Trhovisko

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Godzik_SVK{KP}, 22/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Pači sa vám tento navrh

Anketa uzavřena 1/3/21.
 1. ano

  5 hlasy(ů)
  38.5%
 2. nie

  8 hlasy(ů)
  61.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Godzik_SVK{KP}

  Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

  Ahojte mam taký napad ktory by možno pomohol aj slabším lodkam a aj ludom čo do toho nechcu davať realne peniaze.
  Jedna sa o trhovisko na ktorom by hráči vedeli predavať veci za rozne meny v hre či už zlato, perly, korunky, alebo yolongske mince. Hráči by mohli predavať dela alebo rozne ine vybavenia lode alebo kludne aj designy. Dalej by som navrhol taku vec nwm či to bude davať na tejto hre zmysel ale budem rad za váš nazor. Jedna sa o to že hráči by vedeli na tom trhu predavať Napr yolongske mince. Robilo by sa to takou formou že občas by BP dalo takzvane kupony na yolongske mince ktore by sa dali kupiť za real. Ten kupon by sa vám ulozil niekde do skladu a nepripočitali by sa vám tie mince až po tom ako by ste rozbalili ten kupon. Tym padol by ho hrači mohli dať do trhu a predať za inu menu ktoru by možno potrbovali napr korunky a takto by sa to dalo robit s kazdou vzacnou menou.
   
 2. Primangelo1

  Primangelo1 Pisálek fóra

  O něčem takovém hráči spekulují už od doby co tato hra vznikla. Myslím, že i dříve to již navrhovali a neprošlo to. Řada online či browser her má tento systém obchodu mezi hráči zavedený. Zde v to moc nevěřím. Už jen z důvodu, jak by si hráči přelévali měnu ze svých dalších účtů. Já osobně proti tomuto návrhu nejsem, nicméně nevěřím v to, že by se BP líbilo, aby si lidé mezi svými účty přesouvali itemy nebo prodávali děla z balíčku, svým kamarádům z cechu za zlomek ceny.
   
 3. Godzik_SVK{KP}

  Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

  myslim si že BP je jedno nech si predavaju dela za zlomok jednak už len kvoli tomu že ked to tam dany hrač da a ten druhy to nestihne kupiť jeho smola a druha vec niekto tie dela kupiť musi aby ich predal čiže zisky nwm či im o moc klesli hlavne teraz ked su svetoborci a pre male lodky sa hodia velmi
   
 4. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Ano přesně tak tento návrh zde byl a nejednou. Co jsem našel jeden z nich ani neměl velký rozdíl pro a proti. ALe hlavní problém je řešení tak, aby nedošlo k porušení VOP z důvodu si používání mezi účty téhož majitele.
   
 5. Dnes není problém mít více emailů nedá se vždy poznat jeden majitel účtu , ale nedovedu si představit , že by mě sundala lodička ze 4 lvl.
   
 6. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Jsou tu i experti, kteří chtějí mít vše hned a tak nakupují ve velkém a už během několika málo týdnů jsou z nich bojeschopné lodě. JE to jen hra a tak by se měla brát.
   
 7. Godzik_SVK{KP}

  Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

  ked sa na to pozrieme zo strany BP tak vždy to niekto musí kupiť čiže o zisky by podla mna neprišli jedna sa tu hlavne u hračov čo do toho nechcu davať.
   
 8. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  tak se na to podívej i ze strany hráče, který by předměty nabízel. Myslíš, že někdo koupí děla za reálné peníze a pak je někomu věnuje? Nová děla jsou vždy za peníze a nikdo ti je zadarmo nedá a starší děla už jsou k dispozici za herní měnu většinou nebo si je můžeš vyrobit. Jak už psal kolega toto téma tu bylo už několikrát a nikdy pokud vím neprošlo. Nedávno se posílal výsledek ankety na novou dražbu, budeme rádi když provedou aspon nějaké změny.

  To, že by si hráč přesouval věci mezi účty bych moc neřešila, protože pokud je majitelem obou účtů stejný hráč, je mu jedno na který účet si předměty koupí.
   
 9. Godzik_SVK{KP}

  Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

  ano to máš pravdu ale zase slabym lodkam ktory chcu dať malo penazi tak si kupia perly cez MHH a potom si kupia dela ktore by niekto predaval napríklad. Druha vec momentalne su jedny z najlepších diel svetoborce ktore su ''zadarmo'' ale tie male lodky moc neurobia tie hlavne ulohy v sezone za ktorych je najviac minci. A neiktory hrači už maju tie svetoborce na lodi uplne zbytočne a može ich ponuknuť dalej.
   
 10. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  v tom případě přemýšlej o tomto.
  Měl by hráč na 5 lvl, který hraje například 3 týdny stejné výhody a vybavení jako hráč na 45 lv, který hraje pravidelně a poctivě například 10 let? Každý z nás začínala měl to těžké a byla čistě volba každého z nás jestli chceme lepší loď rychle (s nákupy za peníze) nebo pomalu, ale vlastními silami. Je volba každého hráče, jestli chce do hry dávat peníze nebo ne. V tuhledobu to mají nováčci mnohem jednodušší než před 10 lety třeba. Spoustu věcí dostanou z úkolů včetně děl, nejlepší děla ted můžou získat i jen za to že jen hrají, to dřív vůbec nebylo. Úkoly a PZ mohou dělat sami a mají to za chvilku, dřív jsi od 11 lv potřeboval pomoc minimálně 5 lidí z cechu aby jsi některé úkoly a PZ vůbec zvládl. Nejsem proti pomoci nováčkům, ale tohle už by nebyla pomoc, ale zvýhodňování. Za mě určitě ne v této formě.
   
 11. Poseidon

  Poseidon Board Administrator Team Seafight

  Návrh zamykám bez odeslání pro nedostatečný zájem.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.