Zpetná vazba Systém metamorfózy – milník 5 / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak vetšina bude proti tomuto vzhladu a nie aby ho chvalili
     
    ___Ellisse___ tohle ocenil(a).
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    lod vizera hrozne bez nikoho pod hp mali tam dat aspon tie co su na bete vyzera to tak trosku lepsie
     
  3. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    by me zajimalo kdo to vymyslel:confused:
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    jedine niekdo za to plateny. Musel sa na tom poriadne natrapit chudak ,asi kvoly tomu ani nespaval. Len mu zabudly povedat že ten vzhlad tu už bol v začiatkoch Sea
     
    Sparrowsak[TEC] tohle ocenil(a).
  5. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    Me osobne by hlavne zajimalo,kdy se to spusti???A zdali uz to funguje na Beta,abych se s tim naucil pracovat...
     
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    podla oznamenia to ma bit zajtra spustene
     
  7. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Všech 10 vylosovaných vítězů bude oznámeno a taktéž připsána mapa Vodnáře na účty vítězů krátce po skončení losování ve středu 11. června 2014 po 14 hod. (SELČ). Poseidone prosím oprav to, díky
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, stalo se děkuji.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  9. ___Ellisse___

    ___Ellisse___ Zelenáč fóra

    Proč tu hru tak komplikujete? Seafight byl vždy o jednoduchosti-v tom byla ta krása hry... A teď takové kraviny vymýšlet
     
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Krásnou noc a není zač ;)
     
  11. TiPi

    TiPi Rádoby autor

    Až na nefunkční tržnici zatím vše jede:D:D
    A chybí 20k hp za elitní paluby:eek::eek:
    Zvěřinec ukazuje jiného mazla než mám aktivovaného
     
    Naposledy upraveno: 26/2/15
  12. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    padlo mi -20K hp a ak počítam tak počítam,neviem kde sú :D
     
    ___Ellisse___ tohle ocenil(a).
  13. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Nakúpil som sloty, dal tam delá a strieľam ešte menej ako predtým..
     
  14. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    hp chbi asi ze nemame vsechny tramy bylsem full na ne a jeste mi tam jdou dat
     
  15. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    to je hezke, ale podle vseho nam sundali dela a tramy z palub, jen mam takovy maly problem... nedostanu se do skladu, zobrazi se mi pouze bila stranka :( co s tim?
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    mne ide vsetko normalne a k tomu 10 slotov naviac pre tramy neni spatne :).... inac chcem sa spytat v okenku na mori kde to ukazuje kolko mame % pravde.zas. atd zakladne informacie som si vsimol asi mozno chybu...pravde.zasahu mam 110% po zapnuti dostrelovych kniziek (orli zrak) mam 95% cize to je - 15% no ak si spravne pamatam (ak nie prominte) tak orli zrak ma zmensovat ten dmg ci pravdepodobnost iba o 10% ne o 15 cize -5%pravde.zas. = som nahnevany bo mi ted nevychazeji % ktere sem si pocital na enemaky :(
    prosim zkontrolujte to a v pripade ze som sa nemylil to poslite dalej :)dekujuuuuu :D
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ***tom**UEK, došlo k rozšíření pro ebenovou a slonovinovou palubu na každou se dá dodat 10 trámů.
     
  18. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

  19. já chci zpět krystali jakto že můžu dát na lod jen 100 trámů a za těch dalších musim znova platit nebo co?
     
  20. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Nejak se stala chybicka,rad bych pridal ty tramy,ale neda se dostat do skladu. Tak beru zpet ,musim si s tim hrat na mori.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.