Technická aktualizácia: AMS - 1. fáza / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 17/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *REBELION*

    *REBELION* Pisálek fóra

    BP proberte se chcete od hracu penize tak musite udelat takove zmeny aby to hrace bavilo aby tu byla rivalita preci ted do toho nedam ani korunu proc situase na servru je po 2letech stejna nemam sanci vydelat ty hraci co maji silnejsi ali topi a date bojovku stejne ji nikdo nevyhraje potstive Verbeia chystate neco co ovlivni situace herni to bych rad slysel jenak to pro me nema cenu hrat
     
  2. -Sluníčko-

    -Sluníčko- Pisálek fóra

    v 2 fazy už to nepujde vubec ta hra
     
  3. Zdenek73.cz.

    Zdenek73.cz. Pisálek fóra

    už jim nejde ani doplnění pirátů navíc mě za hodinu stihli dvakrát přepadnout a z původních 650 pirátů mi poprvé zůstalo 480 a potom 99 a doplnit mi šlo jen do těch 480 a teď už vůbec
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Zdenek73.cz., problém s množstvím pirátů je hlášen a čeká se na jeho opravení.
     
  5. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    Ahoj, je pokazeny kotol z aruby hodil som 100 mojo iba 2 časti pergu a potom zase ale iba 3 ? čo to je ? podla percent to vychadza 10-17 časti a aj to tak bolo že mi vždy padlo zo 100 mojo okolo 12 časti dokopy s pergov ale to bolo ešte pred 1 fázou ? to už teraz ani pergamen neni šancu poskladať a to myslim PANNU !!!
     
  6. fialovy.hnus

    fialovy.hnus Zelenáč fóra

    Zdravím

    Souhlas je to Hnus už taky koukám po něčem jiném tato hra je momentálně nehratelná na co mám v talentech rychlost opevnění na full loď stejně nejede, svitky taky problém pro mojí loď sice ne ale mám druhou malou loď ta už nejede vůbec zkoušel jsem kozoroha a na 12 vlně jezdí lodě skoro stejně rychle jak já pokud si je nemůžu zpomalit nemám šanci se opravit to taky musel někdo dlouho přemýšlet než vypotil takovou kravinu malé lodě nemají šanci nemají kde hrát na 1 nic nevydělají na 2 už jsou topení od magoru kteří si koupily účet nebo si nepamatují jak začínaly lepší by bylo udělat ještě 2 mapy chráněné a přidat mapy 21-24 a ne vymyslet takový paskvil jenom to by musel někdo umět od změny vlastníka toto hry se neudělalo pro hráče nic jen se navyšují kolonky v platební oblasti jak jsem začínal nebylo žádné opevnění žádná nesmyslná munice svitky které dávaly vše včetně krystalu lodě dávaly krystaly nesekalo se nám to nepadalo a jak se pěkně hrálo do takové hry se dalo i něco investovat a nenasypaly jsme tam málo ale do toho co BP předvádí teď ani halíř a je blázen ten co si něco koupi za peníze protože to půjde brzo do kytek nebo se změní majitel.
     
    D!rly_Hunter_UK a SANDOKAN*cz* tohle ocenili.
  7. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    Dobrej Lidičky
    Co takhle si trochu zastávkovat !!! Neplaťte BP ani korunu dokud se alespoň trochu nevzpamatujou.
     
  8. Dzahlo70

    Dzahlo70 Zelenáč fóra

    V tuto chvili je hra nehratelna.Pri strelbe se lod seka a pozitek ze hry je uplne pryc.Tohle je krok spatnym smerem, nikdo to hrat uz nebude.Misto aby ste se zamerili na snizeni hp cadocu na pulku bo vytvorili dalsi elitni levely,pripadne nahradili mapu krakena jinou variantou aby tam zas meli hraci duvod vubec chodit delaj se tady veci u k terych mi pripada,ze to vymejslej lidi ktery na sea ani nikdy nehrali.Jestli to byl pokus o zpomaleni botteru tak bohuzel musim rict , ze nevysel.Maximalne toho nasbiraj o neco min,ale bottu je to celkem jedno.Spis by bylo potreba se zamerit na slunecni a behemotovu mapu kde vydelavaj nejvetsi botteri na prednich mistech v zebricku.Tip- omezit pobyt na slunecni a behemotove mape na hodinu a denni limit na sestreleni npc na techto mapach a pak se nemuze stavat ,ze tam budou lode bottovat cele dny a kazdy by mel moznost si tam kazdy den neco vydelat.A co se tyce bottu na glitze proc se bp nepouci s
    Halloween akce kde misto klasickych glitzi byli dyne a botty to nebrali.Neni to nahodou cesta jak se zbavit botteru bo prinejmensim omezit funkci techto programu zmenou podoby glitzu cca treba kazde tri mesice.To si myslim,ze by nemel byt pro programatory takovy preblem.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/2/14
    ΛΖLΛB, D!rly_Hunter_UK a kywa tohle ocenili.
  9. Wiktorie

    Wiktorie Zelenáč fóra

    Ahoj, vypisovat se tu s tím, že hra v této fázi je tragická a nehratelná, už je celkem zbytečné, protože 5 stránek protestů přede mnou je snad dostačujícím důkazem. Jenom bych ráda rozšířila počet chyb, a to o tu nejzásadnější - nefunkčnost opevnění v rychlostech.

    Nefunguje
    - zadní ohraničení trupu
    - kýlový meč.

    Schválně si to vyzkoušejte, dejte si závody s někým, kdo opevko nemá. Budete stejně rychlí, ne-li pomalejší. Nebo si stopněte rychlost kolem lišty s a bez opevka.

    Dalším problémem, a to nevím, jestli je problém pouze mé lodě je to, že když přeskakuju mapu, loď sice přejede v pořádku a stojí na liště, ale mě skočí zobrazení mapy někam doprostřed, takže si musím nejdřív najít loď a pak můžu pokračovat. Je to otravný a ve warech to zdržuje.

    Výhrady mám k práci TL. Každým dnem se objevují nové chyby, hráči si stěžují. Podpora je odkazuje na fórum. Co kdyby TL každým dnem zasedla a zaktualizovala aspoň seznam hlášených chyb tady, abychom aspoň věděli co se řeší a co je novinka. Pořád nás odkazujete na fórum, ale sami neděláte nic pro jeho aktuálnost.

    Zkvalitnění herního prožitku a zážitku třikrát zdar!
     
  10. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    To že tu TL nenapsalo ktere chyby se řeší není tím že by to TL napsat nechteli ,ale proto že se nic neřeší. Dalekohled uz řeší roky a nic a takovych chyb ma hra milion devětset pětset a nikdy se nic nevyřesilo,proste ta hra je v háji a nikoho to nezajímá. Smiřte se s tím.
     
    ΛΖLΛB tohle ocenil(a).
  11. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    Přestante jim posílat peníze nic nekupujte a uvydíte že s tím něco začnou dělat, pač by museli jít uklízet chodníky aby měli co jíst
     
    D!rly_Hunter_UK, klypsa a Patriot.cz. tohle ocenili.
  12. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    uplne suhlasim nedat im ani cent a TL Ty okrem zamykania a to este predčasneho fakt nic rozumne urobit nevies rezignuj a daj sancu inym ktori maju o tuto hru este zaujem nielen o svoju osobu popripade este par vyvolenych
     
  13. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    Už nefunguje ani nakrmit mazlíka a už po třetí mi avast zablokoval nebezpečnou stránku a to jsem na moři takže bacha BP asi posílá viri. Jaká ubohost
     
  14. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    • Vulgarita
    tak vefaqu že Na loď lze opět umístít plný počet pirátů. není to pravda ba co víc při přepadení mi to sežralo i těch 460 piratu a vybavení co sem nalodi měl aspon se nechvástejte něčim co není pravda když to eště víc EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/14
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, prosím vyvaruj se používání vulgarit viz pravidla ZDE.
     
  16. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    Byla opravena animace předmětu Bratr ve zbrani.modří bratři tu taky jezdí zřejmě vam poslali chybnou informaci
     
  17. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    Už aj ja sa obzeram po inych hrach lebo tato hra je už momentalne nehratelna. Už nema zmysel sem poslať nejake posrane 1€ to si radšej kupim servitky ako tu perly proste ta rychlosť všetko zmenila maly by všetko vratiť do starych kolajií a skôr sa zamerať na Bottov lebo ja a ako ostatny platiaci hráči nato doplacame !
     
  18. Ferko¤VIII

    Ferko¤VIII Zelenáč fóra

    po hodinke odohrania a precitanie diskusie k ams tu mame len dalsiu parodiu na funkcnu hru od bp,po velkych okradaniach dmg a uz nejaky cas platiacich hracou tu mame aj tempo vrazebne ala slimak takze sme dosli aj o rychlost:) riesenie by bolo zavriet celu hru na mesiac a konecne ju opravit a vykopat z nej podvodnikou na roznych programoch. plus dat hracom nejaky novy impuls v podobe lvl map atd.. inak nema co hra ponuknut strielat hracou z 1m hp a obranou ako fordnox nieje predctava prijemneho popoludnia,tj bojova akcia. ferko¤VIII ge 4
     
  19. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    úplne súhlasím že proste doplácame na podvodníkov hráči ktorí chcú mať s tejto hry nejaký pôžitok !!!
     
  20. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Hlavne uz zadne opatreni nedelejte a vy ostatni uz drzte pusy .kazdej z vas kdyby tu moznost mel tak na programu jezdi uplne stejne jako ostatni,nazval bych to zavisti!!!diky temto inteligentu se do hry zacalo hrabat a ted je to nehratelny.Puvod programu je v Bigpointu jejich zamestnaci prodavaji programy a my za to nesem nasledky!(nepocitalo se s ceskou dovednosti program dale sirit zadarmo:D)Navrhuju je vsechny vyhazet a nahradit lidmi co svoji praci zvladnou lepe.
    Tym dlouhodobe nevyhovuje a ignoruje nase navrhy na spestreni hry!
    REZIGNUJTE NA SVE POSTY!

    Program ani zadnou chybu jsem ve hre nevyuzil a vzdy jsem hral v souladu s pravidly seafightu!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.