The-NAJ screenshooty

Diskuze na fóru 'Kreativní koutek' zahájená uživatelem davidkriz1, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

  2. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    gratulujem k vydeu, fakt moc pěkní
     
  3. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

  4. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Draker, kebyže skôr dá na vydeo boj, pri ktorom sa bojuje, nie ako my moc nesledujeme hru a odskakujeme od PC a v tom sa RIP vyžíva vo vydeu ;))) a tak necháme ho dospieť ;) nech si spraví radosť chlpček ;
     
  5. PřemyslOtakarII

    PřemyslOtakarII Aktivní autor

    Asi taky zajedu na 2 natocit video :)
     
  6. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Dík :)
    Spartan má základ přes 500K já 400K radši sejme swase a ujede do ostrova :D a Dlaždič ten má taky okolo 500K HP ale radši seká NPC než mě :D a Sparowsak o tom radši nemluvím ten se brání jen dutou když je 1vs1 ale když jde 3VS já tak to seká ledovkama pač ví že mě ve třech sejmou ale sám to je škoda a má základ jak já :D
     
  7. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    jj pak napíš kto má aké vybavenie,nie o HP ;) ;) a napíš ešte, že rád skáčeš z tortugy, a to že sekáme radšej NPC znamená že nie sme na PC,je to vo vydeu vidieť, a keď máme málo HP, zbytočne sa brániť ;) logika a už ic stazy...
     
  8. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Sparowsak Tortugu aj ja mam v oblube ved na to je, aked ju ma vo velkom množstve tak načo ju sušit:) Zbytočne sa branit nie je. sposobiš mu škody tiež a ked sa rychlo opraviš tak možeš mu to vratit. už len zaleži na tej vybave ale ved aj ty maš už opevko na max, či nie?
     
  9. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    nebudem to tu písať, a tak nemám najslabšiu loď, a čo sa týka toho, ja hrajem s jedným účtom, a on s dvoma,čo v tejto hre nieje povolené ;) tak už len z toho dôvodu sa nebránim tomuto hráčovi... a vedia o tom všetci že využíva pri boji 2 lode, a na chate ich má asi 5 a pri tom na každom má bann
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Ripak jak ty muzes vypisovat ty koste neco o zdrhani do ostrova, nebo o tom kdo se nebrani
    ostrov je z 90% místo kam pri boji míříš, a o braneni to same, a tvoje keci o tom jake kdo ma HP))))

    2015-07-06 20:18:31Potopil jsi loď †R.I.P[†].
    2015-07-06 20:20:45Potopil jsi loď †R.I.P[†].
    oba pripady si nevystrelil ani jednu ranu(byl v tortuze) a hlavne sem nevypisuj jak si u toho nebyl, o urovni tvych videí se tu nemusime bavit, sestrihat video kde potopim 30 hracu umi i osel, a nevypovídá to o naprosto ničem...

    a vubec nebudu psat o tvych xxx uctech na vetsine z nich mas ban, to same tady na foru, kde si ocenujes vlastni prispevky))
     
  11. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Ripaku Tve vydeo:D ktere jsem viděl nestoji zanic.Dlaždič ten jen stoji a spartian take,no a sparou rači zbira truhly.viš čim to bude?body nedavaš takže škoda každe rany do tebe:pa to co piše Arrow je pravdou v utěku do ostrova jsi nej..:D
     
  12. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Z těmito hráči si ani nepiš škoda slov :)
    za 1. když waruju tak z jednou lodí ale nevadí (Sparowsak vždy musí někde lhát)
    a Arrow ty brečíš všude kde se dá ona nebyl jsem tu a to že hlásíš na TS že mě topíš když se ani nepohnu a hned voláš Sparowsaka a Spartana aby si ze mě vzali body když na to nekoukám tak to jste hrdinové že chcete jít 3vs1 a to ještě bych u toho nebyl ale já jsem u toho byl a přijeli jste mám základ 400K ty máš skoro 600K a zbylo ti 260K HP tak to je škoda že jsi nejel sám by ses zase koupal :D
    Ale co ty vždy budeš brečet kde se dá a jen lhát nic jiného neumíš :D
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    meles nesmysly pro me ses jen chudak, ty si u toho nebyl? a kdo ti nalogoval tu lod?(potopil jsem te 2x po sobe) a potopil bych te i po 3
    na ts jsem vubec nebyl, nemam potrebu volat si posilu na tebe, ano mam zaklad jaky mam , to jaky mas ty je tvuj problem, nehrajes na 2 uctech, hlavne ze i na tom videu prezentuje obe lode jak bubu tak i RIP, kazdy kdo te zna vi jaky jsi kaspar a kdyz uz to napise i nase enemy tak to nebude daleko od pravdy

    a o tve inteligenci se tu vubec nebudem bavit, nekdo kdo je schopny psat vydeo,stidet,vissi level, nekdo kdo je schopny napsat na chat ze nahazuje behe hul kazdych 10 minut nepotrebuje dalsi komentar....
     
  14. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    asi mel zapleho bota ne :)
     
  15. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Měl jsem světlo abych se opravil a přitom jsem psal na foru ten příspěvek a když jsem se kouknul na moře tak vidím že jsi mě sejmul tak jsem se lognul dal opravu a psal dál ty jsi mě sejmul tak jsem se lognul jel do rohu dopsal to a čekal jsem až dojedeš.... A taková náhoda že najednou ty přijedeš a skočí tam spartan a sparowsak na mě to je náhoda. A to že tě vyšpicluju než se lognu a vždy jsi na svitku schovaný aby tě náhodou někdo nepotopil když jsi tu sám. A ty dostaneš denko a už se nelogneš to já se aspon lognu a čekám kolik vás přijede a přijedete ve 3 tak uteču než abych vám dal body.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pánové zanechte tu prosím debat na ty toto vlákno není zamýšlené.
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    keci
    1 potopeni si stal ve prostred mapy, tam nemas sanci
    2.potopeni si stal v ostrove, cekal jsi ze me sesuti aby si pak mohl dorazit(mas lepsi opravu a ja to uznam, narozdil od tebe)
    3.si opet pod tortugou stal na preskoku -to je jedine misto kde me mues dat, ne proto ze preskoku bojim jak si psal v jednom svem uzasnem "vydeu", ale protoze mam pomalejsi net a preskoky mi nejdou...

    a ze si psal zrovna prispevek))))
    a ze nejdes do boje s 2 uctama?))))

    2015-07-06 21:53:52Potopil jsi loď bubu,cz.
    2015-07-06 21:55:19Potopil jsi loď bubu,cz.
    2015-07-06 21:57:54Potopil jsi loď bubu,cz.

    schvalne jsem odlogoval na 11/2 na 52AA a kde se najednou vzal ripacek ze svitku

    Hledaný pirát †R.I.P[†] (20024136) byl před chvílí viděn na mapě 11/2 na pozici 52AA.

    ses kasparek muck
     
  18. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    http://prntscr.com/7ps3xh

    Tahle to dopadá když si hráč nahání ego na malých lodkách(co jsou rádi že mají eli děla) :D a ještě je seká voodoo uderem :D
     
  19. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    ty si strašný chudák RIP, raz sa chváliˇš že strieľaš silné lode,ktoré aj tak sa nebránia, a teraz brečíš že ťi topí 5-tu loď Corty, ktoru máš slabú, si úbožiak, čo nevie čo chce...
     
  20. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Ne Corty se bojí mojí lodě tak jede radši na malou lodku