Tání sněhu 2014 (7. 1. 2014 - 3. 2. 2014) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 6/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    uz se tesim davejte ty lode :)
     
  3. Lenva

    Lenva Pisálek fóra

    Když už je to tání sněhu tak by nám taky mohli roztát i klíče nebo ne ? :)) Myslím že by nám to všem spříjemnilo celou akci :) Taky tak i zbylé perníčky :p
     
  4. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    Na klíče si počkáme tak do pátku ... :D
    No jsem na to zvědavý jaká ta akce bude.
     
  5. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    bez do prace andy a nepis akce bude super podle me uz jen to ze budou hugini davat ledovku a krystal ledovku nasypes do ostatnich lodi takze budes tocit a tocit a vydelavat :)
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    • Zbytečná citace.
    já mám už klíče vyměněné, muselo k tomu dojít dnes včera jsem měl ještě ledové
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/1/14
  7. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    fakt a na jagem globu hrajes nebo srandujes
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    GE1 mel jsem 960 ledovych klicu a ani jeden normalní, ten mam jen 960 normalnich

    v deníku o tom zaznam není, nemusel jsem to ani dlouho hledat od patku jsem se na ucet hlasil jen pro bonus za prihlasení a odecetla se mi dan, zaznam o vymene klicu neni a koule za perniky take nemam
     
  9. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tak to si teda stastlivec u nas na ge3 to bude tak za tyden :) tak si to uzij to bednovani :)
     
    ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ tohle ocenil(a).
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    neužiju protože jsem za hodinu nenašel ani jednu )))
     
  11. Lenva

    Lenva Pisálek fóra

    Dnes to zmnenili nejak po 13:00 hodine páč do té doby sem mnel jenom zmrzlý :)
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla ZDE.
     
  13. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Je 7.1 2014 12hod.21 minut a akce nikde. Svitky jdou retart je v nedohlednu. Opět povedená práce.
     
  14. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    no vidim ze je cerny trh a vse ja ze krystaly ktere jsou nedostatkovym zbozim no to je krasa :) ale zase pro ty co maj staticise v zasobe si muzou aspon za to neco koupit :) a navic 1000 ledovek za 600 perel ja maximalni dobrej kauf skoda ze nemam perle hned bych tak mega dve kupil :) a koukam ze je asi restart bo se nemuzu dostat na more tak jdu spat :)
     
    Naposledy upraveno: 7/1/14
  15. socient

    socient Komisař fóra

    na co si prosim ta stazujes ? ladovu municiu nemusis kupovat ak nechces ... nikto ta nenuti mozes strielat huginov :) a 60 krystalov za nalestene hlavne ? to je 1 npc cko a to mas hned este ani nevies ake odmeny davaju npc a uz tu pises nezmysly :D jormungander bude mat okolo 10 M a odmena za neho asi 23 k peral to je v priemere o 5 k viac ako u minulej akcii a zabudas ze ladovka ma vyssi dmg ako snehova tak logicky ze je o nieco drahsia - napriek tomu 100 ladovej za 60 peral je velmi dobre a na akcii sa bude dat zarobit dost krystalov
     
  16. ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ

    ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace.
    Smazáno
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/14
  17. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    socient bez se lecit ja sem to myslel v dobrem jen lidi jako ty v kazdem prispevku vidi to spatne ale to uz je na povaze lidi tak prosim prvni se ujasni jak sem to doopravdy myslel a pak pis reakce na muj prispevek diky
     
  18. ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ

    ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace.
    smazáno
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/14
  19. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    akcia typu jeden hugin na mapu?
     
    ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ tohle ocenil(a).
  20. socient

    socient Komisař fóra

    Maxtons bez se lecit a projdi si svuj prispevek ty :D vse co si myslel bylo ironicke a nelibi se ti ani to ze ledovky se daji koupit za perle a ne v paymente ....

    Kdyby jeste bylo vice npc na mori tak by to bylo supr a mohli by i vymenit zbyle perniky za ledovou munici
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.