The-NAJ screenshooty

Diskuze na fóru 'Kreativní koutek' zahájená uživatelem davidkriz1, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj DragonIsBack:), chápu tě že se ti nelíbí že ti banujou tvé učty, ale já v tomhletom případě stojím za BP, protože očividně to není to bugování tvého učtu poprvé ale několikanásobné na vícero tvých učtů, takže to není jen nějaký omyl, ale jasný a promyšlený podvodnický tah a já zrovna patřím k hráčům co tohle nemá rádo, protože díky takovým nabugovaným lodím se tahle hra kazí!!! Já za to tvé banování učtů dávám BP palec nahoru skvělá práce takle by to mělo být s každým boterem a bugerem. Přeji ti hodně štěstí v jiné hře kde budeš zase podvádět. čest poctivým hráčům;)
     
  2. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    souhlas, ale je třeba brát v to, jestli ten hráč vážně nebootoval,bugoval atd.
    Když začli Scary .... jedna hráčka dostala na loď perm. bann ... a zas nic.... ale tohle sem nepatří .. ;)
     
    ☠KapitánJackSparrow☠ tohle ocenil(a).
  3. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Kdo dnes nemá více účtů :D
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahojte,

    prosím venujte sa téme. Ďakujem
     
  5. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Tak takhle to bylo asi nejlepší :) Takto jsem vypadal :)

    Červen 2012

    Žádné Štíty , Žádné Battle Body , Krásná Kostěná mojovka , Hp max kolem 350k
    Kde jsou ty krásné staré časy ....

    [​IMG]
     
  6. ◄☺•Mo•No•☺►

    ◄☺•Mo•No•☺► Aktivní autor

    moc to není vydět ... :)
     
    ☠KapitánJackSparrow☠ tohle ocenil(a).
  7. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Fotka Stará přes 3 roky :)

    Mnozí z vás už si to Určitě NEPAMATUJÍ.
    Ale všichni sme takto začínaly , než sme si vystřílely Fulky :)



    [​IMG]
     
    ☠KapitánJackSparrow☠ tohle ocenil(a).
  8. :)Moc dobře si to pamatuji a byla to sranda a to zlepšování mě bavilo když jsem viděl jak postupuji a dělám PZ super, teď už to je pro mne jen o to mít nej HP ze všech svitků a dost elitní munice na boj;)
     
  9. **!!SOVA-DSA!!**

    **!!SOVA-DSA!!** Zelenáč fóra

    jo staré dobré časy ale to už je vše pryč !! já už sea hraju 5 let .. ale poslední rok a půl to jde jen a jen do kytek a zimní akce taky na nic za poslední roky snad ted jediná dýnová slavnost jinak nic !!!!! a nákej bokor ..tss jako jezdit ze vzducholodí tak to teda nebudu to budu radši jezdit ze 27 elitkou a je fuk co má za bonusy ale souhlasim pánovéé

    začátkům se už nic nevyrovná ! :) :) :D
     
    ◄☺•Mo•No•☺► tohle ocenil(a).
  10. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    To je pravda ...nejdřív měl každý 21ku, pak přišla 24ka .... o něco později 27ička a tak to bylo nejlepší.

    Kam se na to hrabou Vzducholodní lodě , které frčí teď....
     
    ☠KapitánJackSparrow☠ tohle ocenil(a).
  11. Baronek

    Baronek Pisálek fóra

    Pokud platíš, tak tě zase odbanujou, neboj :D
     
    CooL-Ovechkin™ tohle ocenil(a).
  12. **!!SOVA-DSA!!**

    **!!SOVA-DSA!!** Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    ale vzpomente si třeba na to že si viděl 21 nebo 18 elitku a jakej si měl respekt !! a dneska vidíš 27 a bereš ji skoro i dutou !! protože víš že na ni prostě máš !§ je to bordel tohleto !
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/12/13
    CooL-Ovechkin™ tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj **!!SOVA-DSA!!**, vyvaruj se prosím příště zbytečné citaci viz pravidla ZDE. Přeji pěknou hru.
     
  14. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Opět vám přináším Zpátky do Minulosti Seafightu :)
    Tentokrát je to Staré Rozložení Ostrovů :)


    [​IMG]
     
  15. socient

    socient Komisař fóra

    [​IMG]
    machr s 10 ucty co porusuje pravidla uz je nahlasen snad dostane to , co mu patri :)
     
  16. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    ma GE 2 maju aAa spolocny nick - BANZAI, EGO ma SEMUSZ... takze to su normalny hraci len maju rovnake nicky ako skupina :)
     
  17. socient

    socient Komisař fóra

    o tom silne pochybujem pisal som s nim a je to pekny nechcem napisat co a okrem toho aj boter :D
     
  18. UltimaTe™

    UltimaTe™ Pisálek fóra

    nejak mi to nesedí že by mal na 3 lodiach striebornu placku ale možno maš pravdu.. :D
     
  19. sewses

    sewses Perspektivní autor

    no myslim že to nebude jeden hrač tolko palub zbytečne navyše kupovanich..ale jek mysliš jeden nick a pri každom zmena..bodky križyky..asi viac hračou moj nazor
     
  20. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    je to viac hracov mam to overene neboj, ked som s nimi v aly..
     
    ☠KapitánJackSparrow☠ tohle ocenil(a).