Systém metamorfózy – milník 4 / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -javelik-, za prvé tě prosím věnuj se dále danému tématu. A také by to chtělo být konkrétnější, nevidím tu, že by někdo za "vám" dostal nějaký trest. Ano někteří si myslí, že moderátoři či jiní členové teamu opravují hru. A pakliže si dotyčný myslí, že jeho ban byl neoprávněný má možnost kontaktovat podporu a ta posoudí oprávněnost případného banu.
     
  2. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    2014-11-12 22:05:06
    Získal jsi 45 x 7% bonus k poškození .
    a furd nic to už my asi nevratí co ???
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Trucker.cz,

    tady Tě na účet nevidíme, pouze podpora. Na moři by jsi měl bonusy již vidět.
    Důležité je jestli jsi ho před tím neměl již aktivní, ale k tomu potřebuješ umět si spočítat své DMG.

    pěkný den
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    rád bych upozornil na dalsi chybu v souvislosti s 4 milnikem, system nedokaze odlisit 75000HP z raka a svitku z platebni oblasti(byk,vodnar atd)
    mel jsem HP z byka jeste na 14 dni, udelal jsem raka dostal jsem HP, to ale nenaskocilo pouze prodlouzilo dobu z byka.........na podporu nahlaseno
     
  5. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    ups chyba je na tve strane to HP je stejne neodlisuje se , pouze se prodlouzi.
    PS : Porad se clovek uci :rolleyes:
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    HP z byka nikdy neproluzovalo hp z raka....pokud jsi dostal HP z raka a byka naskocilo ti 150 000 HP
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  7. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    tak to je pro me novinka, jak rikam porad se clovek uci ;)
     
  8. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak se omlouvam, jen se prodluzuje, spletl jsem si to z boosteem
     
  9. _-........-_

    _-........-_ Rádoby autor

    se neomlouvej tady je mozny uplne vsechno :D
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    přesně jak píšete HP z map se jen prodlužuje, navyšuje se opravdu jen booster.

    pěkný den
     
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    muzu jen doplneni, ktery booster to je?, nasel jsem jednu diskuzi k max hp kde SM píse (ty hodnoty uz samozrejme neplati po zavedeni drahokamu)
    Maximálne HP 684 500 môže byť ešte navýšené o 75 000 HP, takže maximálne sa môže vyšplhať až na 759 500. Toto 75 000 HP je možné kúpiť v špeciálne dni v platobnej oblasti. Toto HP nepredlžuje predchádzajúce HP, ale navyšuje.


    ale v boosterech je jen tento

    Účinok: přidává 75 000 HP navíc. Hráč smí být maximálně na 5. levelu a nesmí vlastnit více než 200.000.000 Bodů zkušenosti.
    Doba účinku: 14 dní
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, ano byl balíček v platební oblasti s voodoo děly, kde bylo 75 000HP na dobu 14 dní a zrovna tento balíček HP navyšoval a neprodlužoval HP získané ze svitku, ale jeho nákup byl limitován pouze 1.
    Jinak bych se chtěl zeptat proč se ti nezdá, že HP maximální HP je takové jaké uvádí příspěvek? Maximální kámen v tuto dobu je uváděný levelu 15 což je 75 000HP a k tomu hráč dostane za elitní level 25 a výš dalších 15 000HP což je těch 90 000HP za design. Ale stát se může, že jsme na něco zapomněli tak bychom to případně rádi opravili.
     
  13. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    arrow neviem ako sa to volalo ale naposledy to naozaj bolo dostupné len pre určité lvly... ale už zo 2-3x to bolo aj pree všetkých v čiernom trhu... tak isto to bolo myslím v septembri za výhru v bokorovi... volá sa to myslím oceľová paluba alebo také čosi
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    dik za ten balicek, a proc si myslím ze to neodpovídá? pokud posles podpore screen hrace co má zaklad 702000 a ta ti odpovi ze je to v poradku..........tak jsem mel zato ze mate chybu na foru vy, podpora by mi prece nedavala nepravdive/chybne informace


    jj AdmSity uz jsem si vzpomel, nejak jsem si proste zafixoval ze HP za svitky z platebky navysuje hp ze svitku z kotle
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☢Arrow☢, bohužel jsem nedohledal zatím název, ale díval jsem se do archivu a například tento balíček byl dostupný od 25.12. 2013 12:00 do 31.12. 2013:
    Balíček 2
    10 Voodoo děl, 150 Krystalů, 30 000 Voodoo munice, 30 000 Požírač duší,
    20 Teleportů, 20 Kouřových bomb 75 000 BŽ více na 15 dní.
    ale určitě se ten balíček ještě opakoval.Opravdu jsem celý archiv neprohledával a možná množství nákupu se časem mění.
    A k tomu HP jak jsi sám napsal : takže maximálne sa môže vyšplhať až na 759 500.
    tak ano je to pak možné. Když se podíváš i na jiná upravovaná fóra na která tu spousta hráčů se ráda odvolává též narazíš na : Pro celkový součet: 759,500 HP.
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jj ten balicek jsem taky nasel, ale byl dostupnej uz hodne davno , proto nechapu jak muze mit nekdo HP 702 000
     
  17. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    DD..tak už nefachčí skoro nic..no svým způsobem je to taky metamorfoza..:rolleyes:
     
  18. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    predpokladám že tých 760 k hp je ešte bez toho drahokamu 15. stupňa.. takže teoreticky by to bolo možné dosiahnuť aj bez toho posilnenia
     
  19. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Tak nech idu kade lahšie Babracis BP. nejde sa vobec nalogovat na more šeda obrazovka polovične HP a vodoo štit. skušam sa dostat už asi pol hodinu a nič . nepomohlo ani odhlasenie na hlavnej stranke
     
  20. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Zmeň dizajn.
     
    †—Đrake®—† tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.