Tání sněhu 2014 (7. 1. 2014 - 3. 2. 2014) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Ahojte,

    naleštené hlavne skončili...a včul čo? Sleipnirov teraz už nikto nestrieľa a je ich toľko, že nie je pomaly kam kliknúť.
    ......žeby sa už neoplatili?
     
  2. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    to už skončila i akce?Nic se nezobrazuje na mapě že je nějaká akce,ani hugina není vidět
     
  3. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Ahoj
    No já myslím,že akce je dobrá ,již mám vydělenejch 8600 krystalů a to ještě není konec .Střílím huginy pro led.munici a následně Sleipniry pro krystaly.Jak je to jednoduché ,chce to jen trpělivost a jde to.
    No je jasný ,že platící hráči toto nemají za potřebí a řádně nám to všem ostatním znepříjemnují :-D
     
  4. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    zdarec, ačkoliv to tu nebývá zvykem, přes počáteční problémy a nedostatek lodí za dutou munici dávám této akci palec nahoru.
     
  5. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    za mě taky palec nahoru, akorát bych přivítal, kdyby předměty byly po dobu cele akce(myslím tím treba nalestene hlavne)
     
  6. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Souhlasim Nalestene hlavne bych taky nechal po celou akci.
     
  7. psohlavec-ČR(SCA)1

    psohlavec-ČR(SCA)1 Pisálek fóra

    Myslím, že akce se povedla. Ještě chybí možnost využití krystalů pro vyrobení talentových bodů nad 50 (tzv. 60-ti bodový systém)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj psohlavec-ČR(SCA)1, 60 talentů bylo jednou během akce a na další hold ty krystaly si musíš uschovat.
     
  9. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    2014-02-03 12:00:00Získal jsi 1 x Taurus .
    konečně jste mi daly něco zadarmo :)
     
  10. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    2014-02-03 12:00:00 Získal jsi 1 x Libra .

    akce byla super jen tak dále :)
     
    kywa tohle ocenil(a).
  11. milhaus

    milhaus Rádoby autor

    Ty mapy máte z bokora ? Protože já nedostal zase nic jako každý měsíc a to házím 2 bedny měsíčně :(
     
  12. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    To by jsme to psaly do sekce bokor :-( OMG
     
  13. Hugi|CZ|

    Hugi|CZ| Perspektivní autor

    mapy jsme dostali za akci konkrétně Libra za první místo a Taurus se losoval ze všech hráčů v tabulce bylo náhodně 5 vybraných
     
  14. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Podle mě byla tato akce dobrá. Stačilo jen hrát. Nedal jsem žádné peníze a mám přes 7k krystalů, s perlami je to horší, ale šlo mě o krystaly.
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    za me jasnej palec nahoru, velmi potesilo zvyseni poctu npc a navrat hlavni, jen tak dal
     
    kywa tohle ocenil(a).
  16. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    píšu to nerad,ale BP se konečně něco povedlo
     
    SANDOKAN*cz* tohle ocenil(a).
  17. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    jojo, povedlo se to:).. ale moc zdlouhavy si myslim:) 14 dni by stacilo :)
     
  18. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    super akce jedna z mála ;) díky moc |( hlavně za spectare který sice mohl být levnější, ale i tak sem ho koupil )
     
  19. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    jo super akce a
    naleštěný hlavně na konec to bylo skvělí
     
  20. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,když už fundarkangels dáva palec nahoru,tak to je co říct:Dza mě taky super akce,vydělek cca.přes 10k krystalu,a taky nějakých cca.20mega eli bodu,takže BP díky,nepokažte si to;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.