Trofeje Ztracené flotily a Atlantidy/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 14/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Zde můžete psát své názory na nové trofeje.
     
  2. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    BP si ty vylepšení může strčit tam kam slunce nesvítí. Jediný cíl je tahat z lidí prachy. Než ty nový trofeje člověk udělá dřív u ty hry zdechne.:mad:
     
  3. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Hruza...
    • Úkoly těchto trofejí se musí plnit pouze na mapách 45/2, 48/3 a 50/2 až 54/1 Mapy kam mě nedostane nikdo,NPC tam dávjí takové mordy, že žebra na 6.levelu jsou k ničemu.Fakt že jo,díky ale
     
  4. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    Proč se dělají Trofeje pro ponorky, který stejně nikdo nehraje? o_O
     
    UnKnoW a *štěpánek* tohle ocenili.
  5. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Proto aby tam lidi lezli to stejný jako ty nový mapy který jsou nehratelný protože NPC dávají takový šlupky, že žebra na 6 jsou k prdu. No hádám že dají do platebky další lepší žebra :D Lidi evidentně málo sypou eura.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ...VictoryCZL... úkoly všech sekcí se musí plnit jen na mapách oblasti ke které spadají

    mapy Ztracené flotily jsou hratelné v pohodě, ale samozřejmě je potřeba už silná loď. Čím vyšší mapy, tím těžší NPC a plutí na nich, to je přece logické, nemůžou být mapy 51 - 54 stejně těžké jako mapy 6 - 10
     
  7. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    Tak pokud čekáš, že tě žebra spasí tak to je chyba :) Vyzkoušej ablativní plátování :)
     
  8. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    • Zbytečná citace
    Jo?Na kolik se dostaneš s prevencí?Já se žebry na 115% a s pláty (těmi co mám,nemám je naplno)zbídou na 106%,k tomu cvičitel hbytosti stupen 3 a kámen na 34%,nepočítám super pláty tedy,s těmi by to bylo samo lepší,jenže by se to neoplatilo.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/23
  9. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Díval jsem se jen na jednu položku 6k teleportů, ale jdou jen na těch mapách 48+ to samé safandy, lepší bude se tím vůbec nezabývat z těch čísel jde hlava kolem.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím dle pravidel. Děkuji.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mně se líbí ta vyrovnanost náročnosti těch úkolů. Např. nastřílet 500M do admirálů budu mít za 1-2 dny, ale použít 6k teleportů je na několik let. Paráda ;)
    A tím proboha nechci říct, aby dali nastřílet do admirálů několik bilionů, aby to vyrovnali :D

    ...VictoryCZL... úkoly všech sekcí se musí plnit jen na mapách oblasti ke které spadají
    A tohle je další věc. Tak to nikdy nebylo. Pokud jsem měl kvůli trofejím nastřílet např. HP do hráčů, posbírat glitzy nebo bedny, tak jsem to mohl dělat na všech mapách a do trofejí se to počítalo. Teď najednou ne. Zdá se mi, že pánové v BP udělali nové mapy (myslím 50+) a zjistili, že jim tam skoro nikdo nejezdí (já tam nebyl od té doby, co jsem udělal lvl 55 a myslím, že nejsem sám) a teď nás chtějí donutit tam jezdit. Ale za ty odměny (nebo vylepšení, chcete-li), které za trofeje jsou, mi nestojí strávit pár let na mapách 50+. Za mně se to nepovedlo. Měla by být možnost, plnit úkoly, u kterých je to možné, kdekoli.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/23
  12. LUΞCKΞRS™

    LUΞCKΞRS™ Pisálek fóra

    Dostanu se na 124% Prevenci :)
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Geralt64 nemůžeš brát co bylo a co je. Prostě hra se mění a upravuje. Dřív na pz muselo hráči pomáhat X dalších hráčů kvůli harpunování atd aby se to stihlo. A tak je to i u dalších věcí. Hra se mění a některé změny jsou pro někoho na prd a některé jsou dobré a nebo nedotažené úplně do nejlepšího. Trofeje dělali jen pro určitou oblast, nakonec došlo ke změně, že platí všude třebas se časem změní i toto.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Geralt64 omezení kde se počítají úkoly je nové, ale můžeme být rádi, že aspon po našem a vašem nátlaku vrátili tu platnost bonusů na všechny mapy
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  15. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Proč tedy je mapa 45/2 horší než 50/3 , protože na ní po vás pálí snad všechno
     
  16. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Mám dotaz. Započítávají se vám do trofeje mince escudo? Mě ne a nevím proč.
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    protože kapitán tu mapu dokončil když jsi nebyl v oblasti kam trofeje spadají
     
  18. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Leo děkuji, už to mám. Musí se to vybrat přímo na moři na mapách 50 a víš. Já to vybíral v přístavu bohužel
     
  19. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    Totální hovadina jako nové mapy
     
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Vše se musí dělat na moři i útrata perel atd. Proto je to u trofejí i zvýrazněné
    RIPSEA nikdo tě nenutí to dělat přeci.