Zpetná vazba Systém metamorfózy – milník 5 / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Remiel,

    nemůžu samozřejmě mluvit za všechny servery, ale pokud se ptám u nás, nikdo s tím nemá problém. Pamatuji si, že při zavedení této novinky jsem si dal okno na pravou stranu a zmizel mi křížek a ikonka pro otevření a nemohl s tím hnout, pomohlo mi otevřít moře na jiném počítači. Pokud vidíš celé okno a nejde Ti pouze otevírat, překontroluj si, jestli máš označené oblíbené lodě.

    pěkný den
     
  2. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    díky Lukas, ale bez kompletního vymazání cokies a pročištění Cleanerem bych se na server Asie ani nenalogovala :D
    Děkuji Mirku lodě označené samozřejmě mám, první bylo, že jsem je odznačila a znovu označila a ani to pomohlo.
    Pokud nikdo jiný problém nemá, požádám podporu.
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Remiel,

    a co Ti to udělá pokud zmáčkneš u toho okna křížek, okno by mělo zmizet a opětovně bys jej měla aktivovat zase zmáčknutím položky "oblíbené" přetažením na vhodné místo a zamknutí. Reaguje na křížek ?
     
  4. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Mirku pokud to okno nemám nemohu na něm mačkat křížek. Na tlačítko oblíbené klikám jak vzteklá a nic. Pokusím se ještě pozměňovat velikost viditelnoé plochy (mám jí trvale nastavenou na maximum)
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Remiel pardon, psala jsi to v prvním příspěvku, jen mám dojem, že máš okno někde skryté, před 2 roky něco podobného bylo s chatem, ten se skrýval v postranní liště a musel se přetáhnout a reset okna se prováděl na stejném místě, takže k ničemu,

    hlášením na podpoře nic nezkazíš.

    dobrou noc a hodně štěstí
     
  6. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ani změna velikosti viditelné plochy nepomohla - při těch problémech s chatem před dvěma lety mi to pomohlo a vždy chat našla v růžku a dalo se nastavit na viditelnou plochu. Doufejme, že tentokrát mi podpora neodmítne prověřit účet.
    Děkuji Mirku a také přeji dobrou noc , já bohužel musím pracovat
     
  7. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    po spustení 5 fázy mám to isté, pripojil som pc na monitor s vyšším rozlíšením, videl som viac hnedej plochy ale okno nikde, podporu som neskušal kontaktovať keďže rovnaký problém maju aj dvaja další hráči, teda minimálne a prehliadač som neskušal preto ani premazať, vidím to skôr na chybu bp
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, otevření okna oblíbené není bohužel od zavedení 5 milníku metamorfózy možné a tento problém byl předáván dále na centrálu chvíli po zavedení tohoto milníku. Bohužel musíme vyčkat.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  9. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ahoj Poseidone - moc děkuji a přeji klidnou noc :)
     
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Položka oblubene designy nejde nahodit ani mne. tiež mi zmyzla pred par dnami a nejde spatky otvorit.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  11. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    vyzkoušejte "oblíbené" nyní, čekám na reakce :) ...

    pěkný den
     
  12. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    funguje
     
  13. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    dobre, to bolo skoro 5 dni, takže nejak podobne to bude s výmenou duší a kľučov :D
     
  14. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Již funguje
     
  15. domikkkkkk*ViP*

    domikkkkkk*ViP* Zelenáč fóra

    Mohu si někde změnit aby mě šli opět vidět paluby ? :O
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ne nemůžeš
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj domikkkkkk*ViP*,

    zatím ne, více se můžeš dočíst v oficiálním oznámení k 5. milníku.

    pěkný den
     
  18. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    časem to půjde , ale budeš to moct vidět jen ty sám ... ostatní hráči ty tvoje paluby neuvidí a ty neuvidíš jejich
     
  19. domikkkkkk*ViP*

    domikkkkkk*ViP* Zelenáč fóra

    Oukey díky =)
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj domikkkkkk*ViP*, přesněji ono už to jde.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.