Zpetná vazba Systém metamorfózy – milník 5 / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 14/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    pozor nefunguje oko orla dalsia chyba po mylnik 5 :mad:

    nefunguje oko orla :mad:

    a na kratku vzdialenost odpocitava oko orla

    inak admine mam prozbu na teba je mozne aby hrac mal zaklad 617000 hp
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/15
  2. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    zaklad muze byt i 700
     
  3. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    • doubleposting
    tak to potom nema zmysel hrat tu to hru ja asi nikdy nebudem mat zaklad 650 000 hp ani 300 000 hp lebo nemam tolko penazi a ked ze kazdy tu pouziva bota na glitze a v glitzoch nic nie je vsade enemy na kazdej mape ci event alebo nie je event fakt hra sa zdokonaluje ale sistem je na nic kazdy buguje jedna radost najtazsie serwer global 3

    som zvedaví na vase bodovanie

    Vyskytla se následující chyba:

    Před provedením této akce musíš vyčkat alespoň 15 sekund(y).

    mate chybu na fore ci ze aj milnik ma chyby aj forum
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/15
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj dankoll, nešlo by to popsat trochu podrobněji? Systém fóra určitě nedělali vývojáři společnosti BP a občas dochází k výpadkům. Nicméně chce popsat situaci trochu podrobněji.
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj dankoll,

    kdybych měl bodovat každý tvůj příspěvek jednotlivě, tak asi měsíc na fóru nepíšeš a nedozvíme se od tebe jak, některé chyby myslíš. Přečti si prosím pravidla.
    Jak psal kolega, musíš napsat konkrétní věci, co se týče orlího zraku, odečítá to knížky na blízko již více jak 2 měsíce, stačí číst fóru, není to chyba. Pokud chceš vědět maximální HP lodi, vyzkoušej FAQ, abecední seznam, v něm je odkaz na max. HP a VB. HP může být nyní pokud se nepletu 799 500.

    Co je na fóru špatně nám napiš, pokud je to v našich silách, opravíme to.

    pěkný den
     
  6. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    • Multiposting
    ono je to tak ked strielam z vecsej vzdialenosti tak nevystrelim ani raz z diel na lod a ani na cadok a ked som blizko npc lode tak mi berie oko orla ved to blbne kazdemu hracovy len asi nikto to nebreie na vedomie ako ja Mirek je to chyba a vela predtym som pouzival oko orla a fungovalo to v pohode a teraz to blbne v kuse

    a ked som totalne prilepeni na npc lod tak aj tak mi odubera oko orla

    no ked to odpocitava uz 2 mesiace ako si pisal tak je to chyba ktora nie je opravena ale zanedbana bigpointom
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/15
  7. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    dankoll prosim prestan spamovat dostanes za to ban ak chces neco pridat dalsi prispevok ale nik iny neodpisal tak to len pridaj do svojho posledneho tym ze kliknes na upravit a dopises co tam chces + oko orla ide normalne neni to chyba takto to ma byt takto to je ziadna chyba..mas citat forum pisalo sa to tu
     
  8. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    dakujem
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj dankoll, vyvaruj se prosím zbytečnému multipostingu, který nic nevyřeší, akorát za něj získáváš zbytečné tresty viz pravidla.
     
  10. CZ*Diesel30*CZ

    CZ*Diesel30*CZ Zelenáč fóra

    Tuhle hru už hrát nebudu chtěl jsem do toho investovat 10 tisíc a teď to neudělám kleslo mi HP o 40K a paluby také nemám :( jinak to byla moc skvělá hra.
    Moc krát jsem se ptal vás aby jste mi odstranili chybu u mě na profilu že mi nejdou elitní ládovači i když mám perly tak to stejně nejde najmout.Je to o ničem mi hrajeme pro vás platíme za to aby nás i vás to bavilo. S pozdravem Diesel30
     
    dankoll tohle ocenil(a).
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj CZ*Diesel30*CZ, jediná podpora má právo kontroly herního účtu. Zde toto právo nemáme. Nicméně máš dostatek perel? V tuto chvíli jsme zkoušel na své lodi dokoupit piráty a problém žádný nebyl.
     
  12. alkyboy22

    alkyboy22 Pisálek fóra

    Preco sa po zavedeni metamorfozy 5 uvolnilo na palube 20 slotov pre umiestnenie tramov pre BZ? do teraz pre mojo a slonovinovu palubu platilo ze ak umiestnim na tieto paluby dela, nemôžem na ne umiestniť tramy. Dalej na lodi v prehlade mi pise ze mozem mat na palube 570 piratov, zo stareho systemu ich mam na palube 540, ale ak si chcem pridat viac piratov v casti prepadnut pise mi max pocet piratov 420. Coho sa mam drzat? aky je spravny pocet piratov na palube? a ako ich mam vyzbrojit, ked niesu rovnako sily a v casti vystroj mi neukazuje max. pocet najatych piratov? Nie preto ze by som ich nechcel najat ale preto ze mi to po zmene system nedovoli. Dakujem aspon za ciastocnu odpoved.
    s pozdravom
    Alkyboy
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj alkyboy22, co se týče tvých dotazů:
    • Co se týče tvého dotazu ohledně 20 slotů pro vylepšení odpověď máš ZDE.
    • piráti jsou hlášeni problém a nemyslí si, že dříve fungovali správně i jak by měli. Ale sedí počet 570 v tvém případě správně ale mohl jsi i tak mít nasazených jen 540( jedná se o 255 velký bukanýr, 130 slotů vybavení (130 x 1 pirát), 45 důstojník 5 stupně, 10 je za každou z voodoo, ebenová, slonovinová paluba) a k tomu bonus 120 velitel 3 stupně a dostal by ses na těch 570. Nicméně 540 máš z toho že se bere pouze 100 pirátů za 10 x 10 dříve čistých elitních palub. Ale jedná se o moje výpočty. Nicméně jak jsem již psal problém je hlášen dále na centrálu s žádostí o opravu. A dle plánu pro metamorfózu, který najdeš i zde na foru by se 6 milník měl týkat i pirátů. Nicméně nezbývá než vyčkat na opravu. V tuto chvíli máš opravdu možných pouze 420 pirátů do opravy.
    • Co se týče výzbroje pirátů vždy ti to dovolí vyzbrojit pouze dovolený počet pirátů výzbrojí jakou si vybereš. Ano stává se již delší dobu, že se občas nevypíše žádný pirát tudíž je zapotřebí okno zavřít a otevřít případně to udělat víckrát, ale mělo by ti to počet pirátů, které můžeš v aktuální fázi dát ukázat.
     
  14. socient

    socient Komisař fóra

    včera som videl aj hráča so 777.500 hp takže možné to asi je :)
     
  15. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    prečo je po milniku upravena aj doba priazen krala na 14 dni ked do teraz bola vždy na 28 dní ?
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj O2tu, nikdo netvrdí, že byla tak upravena. V tuto chvíli jak jsem ti psal i v Bokoru to je nahlášené dále na centrálu a nezbývá než vyčkat.
     
  17. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    ahojte pojdu opravovat elitne plachty za perly na mori ci si budem kupovat za perly plachty
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj dankoll, co vím od hráčů, kteří nemají plachtaře aby jim plachty opravoval, jdou jim normálně na mapě moře v sekci plachty opravit. Nevím jestli zkoušeli všechny druhy plachet.
     
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Kdy bude prosím funkční okno : Mapa moře - přehled lodě - oblíbené ? Měla jsem ho uložené v liště zmizelo, znovu otevřít nelze, ani po spuštění obnovení menu ani po resetování jednotlivých oken
     
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    Ja to mam normalne, nemam s tym problem. Asi to neni u kazdeho.Skus vymazat cokies v prehliadaci, alebo skus iny prehliadac.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.