Systém metamorfózy – milník 4 / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj AdmSity, nn to HP bylo počítano už s kamenem 15 stupně což je 75 000HP a k tomu hráč dostane za elitní level 25 a výš dalších 15 000HP což je těch 90 000HP za design.
    Ahoj †—Đrake®—†, zkoušel ses ptát kolegů ze své aliance jestli to není například bohužel problém u Vás na serveru? Tento problém byl včera delší dobu na všech serverech, ale dnes jsi zatím první od koho tento problém čtu.
     
  2. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Adm_Blade diki moc za radu.pisal som aj CM, aj na podporu a nikdo mi neporadil čo s tym. Už to ide .Ani ma nenapadlo zmenit dizajn
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/14
  3. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    • Vulgarita, napadání teamu.
    lidi no co no mně dneska spadlo hp o 120k a mam ho mít stale plus nefunkční hlavně atd.. ale už to nema cenu se tu rozčilovat další ban nechci ted mi skončil tady nic méně ppokud team nešlape EDIT v německu na paty nic se dít nebude a jak vidíte nic se neděje jen to že se stale team vymlouva že oni nic oni muzikanti tak na co tu teda sou že ? :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/14
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Slůňe_CZ, vulgarita a urážky opravdu nic nevyřeší a na forum ani jinam opravdu nepatří viz pravidla. Chyby jsou opakovaně hlášeny a samozřejmě i případně nově zjištěné a zajisté od všech teamů. Určitě je snaha na opravy, ale bohužel se nedaří a nezbývá než doufat, že se problém co nejdříve vyřeší.
     
  5. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Porad vymysleji nove nesmysly:
    - k cemu je mi na vode, ze uvidim, kolik mam boosteru? o premiu uz se ani nebavim ... to vse mi staci videt na hlavni strance
    - ted abych videl kolik mam klicu, tak musim kliknout nejmene dvakrat (drive stacilo kliknout jednou v rychlem menu)
    - k cemu je mi na vode videt, kolik mam delovych lamp, retezu a podobnych nesmyslu, ktery jsem potreboval do lvl 5?

    Proc radeji nevymysli veci, ktery usnadni hru?:
    - vymena a nakrmeni mazlika
    - vymena del (napr za lecive dela) a moznost upresneni poctu menenych del (nekdy chci treba jen 20 a klikat to po jednom je hruza)
    - moznost nakupu piratu a jejich vybaveni na vode

    Proc radeji neodstrani chyby, ktery jsou uz mesice hlaseny?
    - me osobne strasne rozciluje vyskakovani chatovyho okna pri kazdym preskoku mapy :( (a to nejsou schopni odstaranit uz mesice)

    Chyby tu nebudu vypisovat, o tech je to jinde, ale bylo by dobry, kdyby namety na vylepseni davali hraci (a pokud vim, tak davaji) a ne nejakej programator, kterej tu hru snad ani nehraje :(

    System metamorfozy c.4 ... totalni propadak (vsechno stacilo na hlavni strance) ... a mozna by se to obeslo i bez spousty chyb, bo na herni okno by to nemelo mit takovej vliv

    Nekdo by se mel chytit za nos :(
     
  6. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Sanroh-ČR maš pravdu. ja som to pisal tiež že je to uplne zbitočne davat na mapu mora. Tieto Bostery mi stači skontrolovat raz za par dni, a keby aj nie tak určite to netreba davat na more ale na hlavnu stranku.4o sa tyka klučov tak tiež ma nebavi to tam hladat. kupujeme ich teraz na jednej položke a mame ich uložene na druhej. Taketo chyby som za 6,5 roka čo to hram ešte nezažil. Vedenie spoločnosti bi sa malo trochu zamysliet a tych Amaterov čo si hovoria technici v momente prepustit. Neviem si ani predstavit čo to bude medzi sviatkami ked na hru budu mat všetci viac času a serveri budu o niečo viac Pretažene.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/14
  7. Patriot.cz.

    Patriot.cz. Pisálek fóra

    Systém metamorfózy – milník 4 se nepodaříl. Nefunguje krmení pro mazlíky. Přidá to jen HP a damage je stejné-funguje jen při odlogování a opětovném nalogování na mapu moře. Hra se neskutečně seká. Lodka nejede,ale skáče :) Neustále padá flash. Nedá se to vůbec hrát. Čím více lodí na jedné mapě,tím menší pravděpodobnost,že si někdo vůbec zahraje. Paskvil jméném metamorfoza,která se vůbec nezdařila.
     
  8. Jo přesně proč je v tom skladu ten bordel jako je brnění šavle a pistole když na to máme už dávno kolonku Přepad. ta sekce s Boostery se mi líbí ale ten sklad ten měl vypadat jinak a ne tam hodit bordel kterej je už tak všude !!!!
     
  9. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    tak stále mi nefunguje zdvojnásobovač , psal jsem na podporu a ani mi neodpověděli, kdy to zpraví, jsem zvědav jestli to nějak vynahradí, o měsíc to zkrátit , fakt už ani korunu do toho nedám.:mad:
     
  10. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    mam to samé .)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj tacmi, zdvojnásobovač nefunguje nejspíše nikomu. Každopádně na opravu je toho hodně a na těchto opravách se pracuje a doufáme, že budou co nejdříve. O případných náhradách zatím nemáme žádné oficiální informace. Takže nezbývá opravdu než vytrvat. Bohužel ani podpora neví kdy dojde k opravení.
     
  12. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak sice mi vratili- ale nie všetko. chyba ešte HP s Kozoroha a dvojnasobok glitzi.
    7 x Trup Virgo pripísané. Dôvod: messages_logbook_SystemCredit
    2014-11-17 15:16:34
    45 x Kolosálne škody spôsobené delom pripísané. Dôvod: messages_logbook_SystemCredit
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, bohužel nefunkční zdvojnásobovač trápí všechny. Pakliže došlo k nějakému dopsání odměn ze svitků dochází k tomu případně centrálně a to už bohužel nejsme schopni ovlivnit. Ale doufáme, že dojde i k případnému připsání dalších odměn.
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ne ze bych si stezoval, vcera mi spadlo HP o 12500(skoncila mi panna), dnes se naloguju a nejenze mi naskocilo 12500 hp, ale dle prehledu v boosterech ho mam na 14 dni....
     
  15. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    heh za toto by nám mali dať na mesiac všetkým HP zo všetkého :D to nie je možné čo sa deje na mori
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Už s tím proboha něco udělejte. Seká se to, že se to nedá hrát. Pořád nás prosíte o trpělivost, ale asi jí budete muset dát do tržnice, protože mně už pomalu dochází :mad: (i když jak znám BP, tak by jí dalo spíš do platební oblasti, že :p)
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  17. oslík-ÇZ-ŨEĶ

    oslík-ÇZ-ŨEĶ Rádoby autor

    Bože, to jsou tvůrci této hry tak neschopní, že každé "vylepšení" hru dostane do ještě horšího stavu než byla? :eek: Už by to chtělo s tím něco dělat... Furt prošení o trpělivost jak píše Geralt, ale práce nikde... :mad: Já jsem si 6.11. 2014 koupil slevu 25% na trh.. Mám jí tedy mít do 6.1.2015 a cca po týdnu mi náhle nový skvělý ukazatel na moři napsal, že mi končí za 17 hodin. A ejhle, za 17 hodin je sleva fuč... Když BP nefungujou věci v platební oblasti, tak už je doslova ztracené :p
     
  18. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Tak toto strasne pobavilo Tacmi, ak si to nepochopil, ja ti to vysvetlim, zdvojnasobovac nejde nikomu, takze priorita je na urovni 0.0000001 a nahrada nebude, lebo vyje...so vsetkymi, tym padom to spada pod EULA dovi a dopo :D
    Ja som mal vcera zaujimavu debatu s CM, na mori mi pise, ze mam premko 14dni, na stranke 56 a v platobce 26. Samozrejme, mal by som ho mat 56 dni, ale netreba sa cudovat, ked mi ho zrusia po 14 dnoch :D nahrada ... si oko :D
    Poseidon, byt na tvojom mieste drzim klavesnicu a som ticho ako mys, koho zaujima, ze ste to nahlasii a ze problem sa riesi? NIKOHO. JA CHCEM VYSLEDOK. LEN SAME KECY KECY A KECY...nestrielajuce npc boli opravene do 1 HODINY....tomu sa hovori priorita...
     
    kywa tohle ocenil(a).
  19. martínek

    martínek Pisálek fóra

    No přispěju svou troškou do mlýna, během třech dnů jsem našel v truhle 5x premium, s talenty to má být na 10 měsíců, dostal sem na 5 měsíců, bohužel můžu bejt jen naštvanej, odpověď od podpory asi nemusím dávat, je každému jasná, jediný co mě těší, tak perly na klíč sem si vydělal při eventu, takže mě to nestálo peníze, tudíž i tak plus - nemusel sem to platit, ale i tak doufám, že mi to připíšou opravou, nemusím mít takový štěstí furt. že nefungují placený věci, je smutný - bohu dík, že se mě to netýká. A rady a vysvětlení moderátorů jak chatu, tak fóra jsou pro zasmání - stejně nemohou a u některých myslím ani nechtějí cokoliv ovlivňovat.
    A pro milník č.4 - když zavřu obě oči - palec nahoru, ale až po opravě všech nesmyslů, který spáchal.
    A ještě by mě zajímalo, proč se na minimapě neukazují npc? na bonusce, na běžné mapě ani na sun mapě, to je taky chyba, nebo nový výmysl?
     
  20. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    "stejně nemohou a u některých myslím ani nechtějí cokoliv ovlivňovat."
    muzes mit rict jak by mohlo CM,FM atd. cokoliv ovlivnit? rad si to prectu

    i ja jsem otevrel truhlu a nasel tam premko,pripsal se mi mesic misto dvou, ale pak jsem si nejen tady na foru ale i na chatu precetl ze se jedna o chybu a dalsi truhly uz neoteviram, stejne tak nedelam svitky..

    CM,FM muzu davat za vinu plno veci, ale urcite ne stav a funkcnost hry
     
    Remiel tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.