Typhonova pomsta 2016 (1. 9. 2016 - 13. 9. 2016) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Poseidone zavolej tam těm umělcum že mam pro ně praci mohou umě kopat za pajdu lopaty jim pujčim .
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  2. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    Jo jasně...je to možny no....moje chyba :D
     
  3. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    Akce by se měla uplně zrušit. tržiště nejde, koupit munici jakýmkoliv způsobem nejde, opravař co mám z truhel nejde... jak se má takhle někdo umístit v žebříčku akce...když nemá čím střílet...
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  4. don-tiger

    don-tiger Zelenáč fóra

    Koupil jsem ztracneou lásku z trhu a nic nepřislo?? čekám den ......
     
  5. smolik-cz

    smolik-cz Pisálek fóra

    Koupil jsem ztracneou lásku z trhu a nic nepřislo tak delejte noo stim dekuji
     
  6. .xlordx.

    .xlordx. Zelenáč fóra

    Přesně tak, celý event by se měl zrušit. Nic nejde kupovat, nic nejede. Vraky jsme neviděl za celou dobu akce, boss mapa se nedá udělat, pokud nemáte nasbíranou munici, a nebo koupenou z platebky. Opravář nefunguje, dutá už došla a není co dělat. BP je k ničemu, opět nás nezklamala.
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  7. -_-*Dr.Blood*-_-

    -_-*Dr.Blood*-_- Rádoby autor

    ukoly se nebudou restartovat?
     
  8. Ɓд๓ъіէӃд_1

    Ɓд๓ъіէӃд_1 Pisálek fóra

    Tie minimapy obidve si trapne lahke a daju sa spravit dutkou pozrite si na youtube navod ako na to a neplačte tu !
     
  9. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    nikdo tady netvrdil že jsou minimapy těžké ty brekoto :cool:
     
  10. mario13103

    mario13103 Rádoby autor

    2016-09-04 17:21:41
    Získal si 60000 x Perly. Dôvod: Korisť
    2016-09-04 17:21:41
    Korisť z mapy
    2016-09-04 17:21:41
    Získal si 1 x Congrar. Dôvod: Korisť
    2016-09-04 17:21:41
    Získal si 15 x Žiariace duše. Dôvod: Korisť
     
  11. strýcu

    strýcu Perspektivní autor

    to je hezky akorat bych pozadoval odeslat na bp dotaz proc je dalsi akce kdyz ted funguje hra na 50%(ps. myslimakci na dalsi balicky)
     
  12. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    event dobry az na tu opravu
     
  13. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Boss mapa nejde udělat když nemáš eli munici?? Než zde budete psát takový .... tak to zkuste třeba znova.. je to primitivní a dobrá akce až na těch spoustu chyb které se bohužel ve hře vyskytují čím dál tím víc. :(
     
  14. socient

    socient Komisař fóra

    Tak kupoval som majstrovské nástroje neviem nakedy aj sa čudujem ako to že mi to opravuje len po 1500... duše vzalo ale neaktivovalo sa na mori ani po logout / f5 takze som prisiel o 200 dusi a o moznost si to predlzit o 10 dni... podobny problem mal uz aj niekto s nalestenymi hlavňami. Ešte že nejdem už nič kupovať na ČT inak by mohli volať zachranku asi, ako vtedy ked zobrali vsetky moja
     
    Naposledy upraveno: 5/9/16
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  15. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    on je restart?
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ***tom**UEK, ano probíhal restart.
     
  17. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    • Vulgarita
    Poseidone to si dělate srandu spojte se s centralou a konečně jim řekněte že jste tady jako odpadova roura kde padaji same jejich sračky na vaši hlavu Chýbajúce drahokamy z designu Drtič želv
    Všetci hráči, ktorí si kúpili tento design majú svoje drahokamy späť. toto neni určitě v pořadku .
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    • Vulgarita
    Chtěl bych se zeptat, podle čeho se určuje pořadí v žebříčku "Zabiják monster" při rovnosti bodů?
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj cz¤REBELS¤cz, situace byla již dávno opět předána a nejen od nás a ty prosím dodržuj pravidla.
    Ahoj Geralt64, bohužel k tomu nemáme žádné oficiální vyjádření. Nicméně si myslím, kdo je získal dříve je vepředu.
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To jsem si právě Poseidone myslel taky, ale není to tak. Byl jsem dnes po 14té hodině první, kdo měl 150 bodů. Nyní jsem asi z 18ti hráčů, kteří mají 150 bodů, předposlední.
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.