Systém metamorfózy – milník 4 / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    no nevim co se ti na 4 milniku libi krome toho co si vymenoval nefunguje ani pozorovatel rychlost mazlici vcetne krmeni aplatebni oblast a takze muzem jenom platit to prej de no ja to nezkousel nejsem vul kdyz nefunguje z2nosobovac
     
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Aspon keby opravili tie šede mapy . ked ma potopili NPC a stalo sa mi to už 2 krat za 2 dni že som nedaval pozor a nesledoval mapu, tak ked som sa chcel opravit tak nie a nie stale mi vyhadzuje šede pole a nevidim nič ani svoju lod ani NPC. Vždy sa mi to podari nahodit asi tak na treti pokus
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    me to naskoci hned, staci mi zmenit dizajn
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    mne nie . niekedy mi to trva aj 3 -4 pokusy aj skušam menit dizajn
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    ahoj martínek,

    na bonus mapách na Behe mapě mi to NPC ukazuje na normálních ne, přeposílám jako chybu, díky za oznámení.

    pěkný den
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Objevil jsem další chybu. Nevím, jestli se to stává jen mně nebo i jiným hráčům. Pokud aktivuju sněhuláka, abych dostal více BZ, tak po 5ti minutách, když skončí, už nemůžu aktivovat dalšího. Pokud aktivuji druhého, tak mi to sice na moři napíše, že jsem ho aktivoval, ale neobjeví se mi ikona sněhuláka s odpočtem času a ani se nepřipočítavají zvýšená BZka. Abych mohl dalšího sněhuláka aktivovat, musím se odlogovat. Pak o5 mohu jednoho aktivovat a na dalšího se zase odlogovat :(
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, děkuji za oznámení předám dál k řešení.
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    takze dalsi chyba, nepopravuje plachtar, mam jak premko tak i plachtare a po kazdem potopeni musim udelat tohle
    2014-11-19 13:55:10Plachta opravena:3 x Plachta stupně 5-150 Perly
     
  9. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ešte jedna k tým zvieratám... nezruší sa ich účinok a krmiva len pri zapnutí krmiva ale aj pri zapnutí svetla...
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    děkujeme za Vaše informace, předáváme dále k prověření a nápravě.

    pěkný den
     
  11. -OTRAVA-

    -OTRAVA- Pisálek fóra

    piaty milnik to uz bude asi konec hry :)))
     
  12. Aksal-cz

    Aksal-cz Pisálek fóra

    jj už aby ten konec nastal , nefunguje ted už skoro nic ,ani koupené balíčky !! fungují jen bany a to přesně:p
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Tak stal sa zazrak vratili Dvojnasobok glitzi
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  14. Aksal-cz

    Aksal-cz Pisálek fóra

    • doubleposting
    zítra ti ho zase vezmou:)

    a slevu opraví až po HH:)):)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/11/14
    Remiel tohle ocenil(a).
  15. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

  16. Aksal-cz

    Aksal-cz Pisálek fóra

    nestraš Drake to se už nesmí pak skoro nic
     
  17. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    aksal samozrejme :D neviem kto vytváral tie pravidlá pre fórum ale na žiadnom inom nikdy nikomu nevadili 2 príspevky po sebe.. alebo citácia predchádzajúceho príspevku...
     
  18. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    neviem ale ja som za to už trestne body dostal a vtedy som mal aj par dni ban lebo som dosiahol určity počet trestnych bodov
     
  19. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Přesně jak píšeš AdmSity, také jsem to nikdy nikde nezažila a citování je někdy dost důležité, aby ostatní věděli o čem mluvíš. A dříve se tu citovalo bez problémů. A pokud je vytvářeli moderátoři tak svůj tip mám a naštěstí zde již není a já můžu mít občas dotaz bez strachu z verbálních útoků a ponižování.
     
  20. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Otazka na zamyslenie: Funguje v tejto hre nieco tak dobre ako cenzura na fore?(kedze uz aj s balickami za peniaze sa vyskytli problemy...)
     
    Aksal-cz a Remiel tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.