Úbytek hráčů - podruhé

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem .WWW., 6/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Provést navrhovanou změnu nebo nechat hru dál upadat až dojde k jejímu zrušení ?

  1. Ano provést

    29 hlasy(ů)
    63.0%
  2. Ne neprovádět

    17 hlasy(ů)
    37.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Dobré ránko,

    úbytok hráčov sa dá riešiť tým, že BP podporí nových hráčov eg. im niečo dá zadarmo (delá) alebo konečne dá 50 libráky za zlato..
    Ja som do hry nedal ani cent a mám v pohode loďku ale čisto som to nenahral.

    Teraz si noví hráči môžu zakladať účty cez rôzne proxy (maďarské = 50% zľava; venezuela = cca 75% zľava) a majú to všetko skoro zadarmo, stačí ak ostanú level 5 a budú si strieľať sinklerov pre nich je to celkom ízi..

    Peknú nedeľu
     
  2. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    • Vulgarita
    Milý Geralte, co k tomu dodat, jsi další z těch co střílí slabé lodičky pro bodíky a to je nesportovní jak by řekl Mirek Dušín:p:p. A o hře víš starou belu. To jako když tě napadne slabá lodička na mapě č.2 budeš stát na místě cca 20 minut (při HP500K a víc) a budeš čekat až tě ta lodička sešutí? Jak je vidět jsi kapánek mimo mísu. Než sem napíšeš takovou EDIT, tak si radši přečti příspěvky ostatních co tu o tom již něco napsali a trochu se zamysli na tím co píšeš.
    Být začínající hráč s levelem 3 a bránit se fulce je jako jít proti slonovi s párátkem. A to je to oč tu běží. A těch fulek co střílí slabé lodičky je na nízkých mapách habakuk.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/2/15
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .WWW., vyvaruj se prosím používání vulgarity viz pravidla.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Milý .WWW., nějaký pátek už tu hru hraju, takže vím, že můžu ujet. Už si někdy slyšel něco o nadsázce? Jestli sis opravdu myslel, že budu stát a čekat, až mě stopí, tak si mimo mísu ty.
    A pořád nevidím nic špatného na střílení slabších lodiček z enemáckého cechu. Jednou se dali na nějakou stranu, tak musí počítat s tím, že je druhá strana bude topit.
    Když už něco udělat pro slabší hráče, tak pve mapy např. do lvl 3.
     
  5. DragonAngel

    DragonAngel Pisálek fóra

    spustit servery z odhlasovanymi nastaveniami jake dela budou na servery dostupne, ci bude dostupne i vb nebo ne, nebo zda budou na serveru drahokamy nebo nikoliv.

    Uvedu priklad opet hry divokekmeny, je to sice uplne jiny obor hry ale zejmena chci nabehnout na moznost, ktera na podobnych hrach funguje a funguje stale lepe a vzdy laka nove hrace. mate nastaveni sveta o rychlosti(sile rustu) 1 nebo 1,6 nebo 2 nebo 3 .... mate moznost sveta z vlajkami, sveta z kostelmi, sveta z tantalermi a dalsimi x vecmi ktere postupnymi updatami prichadzali. Samozrejme ze ked prijde update neni implementovan do starych serveru ale do noveho. Nas se nekdo ptal zda chceme napriklad drahokami a solit tisicky a statisice perel znovu do bigpointu? Odpoved zni ne. Ja osobne bych byl opravdu za to vytvorit proste server, na ktorom si budou hraci volit anketami a podobne podle vlastneho uvazeni, je jasne ze vacsina prebije slabsie clanky a takovehle hlasovani bude obtiznejsie vytvorit pro celou europu. Ale jsem si jist ze by se tak za kratky cas vytvorilo portfolio pro kazdy typ hraca, pro ty, ktery chteji hrat jako kdysi kdyz mit 55tky na 5levl bylo super, nebo pro ti ktery chteji 60talentu a admiralske, nebo pro tí ktery chteji okrem hpcka i vb, nebo take pro tí ktery chteji i drahokami a vse co jeste pride. Protoze v dnesnich casech, nam skalnym hracom to tak nepride protoze mame vse co potrebujeme aby sme mneli bud to ako tak konkurence schopnu lodicku aneb fullku kde uz toho moc neni co vylepsovat.

    Ale vecte, vybudovat novu a plnohodnotnu lod je investice v dobe drahokamu minimalne 40-45tisic českych korun a to nerikam jeste o mnozstve casu k tomu. A to se bavime pouze o konkurence schopne lodicce, ne fullce ktera je schopna konkurovat vsem lodkam i z top pricek bojovych bodu.
     
  6. sewses

    sewses Perspektivní autor

    Zdar...WWW ten kto tu je mino si asi ty..mam zato že ti ktory chodia strielat slabe lodky dolu ,tak tam nehladaju priamo tie slabe lodky ale hladaju tam enemi aliaciu ktora sa plavy po vyššich mapach .V malom počte a ked streliš jedneho 5 krat tak nečakaj dva dni od neho Batle Body..je zaujimave že enemi aliancie si tam puštaju boty na glice , tentakle , na zlato a zadalšie ked je event ktory nieje obmedzeni hernim levelom tak strielaju eventy prevažne na mapach 2-5. Velmi male množstvo hračou byva vyšie než je 6 mapa tak sa jazdi na spodne mapy zbierat od či už hrajucich hračoch alebo botou body...To iste robia enemy aliancie že vyražaju na BB na mapy 12-20 bud stopiť hračou alebo botou,proste ked chcu nejake body musia si ich najsť pokial nevyuživaju vlastych hračou ako napriklad z G3 ™Sнσσt™ ktory si timto zabezpečuje od vlastnej aliancie body do sútaže o vyhry,niekdajši (jeckepot batle) teraz neviem ako sa to vola..Sam chodi velmi malo na vyšie mapy a vyhladava len a prevažne slabšie lode a botou..Ale otom je tato hra ,ked chcu body musia si chodit po ne na MAPY 2-5 ..Je to o podvodoch a neustalemu vymišlaniu popri tom ..A očom tu pišeš je uplny nezmysel , a slabši hrači to k tomu už nejako neodmyslitelne patry je to vedlajši efekt, tiež su to body aj nie tolko ale za menšiu namahu , ako tu viacej hračou pysalo tiež sa rataju..Takže bud sa s tim zži ale chod skusiť štastie niekam na pirate storm..:):):) Nič v zlom
     
    Naposledy upraveno: 8/2/15
  7. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

  8. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Na enemácký cech se to nevztahuje (ten můj názor, asi to nelze vyřešit), ale zas mi řekni: to máte teda asi hodně slabé enemáky :DD ?
    Ale upřímně chápu vás, někde si to musíte vybít tu svojí zlost nebo co to je. Většina z vás všude v návrzích argumentuje, že jste si taky ty svoje lodičky vydřeli (nebo snad prográmek vydřel), tak ať si noví hráči ...
    Osobně, malý lodičky nestřílím, ale zase si pamatuji ty, kteří si na mě nadjeli když jsem vyplul po potopení.
    A to že tu někdo argumentoval tím, že reální piráti taky přepadávali malý piráty.. :DDD háááh!!! VŮBEC
     
  9. sewses

    sewses Perspektivní autor

    heh ale zajimave že ked sa zjaviš na mape jako topka tak ta mala lodička nema problem po tebe začat srielat v domneni že ta utopi a stalo sa mi to xy krat že mal zaujem ma stopit slaby hrač čo strielal 4-5k elitou..
     
  10. bubucz

    bubucz Rádoby autor

    .www. co jsi tu napsal tak stim urcite nesouhlasim uz takhle je to slozite nahrat takovych tisic bodu z boje a jeste aby se meli odecetat za topeni malxch lodi
    1 kdyz mi jsme zacinaly tak kdyz jsi nemel premko tak jsi musel jezdit z 0hp a hledat glitzy aby jsi nasel hp, pak prijela silna lod a moch jsi hledat znova. Ted uz nemusis hledat hp v glitzech takze muzes hned opravovat i kdyz nemas premko
    takze kdyz hrac zacina tak jsi musi najit alianci aby je netopily vsechny hraci
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  11. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Naprostej souhlas s Geraltem64,ubytek hracu je zpusoben jen a jen nenasytnosti BP. Nevim,co by jeste vic chteli mensi nebo zacinajici lodky,kdyz jsem zacinal,nebyly takove moznosti jako ted,pokud jsem nemel premko,musel jsem nejdriv najit glitz se zivotem,jinak jsem neopravil,ruzne zacatecnicke balicky ,to take nebylo a kdyz jsem vystrcil nos z jednicek,tak si me podaval taky kde kdo.V tomhle vubec nevidim rozdil. Horsi to je s ruznejma odmenama,ktery jsou zalostne osekany ze strany provozovatele. Vyplatilo se mi mit zdvojnasobovac,s tim,co dnes v glitzech je,jsou to vyhozeny penize,odmeny z truhel,to samy. Otevru 100truhel a najdu tam co? A jeste pred nejakym rokem jsem pri otevreni 100 truhel mel nekolikrat premko o dalsich hodnotnych bonusech nemluvim. Ta hra speje jen k tomu,aby se utracelo,kseft je kseft,ja to taky tak beru,ale nesmim mit pocit,ze me nekdo odrbava a taha za fusekli. Ten pocit uz mam ale dost dlouho.
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
  12. tomekpietro

    tomekpietro Zelenáč fóra

    no oni banuju ale niekedy aj ked si sa neprevynil,aj tak ta zabanuju a nepomožeš si..viem minimalne o jednom hračovy je pravda že vtedy mal opravneni ban.hned ako mu skončil sa nalogoval a dvoch hodin mal perma ban..uplna parada..dalši sme na tsku a pyta sa ma ide ti hlavna stranka ja že nie a po cca 2 minutach hovorim už mi ide a on mne ne mam ban pritom bol realne na pergači..a hrač z G3 ( ™Sнσσt™ ) čo spravy za mesiac dnes už cca 600 kusov virga si beha po mapach a to vravim len virgo a to mu BA či čo je prezrela učet a že ano je to na ban..dodnes beha po mape..to je podstatne ked niekoho kryju ..BP už pysal o banovani za nabugovane pergače pred mesiacom a stale nič..to im asi nevadi..a moj nazor na novych hračou už len fantasmagori by sa puštali do investovania neuverytelnych penazi do tejto hry,prevažne nove učty vznikaju len za učelom profitu starych hračou aby nejakym sposobom za lacne peniaze spravyli lode do 5 lvl tam poglicuju sposob mi je šumak a potom ich za nejake menšie čiastky predaju aby mali aspon nejaky mali zisk z vloženych penazi..čiže zase biznis..takže prilev novych hračou už asi nieje možny podla mna...a ked je malo hračou na serveri je asi jediny možny proces a to zlučenie niekolkych sreverou ale z druhej strany to BP nepravy skrz hratelnosť a lagy ..menej hračou menej problemou..xixixixi :D:D:D:D:D;)
     
    DragonAngel tohle ocenil(a).
  13. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    • doubleposting
    Osobně jsem nesjel pod mapu 16 alespon 3 roky a nevydím ani potřebu.Lodí jezdí i na horních mapách dost.Ti co jezdí dole,to je spíš o strachu,že nahoře je někdo potopí.Když jsem začal hrát,nebyly žádné chráněné mapy,jen ochrana hodinu po potopení a taky se hrálo.Bylo pod úroven full lodí střílet začátečníky ale tet je to normální.Proč jezdíte dolú máte asi strach utkat se s enemákem stejné úrovně třeba na mapě 20 a at mi nikdo netvrdí,že tam nejezdí

    Ještě jsem chtěl dodat,jak zabránit silnějším lodím jezdit dolů.Stačilo by,tak jak je tet že vyšší lvl jak5 nesmí zbírat glitzy na mapě 1,tak to dále odstupnovat až po ostrovní mapy
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/2/15
  14. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    Tohle byla pirátská hra..teď je to zmatlanost na pomezí DarkOrbitu a scifi
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ironmaiden61,

    dodržuj prosím pravidla herního fóra.

    pěkný den
     
  16. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    Zrovna unás na GE4 je dost lidí co má 15tku lvl a mají loď která je Fullka s FULL voodoo děli .... pokud takovou loď sundá hráč jako já kterej nemá talenty na hráče a voodoo děl mam jen 30 myslím že těch 16 bodů je zasloužených (y)
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Návrh nesplnil kritéria pro odeslání. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.