Trofeje Ztracené flotily a Atlantidy/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 14/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    teď jsem to zkoušela a i safanad i escudos se mi do trofejí připsaly. Zkusil jsi přelogovat jestli se to připíše? Nemohl ses splést v počtu, který jsi měl předtím?
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To není záležitost jednoho dne a tedy přelogování, koukám na trofeje tak jednou týdně.
    Každý den posílám kapitány na úkoly se safanady, každý den je vyzvedávám na 51/1. Nekoukám každý den nebo po každém vyzvednutí na počet safanadů v trofejích, koukám na to cca 1x týdně. Za poslední týden mi přibylo 650 safanadů, což by odpovídalo jedné misi pro kapitána. 3 mise na které posílám 3 kapitány udělají asi 3,5k safanadů, to by mělo být 24k týdně. Teď jsem se koukal, za 4 dny jsem udělal 550 safanadů. Nepřibejvá to :) Escudo celkem jo, těch dělám 30-50k za týden.
    Jedině mě napadá, ale netuším, jestli to může mít souvislost, že je posílám na ty mise přes noc. Než večer končím, pošlu je na mise na safanady, ráno se přihlásím, skočím z přístavu na 51/1 a vyzvednu. Zkusím je poslat a vyzvednout během dne, jestli se to připíše, ale to by přece asi nemělo mít vliv nebo jo?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel těžko takto říct. Je možnost jestli ač je to divné jestli to nedělá jen některá mise například.
    Nicméně ráno jsem si dal poslat 3x kapitána na safanad a nyní to vyzvedl a bez potíží oboje přičtené. Jedině to sledovat co nejkonkrétněji opravdu. Upřímně já to nesleduji vůbec. Lepší je jít na mapu a střílet tam NPC a dělat úkoly.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Sypu si popel na hlavu. Špatně jsem se podíval, je to v pořádku ;)
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to je v pořádku, mohlo klidně jít o nějakou chybu nebo nesplnění podmínky. Je lepší to ověřit.