Typhonova pomsta 2016 (1. 9. 2016 - 13. 9. 2016) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    tak ja mam dodržovat nejake pravidla aTO JEN JA .
     
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj není pravda ze kdo driv ziskal ve predu hned prvni den se mi stalo ze jsem asi jako 3 hrac mel stejny pocet, a postupne dalsi 15 hracu me se stejnym pocter predbehlo a diky tomu jsme prisel o aquariusa :)
     
  3. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    jsem přijel až na konec

    2016-09-06 14:06:21
    Potopil jsi loď Typhon.
    2016-09-06 14:06:21
    Získal jsi 1 x Poddajný rubín. Důvod: Kořist
    2016-09-06 14:06:21
    Získal jsi 4501 x Perly. Důvod: Kořist
    2016-09-06 14:06:21
    Získal jsi 1 x Prastarý erb. Důvod: Kořist
    2016-09-06 14:06:21
    Získal jsi 1 x Perly. Důvod: Kořist
    2016-09-06 14:06:21
    Získal jsi 6981 BZ.
    2016-09-06 14:06:21
    Získal jsi 2 x Prastarý erb. Důvod: Kořist
     
  4. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Jako dělají si srandu ne?Ani žádnej kod nedaji za ty problémy co jsou od začátku akce,to je tak na jeden dizain zdarma ten nejlepší a alespon mega munice
     
  5. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    Najlepšie je na tom že tie problemy stale este su.... :D ale oni už riešia čo za duše bude.. :D :D
     
  6. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    ta akce jeste trva by me zajimalo kdo za chytraka urcoval komu pujde koupit munice od zacatku akce mi nejde koupit munice ani po jednickach desitkach stovkach milionech takze sem si fakt zahral :)
     
  7. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Maxtons munici kupuji že zadam 10 a da mi to 10 000 munice
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    rebels asi neumis cist pisu ze mi to nejde kupovat ani po jednickach desitkach atd tudis je logicke ze sem zadal jak 1 tak tech tvych 10 a ani 1 000 000 jak tomu bylo takze asi tak
     
  9. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Maxtone,ahoj.nevim možna že napišu kjavinu:),ale mne to taký nešlo až jsem nahodou to zkusil v přistavu a hele ono to tam jde.a tak to dělam do ted.zajedu do přistavu a nakoupim v trhu co potřebuji
     
  10. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    me to nejde ani tam zkusil sem a nic to je jedno akce konci tak hold sem nic nenaskudlil svet se nezbori :)
     
  11. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak mě to třeba do včerejšího pravidelnýho restaru šlo nakupovat, ale po něm už né, jen vyskočí hláška "Tvá relace vyplšela. Aktualizuj a zkus to znova". Perly to strhne i koule to v černým trhu připíše, ale na moři a po znovu načtení č.trhu to vrátí do stavu jako kdybych nic nekupoval.
     
  12. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    Akcia je fajnová... ani mne nejde nič kupit absolutne ale aj tak som zarobil na boss mapach vyše 500k peral :p
     
  13. socient

    socient Komisař fóra

    hej taká super, že pri nej zaspávam a cena magických erbov je priveľká max. 3 denne sa dajú spraviť...
     
  14. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    akce je nejlepší jenom na tech boss mapach jsem udělal 2 mega perel dutou
     
  15. socient

    socient Komisař fóra

    hej najlepšia s 20 chybami na začiatku :D a urcite to musi byt velmi zazivne robit magicku verziu cca 1 hodinu dutou
     
  16. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    akce je dobrá, dalo se vydělat, kdyby vše běželo jak má, bohužel je hra ovlivněna nefungováním určitých věcí... půlka hráču defakto přišla o šanci bojovat o pořadí v žebříčcích...
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  17. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    čo sa tyka akcie ako zarobkovo tak je super. Magicku verziu robim bez použitia jedinej dutej alebo elitnej municie. Nechavam strielat toho pomocnika a ja ho len opravujem . Za 8 rokov hrania sa mi nazbieralo dost liečivej municie ktoru nemam kde minat, tak ju minam na mape bosa. Ale tie chyby čo su už ma štvu. V čiernom trhu mi nejde kupit majstrovske nastroje aj ked mi stiahne za ne duše a v čiernom trhu mi ukazuje že ich mam tak tak na mory mi nejdu. A o oprave ani nehovorim opravujem tak ako ked som začinal akurát že sa možem opravovat za jazdy.
     
  18. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    najlepšia akcia bola aj tak sloboda :D všetci sa naháňali za typhoonmi a slobody (hlavne tie 6 te) skoro nik nedával :D
    + samozrejme ešte aj behe.. za cca 3 hodiny v čistom zisku cca 150 k perál :D neber to
     
  19. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    ted se jim oet neresetoval zebricek omg
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ***tom**UEK, ano víme o tom je to hlášené.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.