Systém metamorfózy – milník 4 / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra


    Ahoj Corp.13,

    na hlavní straně, taverna - piráti - a úplně dole jsou "Ládovači" za zlato.

    pěkný den
     
  2. -tomaslm193-

    -tomaslm193- Vycházející hvězda fóra

    Super ani mazlíčkovia a krmivo nefungujú korektne.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -tomaslm193-, ano je to tu již psáno na fóru vícekrát, problém je hlášen, mazlíčkovi po nakrmení nefunguje jeho základní bonus. Některým hráčům prý pomohlo odhlášení a přihlášení.
     
  4. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    ja cekam až mi vrati dmg ze svitku a furd nic
     
  5. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Panove cakat mozte, ale pokial nato straca hrac a nie BP tak to vidim tak na rok 2039 :D
     
  6. -javelik-

    -javelik- Pisálek fóra

    vaše starosti mít...já se nedostal dneska ještě přes 49% na přihlášení na moře...tak ani nevím,jak to všechno nový vypadá...natož ještě,jestli něco funguje..)))
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -javelik-, a zkoušíš to pravidelně? Já na moři sice byl, ale bohužel dochází k problémům na moři a bohužel i nekorektnímu chování serveru. Ale každopádně se dávala žádost o vyřešení nově vzniklého problému šedé mapy.
     
  8. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    • Vulgarita
    to si už děláte EDIT ne EDIT už su zase nasranej pač tohle není normalní jak je možny že se vam to lagne a šoupne mně to nevím kamsi kde je všude šedo a přitom tam jsou lodě co mně sekaj a ja nemužu nic to že vám to blbne je vaše starost ne moje ale co tohle je nejen že my od EDIT morfozi blbne salva a mam tam vše na přesnost co jde a koupil jsem i hlavně to bych eště teda jakž takž vzal ale zmizli mi i na 1 den všechny bostery co sem mněl a doba 1 den jim uplinula blne vám mazel nelze nakrmit chy s dmg po nalogovaní lidem to nestřílí jak ma ty vole to ste zase řádně tomu dalůi

    PS: do ted sem vás branil a zastaval názor že se to hodí to co zavádíte ale už i moje nervy trpěli dost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/14
  9. -javelik-

    -javelik- Pisálek fóra

    pravidelně,pravidelně...nonstop od 10 hodin...ale hlásím úspěch...jednou to bylo až 59%,před pár minutama...)))

    59% - init wiev manager a šlus..))
     
  10. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Slůňe_CZ, problém byl hned v počátku hlášen, stejně jako problémy vzniklé metamorfózou, kde je vidět, že se na ní pracuje. Každopádně rychlost vyřešení už bohužel neovlivní žádný team. Každopádně chápu, že jsi naštvaný, ale prosím tě o případné komentáře bez používání vulgarit viz pravidla.
     
  12. Aksal-cz

    Aksal-cz Pisálek fóra

    • Uveřejnění soukromé pošty s podporou
    EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/14
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    BP bi mal prepustit všetkych zamestnancov, podotykam všetkych a hru vratit predošlym majitelom . Možno že bi sa im to podarilo dat do konca roka aspon trochu do poriadku
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Aksal-cz, komunikace s podporou je čistě tvoje soukromá věc a na herní fórum opravdu nepatří viz pravidla.
     
  15. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    • Vulgarita
    60% - init mapmouse control co to je EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/14
  16. -javelik-

    -javelik- Pisálek fóra

    asi mimo téma a asi i pravidla..)))
    ale kdo tedy ovlivní rychlost oprav,než team???.....na tom dělají roboti,nebo kdo,když ne team??...))))
    a nespokojný snad není vulgarita...)))
    já jen,aby člověk věděl,co se smí a nesmí...
    ty vulgarity nejsou ani v pravidlech vyjmenovaný..
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    běž si přečíst pravidla fora, dej si facku a pak se vrať
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  18. -javelik-

    -javelik- Pisálek fóra

    stalo se...a co???
    vulgarismus.- používání sprostých slov....to máme pěkně sprostej národ od vlády počínaje,když všichni používají slovo nespokojený...))
    asi neumím hledat nebo číst...nikde jsem seznam vulgarit nenašel....ani to nespokojený..
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -javelik-, stačí si přečíst pravidla a zjistíš, že tam je vulgarita a slovo nespokojený opravdu vulgární není. A jestli hledáš nějaký přehled vulgarit jako takových, zkusil bych internet a nebo snad ti dojde jestli to co napíšeš je vulgární či to někoho uráží a podobně. A určitě souhlasím s tím, jdi si pořádně ta pravidla přečíst. Teamů je víc a ty opravdu hru nevytváření ani neopravují. Toto dělají lidé tím prověření provozovatelem hry, neboli programátoři. Žádní členové ani CZ/SK teamu ani dalších nemají možnost zásahu do programu hry jako takové.
    Ahoj lukas-reper1, vyvaruj se prosím používání vulgarit i formou zkratek viz pravidla. Bohužel došlo k problému a výpadku v tuto chvíli by ses již měl dostat na moře.
     
  20. -javelik-

    -javelik- Pisálek fóra

    ok,ok...
    jen on použil slovo "vám",z čehož jste asi vyvodili team váš,i když on spíš asi myslel BP a ty odpovědný za chod...tedy ty programatory...nebo že by byl tak inteligenčně na níži,že by myslel,že to tvoří moderátoři??
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.