a nepiš mi at píšu na podporu to jsem dělal a nic...ikdybych se dostak "někdy k hraní" nemění to nic na tom že vše ubejvá boostery atd...
    a taky souhlasím vypadá to skoro hůř než před 10 lety nebo jako piratestorm dobrej paskvil
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    máš staženou novou verzi a aktualizoval jsi ji? Jaký systém používáš? Podpora taky potřebuje víc informací aby mohla buď zjistit kde je problém nebo předat info dál aby programátoři věděli kde je chyba a opravili ji. Pokud ale tohle info neposkytneš nemůžeš čekat, že se něco změní.

     
  17. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Leo. Nic v zlom ale programatori uz musia mat tolko info ze ta hra musi ist ako hodinky.Za taketo problemy(este za menej) v inom zamestnani sa automaticky siaha k odmenam a dlhotrvalejsim problemom uz vyhadzov z prace
     
    crabat tohle ocenil(a).
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    V těchto případech jde většinou o individuální problém a tudíž je zapotřebí vědět co nejvíce dat o konkrétním PC atd. Jsou hráči, kteří měli problém s API dokud jela ještě Flash verze a po jejím vypnutí měli to štěstí, že spuštěná verze unity jim jede. Takže je hold potřeba řešit konkrétní hráče a snažit se hledat problém.
     
  19. Bufonek1481

    Bufonek1481 Perspektivní autor

    jj chápu ale dal jsem všecky info co můžu kompletní info o mém pc,verzi klienta verzi prohlížeče poslední PC aktualizaci prostě všecko a už 4 den jsem pouze tady http://prntscr.com/13mdsbx
     
  20. -astur-samotář

    -astur-samotář Zelenáč fóra

    já to tu nechci zdržovat ,ale mi nejde vůbec nic
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.