Tabulka "OBLÍBENÉ"

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆, 21/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Povolit zasunutí oblíbených lodí (tabulky)za lištu.

Anketa uzavřena 28/4/16.
  1. Ano

    93.9%
  2. Ne

    6.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Tabulka sla od pocatku zasunout za listu tak ze jsem videl pouze nazev oblibenych lodi.
    Momentalne okno zasahuje do mapy a jeste k tomu bylo zvetseno:(
    Prosim o navraceni moznosti tuto tabulku schovat za listu jak tomu bylo dříve
     
  2. Long.John.Silver-ČR

    Long.John.Silver-ČR Pisálek fóra

    Trochu nechápu problém, asi proto že mám velkej monitor a oblíbené designy jsou pořád tam kde byli. I tak ti dám hlas jestli ti to v něčem pomůže.

    Pls potřeboval bych problém asi vysvětlit jednodušejc, po ránu mi to nějak nešrotuje :D
     
  3. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Jedna se o to ze velikost viditelne plochy mam na 800x600 a vsechny listy ,chat a jine mam mimo mapu .az na "oblibene" to zasahuje do mapy pokud je chci mit stale otevrene.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky používám 800x600, ale oblíbené lodi mám mimo mapu, do moře mi nezasahují.
     
  5. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Ja to mam taky mimo, ale vice me stve, ze nejde zasunout ani to okno, kde je vybaveni lode! Nechavam si to otevrene, protoze casto prehazuju dela. Ted to nejde a ani zmensit to okno, takze i kdyz to dam do rohutak mi to zasahuje tak tretinou do mapy more
     
  6. -*Jožo(Ŧєи)

    -*Jožo(Ŧєи) Zelenáč fóra

    Když už něco funguje, tak je to zase pryč. Jak mám teď zakliknout hráče ?? Podle ID :)
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

  8. Dal som ti ANO i keď to nepotrebujem ale na druhej strane nikdy nevieš kedy sa mi to môže zísť ;) :D

    To vybavenie lode má tiež štve, nechával som si to kvôli rýchlosti prahadzovania a teraz nič z toho :) snáď to dajú dokopy ;)
     
  9. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh, respektíve dotaz, bol odoslaný RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.