Zpetná vazba Systém metamorfózy – milník 5 / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ~Cpt.McCoroner~

    ~Cpt.McCoroner~ Pisálek fóra

    Takže v podstatě když se vrátím k tomu HP-čku, znamená to teď že ty BŽ které jsem mněl v zakoupených palubách teď musím koupit ve slotech? Takže mně vlastně BP záměrně spomalil? Čímž mně vlastně podněcuje abych do hry vrazil €, jak už výše zmínil Draker. Po 3 letech nebo možná i víc jsem se vrátil z5 k hraní seafight a jenom jsem koukal...kolik vymožeností, neznal jsem např. voodu body a spoustu jiných věcí ale byly to skvělé změny. Drahokamy mi taky nevadily. Loďky mněli nějaké výhody, teď to v podstatě nezáleží na lodi ale na drahokamech a navíc to můžu měnit. Přešli 2-3 měsíce a koukám zas. Update který zvýšil nepřehlednost hry, vnesl do ní maximálně chaos, dodal mi možnosti předvolit si různé nastavení lodě (které si ovšem musím zakoupit abych ho mohl využívat), a obral mně o to co jsem již zakoupil. A podstivou hrou u toho starého dobrého seafight. Žádným nabugováním. Jako když si to takhle shrnu tak se v první řadě divím že to jěšte stále vysí na mém prohlížeči a ješte více se divím když vidím kolik lidí je registrováno a nechávají se obelhávat Bigpointem kterému vlastně nemá proč záležet na lidech kteří ho platí. A chudáci správci fóra, CM-ka a admini ho musíte ještě obhajovat. Kéž by byla možná revoluce bez toho abych dal miliony za právníky ;) Ps.: Kritiku, protiobhajobu nebo jiný názor si rád přečtu.
     
    Kap.kook tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ~Cpt.McCoroner~, ne nemusíš kupovat nic, stačí si pouze pořádně přečíst informace. Například pakliže by jsi dříve měl 10 elitních palub například na 4 stupni tudíž jsi mohl mít na každé palubě 13 děl a 13 trámů, tak nyní se ti to samé převede na 130 slotů zbraní (10 x 13 děl) a 130 slotů příslušenství tudíž (10 x 13 trámů) a podobně.
     
  3. Tihounek83

    Tihounek83 Pisálek fóra

    no zajímavé počteníčko...
     
  4. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj,

    Mě se ten milnik č.5 celkem líbí. ještě teda počkám až změní image lodě na obr.5 viz ofiko oznámení.
    jediné co mi celkem vadí je snížení HP o 20K. Vím že přidaly sloty za mojku, ebenovku a slonovinovou palubu což mi po přidání udělalo ve výsledku ještě o 7K HP navíc ale takto razantní krok měli napsat dříve než to udělají.Spousta hráčů placené paluby nemají a to snížení už ničím nedorovnají. Jednou bylo za každou Eli palubu 2K HP navíc tak tomu i teď tak má být.
    Nikde v oznámení totiž nebyla řeč že se ztratí HP za eli palubu.
    Dále mi 505 pirátů spadlo na 375 což opravdu nechápu.. Někomu z 480 na 380 a mě z 505 na 375.To musí být zřejmě chyba, kterou bych rád viděl opravenou.
    Jinak vše ok. Co se týče přehlednosti na 1.. :)

    ..Emkos..
     
  5. Tihounek83

    Tihounek83 Pisálek fóra

    dívam se na svou posadku a přišel jsem o spoustu piratu, tzn. že jsem přišel o slonovinovou a ebenovou palubu? nikde ji nevidim a vzhledem k podstatně nižšímu počtu piratu to tak vypada..
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    můžeme se tu citovat do nekonečna, nikam to nepovede, máš vždy jiný názor a je to tvé právo. Pokud jde o odpověď máš přeci možnost založit jiné vlakno a zeptat se mě, nemám problém Ti odpovědět, jen budeš mít opět jiný názor, nic víc se nedozvíš.

    Ahoj lukas-reper1,

    orlí zrak takto funguje již dlouho, alespoň od doby kdy se o to detailně zajímám, pokud projdeš FAQ, tak jediné co najdeš, je že zvýší 33% dostřel to by mělo být základ 36 polí * 1,33 = 47,88 a dále je tam, že snižuje DMG, ale cifra tam není. Těch zmíněných 15 % mají podle mě všichni již minimálně 2 roky (to není oficiání informace, jen mé zkušenosti). Pro mě by byla změna, kdyby tam bylo 10 %. Když se zavedlo 2 knihy na ráz, zkoušel jsem též rozdílné DMG, bohužel se zde nikdo neptal. Mě osobně to zajímá a vím to již dlouho.

    U střepinového deště platí 10 % úspěšnost pokud máš jak píšeš 110, tak by jsi měl mít při zapnutí 120 %, ale zároveň ti sníží dostřel o 20% takže naopak 36 * 0,8 = 28,8.

    Při kombinaci se to průměruje např.+ 33 - 20 % , 36*1,13 = 40,6 dostřel, u orlího zraku - 5 %

    Pro mě osobně je to jen dobře, rád si něco ověřím a upevním znalosti, žádné novinky to nejsou, souvisí to s tímto milníkem, protože každý hráč bez velkého počítání může nastavit svojí loď dle svých představ. Plno hráčů to do teď neřešilo, nevědělo a nyní je to pro ně novinka pro někoho ohromná změna. Je dobře, že se někdo ptá a všímá si toho.


    Ahoj ..Emkos..,

    ano počet pirátů je nahlášeno jako chyba, je to předáno k nápravě, prověření. Bohužel zatím nevím jak se počítají, nemůžu potvrdit ani vyvrátit.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 27/2/15
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    20000HP které většině chybí je HP z boosteru z černého trhu. na de foru je info, že je to nahlášené jako chyba, stejně jako pirati a padající mazlík

    bonusove paluby jsou na mori v prehledu boosteru, po milniku 5 akorat paluby zmizeli z moře (lod ted vypada jak hnusnej paskvil) u piratu je chyba-nahlášená
     
    Tihounek83 tohle ocenil(a).
  8. sabotér90

    sabotér90 Rádoby autor

    Ahoj, je to o tom, že já NEBUDU kupovat trámy, protože bych pak neměl kam nacpat děla, která nyní potřebuju více. Ale i přesto mi chybí 20 k HP... doufám v nápravu.
     
  9. ..Emkos..

    ..Emkos.. Perspektivní autor

    Ahoj Arrow

    20K HP není z boosteru nýbrž z elitních palub.
    Booster jsem neměl a stejně mi chybí..

    ..Emkos..
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    booster jsem koupil včera večer a HP mi nenaskočilo ani po 12 hodinách, kromě toho 20000HP chybí i kolegovi z cechu a ten neměl elitní paluby

    na lod můžeš dat děla i trámy, se zavedením 5milníku přibyla možnost přidat trámy i na bonusové paluby (mojo,slon,eben)
     
    Naposledy upraveno: 27/2/15
  11. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Po provedeni 5.milniku je chyba s mazly. Po odhlaseni a opetovnem odhlaseni neni mazel aktivni,totez se deje pri potopeni.
     
  12. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Je to fajn, opravia sa chyby a bude to paráda. To že loď vyzerá horšie mi nevadí, podstatné je, že sa môžem omnoho lacnejšie dostať s delami na max. Predtým som musel vylepšovať paluby aj kvôli trámom teraz stačí slot na delá. Celkovo to ušetrí 1,8 m perál, ja som spokojný lebo po starom by som sa na max počet diel dostal možno tak o 2 roky, teraz mi chýba len 300 tis perál ;)
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jak si prisel na usetření 1,8 perel? pokud se nepletu tak cena slotu stoupá podle toho kolik jich maš?
     
  14. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Pozri si tému vo faq a porátaj si cenu kryštálov koľko by ťa stálo vylepšiť všetky paluby na max aby si tam mohol nahodiť 130 diel. Tam bola zarátaná aj cena za miesta pre trámy, teraz sú trámy oddelené. Mal som 4 paluby na max včera som kupil miesto pre 5 diel a zostáva mi toto ;)

    http://prntscr.com/6aebrc

    EDIT : tu máš tých 1,8 m na trámy ktoré nemusím robiť aby som mal delá na max

    http://prntscr.com/6aecl4
     
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    vylepšení 10 palub na max stálo 10215 (při plně palbě 3.064.500perel) krystalů mohl jsem na ně dát 130 děl a 130 trámu
    teď podle tvého screenu http://prntscr.com/6aebrc stojí 13 slotu 288600perelx10 je 2.886.000, a to jsou jen sloty na děla, kolik stojí sloty na trámy nevim

    takže mám dotaz na FM, možná že se u cen výše pletu

    kolik stoji vylepšení 13 slotu na děla?
    kolik stojí vylepšení slotů na trámy?
     
    Naposledy upraveno: 27/2/15
  16. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    na figu aj celi milnik 5 seka hru mazlik ani nepripocitava voodu hanba celemu bigpointu
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    připočítává, akorat se sam deaktivuje po odlogovani a nekdyi po potopení
     
  18. ___Ellisse___

    ___Ellisse___ Zelenáč fóra

    Tohle má být zjednodušení ve hře? V jakém slova smyslu? Po zavedení milníku střílím míň,pořád mi padá mazel,spadlo mi hp o 20 k které si můžu opět o 20 k navýšit za několikset perel....
     
  19. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    mohli nechat tie paluby tak ako boli aby to bolo fajn naco spustaju nieco co nebude fungovat na 100 percent
     
  20. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    Nechápeš tomu, pred 5 mílnikom som mal 4 paluby na max včera som po nahodení mílniku kúpil sloty na 5 diel a ostáva mi už len 288 tis perál aby som mal delá na max. Pred mílnikom som musel ešte pripočítať 2 mega perál za miesta pre trámy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.