Typhonova pomsta 2016 (1. 9. 2016 - 13. 9. 2016) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Tak se asi opravy nezadařili:
    Akční truhla
    2016-09-12 13:49:53 Získal jsi 1 x Munice „Lamač srdcí“. Důvod: Kořist
    2016-09-12 13:49:53 Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2016-09-12 13:49:53 Získal jsi 1 x Prokleté duše. Důvod: Kořist

    2016-09-12 13:48:26 Otevřel jsi zavřenou truhlu.
    2016-09-12 13:48:26 Odebráno: -1xAkční klíč. Důvod: Otevření truhly.
    2016-09-12 13:48:26 Získal jsi 1 x Zářící duše. Důvod: Kořist
    2016-09-12 13:48:26 Získal jsi 1 x Krystaly. Důvod: Kořist

    obyč truhla:
    2016-09-12 13:49:12 Získal jsi 1 x Zesílená výbušná munice. Důvod: Kořist
    2016-09-12 13:49:12 Získal jsi 2 x Amulet Agwe .


    před restartem:
    2016-09-12 13:28:13 Získal jsi 14 x Vědomosti špeha .
    2016-09-12 13:28:13 Získal jsi 2700 x Protipancéřová munice. Důvod: Kořist
    2016-09-12 13:28:13 Zaplatil(a) jsi 1 x Klíč od truhly. Důvod: Otevření truhly
    016-09-12 13:24:03 Získal jsi 2 x Prokleté duše. Důvod: Kořist
    2016-09-12 13:24:03 Odebráno: -1xAkční klíč. Důvod: Otevření truhly.
    2016-09-12 13:24:03 Získal jsi 7 x Krystaly. Důvod: Kořist
    2016-09-12 13:24:03 Otevřel jsi zavřenou truhlu.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, důvod opravy neznáme, nicméně tento problém už je nahlášen.
     
  3. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    to je rychlost :D
     
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    heh remiel ale zdarili :D opravili dmg.. zrazu mi každá lama dáva o 5-10 k viac ako ja jemu :D dmg do hráčov mi išiel dole cca o 10-15 k.. wtf? prosím o vysvetlenie
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  5. Borec

    Borec Perspektivní autor

    konecne opravili dmg :) som rad a hned aj viem o kolko mali hraci lepsi dmg jeden hrac od nas mal o 10k dmg viac aj ked sme zobrali v uvah vodo knezov atd stale to bolo az prilis :)to s odmenami neni nic hrozne to sa opravia hlavne ze uz ten dmg je v poriadku ja som za to rad :D
     
  6. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Borec - prosimte o čem to mluvíš, vždyt dmg opravená není, naopak hodne ji snížili...
     
  7. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    koukam ze premka nepripsali stale
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Boostery v Černém trhu (např. Naleštěné hlavně, Mlhová stěna atd.) jdou koupit max na 10 dní? Byla o tom někde informace? Nevšimnul jsem si.
     
  9. Borec

    Borec Perspektivní autor

    nostress ano znizili dmg ale tu ide o to ako som bol v nevyhode teraz aj keby to bola chyba to pocita kazdemu stejne pokial sa nemylim... hrac stejne silny ako ja stejne vybavenie dmg kamene aj dela sutil o 6-10k viac nez ja teraz sutime stejne aj ked menej.... preto som rad :)
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    chyby se opravují průběžně, informace která jsou nám oficiálně k dispozici jsou v Patch day 9/2016.

    pro Geralt64, informace k délce naleštěných hlavní a mlhové stěny aktuálně nemáme k dispozici, pouze spoluhráči Ti mohou poradit, osobně jsem dříve kupoval na 14 dní, nyní jsou k dispozici 1 nebo 10 dní, jak se dají kombinovat/opakovat - informace nemáme.

    pro Borec/Nostress*, informace k opravě DMG nemáme, ale osobně vím o chybě připisovaného bonusu u voodoo děl na některou elitní munici, bonus u VD je již správně opraven - oficiální informace k tomu ale nemáme.

    Bohužel většina z Vás zde psala o jiných věcech než které se přímo vztahuje k akci, přidám malé hodnocení akce.

    hrál jsem při akci max. 2-3 hodiny denně, stejně jak tady jeden z vás zmíňil mapu Behe tak mě to vychází cca. 65 000 perel za hodinu čistý zisk, nepočítám dutou munici, celkově za event se dalo při těchto 2-3 hodinách nahrát bez problémů 2M perel, bez nákupu elitní munice i bez černého trhu.

    erb - stačila jedna rána do Typhona elitní municí
    erb - Ládon šel střílet dutou municí, bohužel někteří hráči musí elitní ...

    Po té již stačila malá mapa, optimální návod pro slabé/silné hráče nevím jestli zde zazněl (+-45 min. pouze dutou municí)
    potom velká mapa, optimální návod pro slabé/silné hráče nevím jestli zde zazněl (+-20 minut pouze dutou municí)
    Obě verze šli s malou loďkou, jen zvolit správný postup a nezaváhat. S rege municí to také bylo zajímavé, díky za tip.

    Černý trh byl podle mě velký průšvih ze strany provozovatele, také mě to nešlo, ale výdělek celkem fajn (minihry i Typhon).

    pěkný den všem
     
    ghost_Đi€ tohle ocenil(a).
  11. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    má niekto z vás desing daycia? máte drahokami na nom?
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mirku - vím, že se doba boosterů zkrátila ze 14ti dní na 10. Ale jde mi o to, že dříve jsem koupil booster na 10 dní a po jednom dokoupil na 20. Teď, když má booster na 10 dní, tak jednodenní booster v nabídce nemám. Až se doba zkrátí na 9 dnů, tak teprve potom můžu zase na jeden den dokoupit a o5 z nabídky zmizí.
     
  13. RAper.SVK

    RAper.SVK Pisálek fóra

    ano
    Ja to robim tak, ze kupim na 10 dni,,, pockam 1 den nez mi to klesne na 9 a potom sa mi v CT objavi buff na 1 den... ale ide o to aby si ho an ten jeden den nekupil, pretoze tam mas "priestor" pre zadanie cisla, takze tam napis cislo 10, ak si este ani raz nekupil ten buff na den...Ak si ho napriklad 2x kupil a napises tam 10, tak ti napise spravu, ze zadane cislo je prilis velke a musis tam zadat 8...Snad som ti pomohol :p
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Funguje to, díky za radu :)
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    tady je krásně vidět, jak může být fórum užitečné, nikdy nikdo nemůže vědět vše. Díky za poslední příspěvky.

    pro Sparrowsak[TEC],
    pokud nemáš vsazené drahokamy, kontaktuj podporu zde ti více nepomůžeme.

    pěkný den
     
  16. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    je 17 a klice nikde jake prekvapeni
     
  17. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    :))) oni chtějí aby nám vydrželi dýl...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/9/16
    kywa tohle ocenil(a).
  18. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    zitra je 18ho a jeste to nebude vymenene :)
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kandoll, prosím dle pravidel.
    Nicméně výměna se odhaduje na začátek příštího týdne.
     
  20. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    jj, chápu,omlouvám se, ikdyž musím naznat že podle mně sem pravidla neporušil, snad jen hanlivou poznámkou. není se čemu divit, vždy jsme ujištěni jak výměna bude tehdy a tehdy v tolik a tolik... je 21 století, počítače řídí kde co, leč prostě ve hře která běží kolik let je stále problém nastavit systém a program aby vše fungovalo.... což je škoda.
     
    ***ANGELIKA*** a Remiel tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.