Systém metamorfózy – milník 4 / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    No to mají nastarosti snad moderátoři, aspoň je vidět, že jsou aktivní na rozdíl od Bigpointu
     
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Dobrý deň,

    5 trestných bodov za opakovaný doubleposting. aj toto bolo:p
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj co se týče pravidel, ta jsou nastavena od provozovatele hry a moderátoři dohlížejí na jejich dodržování. Ano něco se může hodit citovat, ale bohužel je spousta zbytečných citací, kdy hráč cituje příspěvek který je ten předcházející. Jinak určitě v této hře jsou fungující věci. Bohužel zavedení milníku číslo 4 přineslo spoustu problémů, ale je snaha je samozřejmě co nejdříve opravit.
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Aksal-cz,

    dodržuj prosím pravidla, platí pro všechny a bylo by nefér jednoho trestat a druhého za to samé ne, je to jen pár bodů nic tak strašného se nestane pokud to nebudeš stále opakovat a nenasbíráš mnoho trestných bodů.

    pěkný den
     
  5. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Ahojte, aj ja som nasiel po metamorfoze chybičku, premko v truhle na 1 Monat..............alebo zeby to nebola chybička??:DD
    Uz teraz sa tesim na dalsie truhlice.

    Je nejake info o zmenach obsahu truhlic?

    dakujem
     
    Naposledy upraveno: 20/11/14
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Co se týče citace předchozího příspěvku: už ne jednou se mi stalo, že než jsem dopsal svůj příspěvek a odeslal ho na fórum, stačilo poslat svůj příspěvek několik dalších hráčů a můj nově vložený příspěvek nenavazoval na příspěvek, který pro mně byl v té chvíli předcházející.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj hugosamo, ano tento problém je hlášen a existuje tu i speciální vlákno o tomto problému. Bohužel zatím nemáme žádné oficiální vyjádření o případných náhradách.
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    Mě by třeba zajímalo, zda je dnes začínající akce "Bojové dny" provokace ze strany BP nebo jim to ve stavu kdy temer nic nefunguje, hra se seka jak veprik prijde normalní.......

    a když už jsme u toho, kde jsou krystalové baličky, 60 děla a ledová munice...to už ani platebka nefunguje? to je tady co rict
     
    jєssιєjaмєs_čяc a kywa tohle ocenili.
  9. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    a budem se picat a vraždit a budem dělat že je vše ok..:D
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    1. Rozhodli jsme se odebrat 10% bonus drahokamu Beryl při získání 1 měsíce prémium výhod z truhel. Tento bonus byl ve hře již nějakou tu dobu, nicméně vzhledem k hodnotě prémium výhod, je bonus jeden měsíc navíc příliš vysoký, zvláště když účelem drahokamu je poskytovat 10% bonus a ne 100%. Tato změna se týká pouze prémium výhod!
    Takže klasika, neumíme to opravit tak to zrušíme, já i velká část hráčů (někdy i za real peníze) si např.dizajn Spectatre pořizovala právě proto že dával bonus na prémko..
    Pokud to tedy chápu správně tak tento bonus se vztahuje na vše kromě prémka z truhly, takže když prémko v truhle najdu tak teda dostanu kolik? 1měsíc?, proč jeden měsíc když účelem drahokamu je poskytovat 10%bonus??

    a když už jsme u toho tak změňte faq u drahokamu Beryl...
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, věnuj se prosím uvedenému tématu. Není potřené tento text kopírovat do několika vláken zbytečně. Nevím co mám měnit v FAQ u drahokamu Beryl? Stále zůstává 10%. Ano v tuto chvíli se píše pouze o premium, pakliže by tvoje otázka směřovala na klíče o této situaci zatím nemáme žádné oficiální informace. Co se týče přesné délky jestli jenom měsíc nebo i něco navíc zatím máme pouze uvedené informace, kde se hovoří o odebrání tohoto bonusu, tedy by mělo být logicky v truhle pouze premium 1 měsíc..
     
  12. кμłiςħ

    кμłiςħ Pisálek fóra

    Když jsme u toho prémka vyřešila by to jednoduchá věc. Kdyby místo měsíce to předělali na dny. Tedy 1 měsíc dejme tomu 30 dní. Tím pádem by mohl fungovat i bonus těch 10%. Z 30 dní by bylo 33. Jenže sou to hamouni. :(
     
  13. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    U drahokamu Beryl se píše "+10% kořist z truhel" v dnešním oznámení se píše že se to vztahuje na vše z truhel kromě prémka....

    vzkaz jsem napsal do 2 vláken a do obou to patří

    kromě toho si dovolím upozornit na jednu věc je sice hezké že se v oznamení píše že se opravila chyba s mazlíčkama, ale opět to není uplna pravda, opravila se jen jedna chyba s mazličkama, já když ted nakrmím mazla tak mi stále padá bonus co ten mazel má a to ani nemusim nahazovat tortugu
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  14. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    Programátoři s Bug Pointu dali par ran kladivem do ty bedny kde maj ulozenej server ,pak udělali 15 restartu a nahodou se jim opravilo nejakou zahadou ze kdyz das svetlo s tortugy tak funguje mazlíček,tak jsou na to pyšny,tak jim nekaž radost, otatní chyby vyresi treba az jim do toho praští blesk a nejak se to opraví samo vydrž...
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, také o opravě této chyby se nehovoří. Včerejší synchronizací jsme opravili problém s krmením mazlíčků, které se při použití Světla z Tortugy deaktivovalo. Takže si nemyslím, že to není úplná pravda. Co se týče tebou zmiňovaného problému s mazlíčkem ten je stále hlášen.
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ja aktivuju krmení , prijdu o bonus mazlika, ale ted aspon vim, že uz muzu nahazovat tortugu a neprijdu i o ten bonus z krmení ))) tomu říkám oprava
     
  17. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    No кμłiςħ nevím jestli byl dobrý nápad zmiňovat zde přepočet prémka na dny, pokud se toho Bigpoint chytne ( v rámci zvýšení zisků), máme tady od nového roku v truhle prémko jen na 1 den. A možná ještě dříve, protože co je výhodné pro Bigpoint umí programátoři zprovoznit beskurychle.
     
  18. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    si dělaj srandu ne sníží premium a já ho dostanu jednou za rok z truhly a to je málo tak to je další mínus ---- pr BP !
     
  19. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    bigpoint by mal všetkým hráčom čo doteraz dostali 1 mesiac premka z truhly (od kedy bol ten bug ktorý prerobili na upgrade) pripísať durhý mesiac keďže vtedy to ešte bola chyba a nie zámer...takto okradli hráčov a až po 2 týždňoch či koľkých napíšu že to je "novinka"

    PS: ja som premko nedostal
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  20. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Arrow, mozes sem hodit link, kde sa pise o tej novinke(znizenie premia z truhiel)? Ked uz nadavam na BP chcem sa opierat o fakty, inak to vyzera, ze som na jednej intelektualnej urovni s nimi a z toho sa mi chce zvracat :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.