Chyby Unity - chyby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piráti,

    jak jste si již všimli zajisté dnešním dnem došlo k možnosti spustit Seafight přes Unity.
    Tato nabídka je dostupná jak přes Seafight klienta, tak i v prohlížeči.
    Předem bych rád zdůraznil jak je i uvedeno v novinkách jedná se o beta verzi, která neobsahuje všechny klasické funkce jako je čet a několik dalších.
    Pakliže objevíte jakékoliv chyby prosíme o jejich uvedení zde. Tyto chyby budou následně předány dále.

    Screenshot_9.png
    Seafight Klient

    Screenshot_10.png
    Internetový prohlížeč
    Váš Seafight team
     
  2. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    vypadá to pěkně, jen tak dál.
    Pár chyb sem našel.

    Vědomosti špeha neukazují HP.
    Tlačítko pvp nemá ikonu.
    V nastavení mi to ukazuje 19 fps i když mam určitě víc (by oko bych řekl 60+)
    Nastavení je nedodělané.
    PvP jinak funguje a řekl bych ze díky vice fps mam velkou výhodu :D
    Nejde otevřít menu zbrojmistra.
    Nevidím cechy a ani menu cechu není dodělané.
    Občas vidím místo ikony jiné munice (např: Regenerační) vidím řetězovou.

    Také bych rád uvítal chat co nejdřív ať můžu komunikovat s hráčema, když tu bude chat, budu na unity určitě déle a zjistím více chyb.

    Přeji hezký den.... JustNoOne
     
    ˚MørbidΛngєℓ«CZ»˚ tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na beta serverech chat není, protože ten používá jiný program, který je pro testovací servery zbytečný. Pokud je to možné bylo by fajn dokládat k objeveným chybám, hlavně grafickým i výřez screenu, pro lepší představu. Programátoři to pak budou mít o trošku lehčí :D
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  4. Virgio

    Virgio Perspektivní autor

    Mě nelze spustit ani přes prohlížeč ani přes klienta :-(
     
  5. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Leo ale já testoval na normalním serveru (globalní evropa 7) a rád bych komunikoval s cechem, ale takhle budu spíš na normalním Flash Playeru a až budou všichni z cechu offline tak se možná na unity podívám. Ale kdyby byl chat i v unity režimu, klidně bych tam byl celou dobu.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    chat bude přidaný, ale stejně jako další funkce nejsou pro testování až tak důležité. Přidávají se postupně tak jak jsou nachystané.
     
    deadpool89 tohle ocenil(a).
  7. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Dobře děkuji.
     
  8. toruk

    toruk Zelenáč fóra

    stále mi to jede jak zpomalený film a nic nechce vyskočit na kalendář se ani nepodívám a lišty vubec nejsou
     
  9. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    tahra se seka už ji normalně a to nejsem ani na unity
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud myslíš toruk Unity, je to beta verze tak snad se to zlepší.
     
  11. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    nn i normálně tohle to co to děla ted přes prohlížeč nedělalo když fungoval
     
  12. Mě nejde nic koupit a zbavit se te mlhy
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    -samo854- přes prohlížeč můžeš jen stáhnout klienta nebo hrát na Unity, nic jiného. Unity je ve fázi testování, takže se dají při větším zatížení očekávat i problémy s hratelností.

    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 obchod zatím nebyl do Unity přidaný, stejně jako nastavení grafiky.
     
  14. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Váš prohlížeč nepodporuje žádné z požadovaných grafických API pro tento obsah.Mě to píše Leo tohle a nevím co s tím.mám dva dny starý notas.Teda uplně nový.tak doufám že to máte pokáklý vy,a momentálně je pro mne hra nehratelná,nenačte se mi mapa.ale na hlavní stránku se dostanu.
    .
     
  15. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    Mě to ukazuje taky, ale když jen kliknu na ok tak mi to načte
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/20
  16. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    http://prntscr.com/vzv1ee ahoj taky mi to píše to o tom API a když dám ok tak nic jen kolečko načítání i sem nainstaloval nejnovější prohlížeš chrome,tedy aktualizoval,jestly to nejde u vás odstranit tak sem přechodem asi zkončil .-)
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Danou hlášku mám v angličtině, ale pouze v klientu. V čem jí máte vy? Dle dosavadních informací je Unity doporučováno pro spouštění v prohlížeči. I když jak píše deadpool stačí dát ok a hra se bez potíží načte.
    deadpool89 prosím dle pravidel děkuji.
     
  18. Bufonek1481

    Bufonek1481 Rádoby autor

    já jí mám v češtině na prohlížeči chrome,který mám aktuální verzi ale nejde to,když dám na hlášce OK tak jen načítá kolečko a nic
     
  19. deadpool89

    deadpool89 Rádoby autor

    No tak zkus klienta, tam mi unity jede :)
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    někomu to jede lépe v Opeře tak zkuste jiný prohlížeč než chrome
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.