Návrhy Skupina

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Geralt64, 20/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co chcete, aby se vám zobrazovalo ve skupině při zaměření?

  1. nick hráče, jako tomu dosud bylo

  2. ID hráče, tato novinka mi vyhovuje

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nevím jak vám, ale mně nevyhovuje, že se mi při zaměření lodě objevuje ve skupině ID a ne nick, jak tomu bývalo. Chtěl bych tam mít opět nick a proto zakládám tento návrh.
     
  2. socient

    socient Komisař fóra

    Jedine pozitivum vidim v tom ze aj ked si odhlaseny stale si v skupine a chat sa vrati, inak okno so skupinou je prilis velke, myslim si ze moznost pre ignorovanie pozvania uplne zmizla a ako pises ked si niekoho oznacis pise tam ID a nie meno hraca... inak ten ping ze je na inom mieste mi nevadi, mam to hned po ruke :)
     
  3. Orbis67PA[SK]

    Orbis67PA[SK] Rádoby autor

    laskavo nechajte klasiku :)
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    "Blokovat pozvání do skupiny" je na moři v Možnostech. Taky dobrý vylepšení :)
     
  5. Kde je ping som nenašiel :D ak niekto viete poraďte.....

    Inak dal som súhlas, samozrejme nájsť hráča podľa ID je trošku od veci :D

    Tiež by som bolo dobré keby sa skupina mohla dať "roztvoriť a uzavrieť " čiže buď ju budeš mať roztvorenú a uvidíš to čo teraz alebo "uzavrieš" a uvidíme iba základné info ako mena hráčov napr. ako v starej verzií.

    Geralt - blokovanie do skupiny bolo aj v starej verzií skupín (teda ak si nezarážal na niečo iné) :)
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vím, že blokování bylo i ve staré verzi, jen jsem reagoval na socienta, který psal: "... ze moznost pre ignorovanie pozvania uplne zmizla ...", ale nevím, jestli nemyslel jen odmítnutí pozvání do skupiny.
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    Myslel som to tak, že blokovanie skupiny - ale do nastavení ma nenapadlo pozrieť :D a to s odmietnutim skupiny je dalsia - vec, takze v konecnom dosledku to ma viac negativnych ucinkov ako tych pozitivnych...
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Pokud ti někdo pozve pozvání do skupiny, vyskočí ti možnost "Přijmout" nebo "Odmítnout"
     
  9. myríltest

    myríltest Zelenáč fóra

    Nechápem prečo to vôbec menili, teraz keď je 5 ľudí v skupine tak potrebujem náhradný monitor len na skupinu - tie dialógové okná sú zbytočne veľké. To vyskakovacie okno s odpočtom 30 sekúnd, je fakt super hlavne počas boja. Blokovanie skupiny tiež nefunguje ako by malo. A už vôbec nechápem prečo dali na mini-mapu ten terčík, za 6 rokov som to použil asi raz a tak isto aj ľudia u nás v cechu to moc nevyužívajú. Takže z môjho pohľadu zbytočný update, ktorý nepriniesol nič iné len kopec sťažností.
     
  10. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Expert ping na minimape namiesto glickov.
    Okno skupiny je strasne velke a este sa aj da rozvinut na vacsie(, a ked mi niekto posle pozvanku tak to okno mam cez pol monitoru a v strede obrazovky, to ked akurat bojujem tak som skoncil. Samozrejma ID je nezmysel. Kludne to mohlo ukazovat iba po prejdeni mysov nick a poziciu hraca.
    Este poznamka k vyzvedacovi, ked vlozim nick a kliknem na lupu, lod sa pohne na to miesto kliknutia, neda sa vypnut priehladnost alobo co? No na tretie tisicrocie je amaterske...
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Neměl by se ten návrh už odeslat? To IDčko ve skupině už mi dost štve.
    14.6.2016 Jak často se návrhy odesílají? Tento jsem zakládal 20.4.2016 a pořád nic :-(
     
    Naposledy upraveno: 14/6/16
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak vyjádří se už někdo kompetentní k tomu, jak často se návrhy odesílají a kdy bude tento návrh odeslán? Podle mně splňuje všechny náležitosti pro odeslání.
     
  13. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj Geralt64!

    Ospravedlňujem sa, že reagujem tak neskoro, úprimné povedané mi Tvoj dotaz nejak unikol.
    Čo sa týka toho odosielania návrhov, samozrejme hlavnou podmienkou je to, aby mal dostatok hlasov. Následne posúvame návrh centrále vtedy, keď je táto téma aktuálne riešená, aby zbytočne "nezapadla".

    Pre bližšie vysvetlenie, keď v "pozadí" riešime s ostatnými kolegami z iných krajín, vývojármi... otázky cechu, chyby cechu... tak posielame nápady ohľadne tohoto problému, pretože viem, že je to aktuálne. Keď preberáme zmeny eventu napríklad teraz naposledy, posielam veci k eventu... Žiaľ zatiaľ som nezaznamenala žiadne diskusie na tému, ktorej sa Tvoj návrh týka. Napriek tomu, ho v najbližšom termíne (zajtra) odošleme centrále.
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nějaká menší diskuze proběhla, ale krátce po založení návrhu. Myslím, že hlasování ale mluví jasně :)
    Každopádně děkuji.
     
  15. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Ahoj,

    mala som na mysli, tie interné diskusie. :)
     
  16. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Zamykám, návrh bol 29. 6. 2016 odoslaný RT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.