Systém metamorfózy – milník 4 / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    mojo na takovou dobu neni jen diky mojo,ale hlavne diky svitkum, kdysi existoval bug diky kteremu se z raka dala pri kazdem dodelani ziskat mojo paluba....
     
  2. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Suhlasim Arrow, ano, aj toto bola jedna z pricin, ze hraci mali mojo palubu na tak dlhu dobu, ale aj som chcel hlavne zdoraznit, ze pred 3 rokmi dozadu nebol problem z 1000mojo dostat mojovku aj na 2 mesiace...
     
  3. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    hraju hru 6 let a nikdy jsem nemel mojovku dele jak 4 mesice
    za poslední 3 měsíce jsem proházel odkazem 50 000mojo, mojovku jsem dostal 4x
    ale já mám všeobecně smůlu z posledních 19 svitku mam vzdy poskozeni( to mam aktualne do 2019) nebo predmety....
    vcera jsem si koupil 3bonus mapy byk...ze vsech 3 mam predmety...
     
  4. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    K té mojovce. Ta šance opravdu existovala, ale pak některým hráčům přestaly padat, třeba na Německém fóru se to řešilo a je také spousta bláznivch rusáků, kteří naházely statisíce perel. Z němců to pak řešili, u některých hráčů přezkoumávali ale nic nedokončili. tak je možné že to rovnou udělali bez tý minimální šance, kdy z 1602moja si minimálně dostal 1palubu.
    K sníženému dmg a nefunkčnosti mazlíčků: Stačí odhlásit a přihlásit ze všeho.
    K problému se zdvojnásobovačem atd. Je to celý blbě ale bude to vyřešeno (určitě :D)
     
  5. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    arow tak to jsi opravdu smolař kámo ja prohazel jen přes akci tak 20k mojo a mojovku mam do 20.3.2015
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  6. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ja som pred pár dňami vyhodil 10 000 mojo dostal som mojovku raz.. predtým kým som začal sysliť mojo tak som vyhádzal dokopy možno.. 5-6 k a dostal som 3x.. ale aj tak je to strašne málo.. jeden týpek z serveru dostal z 15 k mojo mojovku na 9 mesiacov..
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  7. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak ja som teraz asi dieta štasteny. behom akcie som hadzal mojo dokopy asi tak 6000 a dostal som mojo palubu 3krat. Zato pred akciou som za vhodenych hadam aj 10 000mojo nedostal ani raz.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  8. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    vrtili už to dmg ze svitku nekomu jak jimto nefunguje ??
     
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    DMG nevratili a s tymi dalšimi problemami sa ani neunuvali spravit. ich jedine zaujimalo to že NPC nestrielali do hračov, to spravili bez problemov. Podla mna dali uplne zbytočny restart ktori nič neriešil
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, není pravda je snaha, opravovat i milník číslo 4. Viz došlo k dodání voodoo paluby, kněze 3 stupně ... . Bohužel oprava některých chyb je složitější a postupně se na nich pracuje.
     
  11. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    njn naco maji ten test servr
     
  12. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    ja cca z 20k mojo som urobil mojovku na skoro 6 mesiacou,ani raz mi nepadla na jolika
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Poseidon a prečo potom sa pustili do niečoho čo nemaju odskušane? Chyby ktore su proti BP su povečšine velmi rychlo opravene ako aj ta dnešna s timy NPC ktore nestrielali. Museli to davat všetko na mapu mora ? stačilo bi to dat aj do časti moj profil.určite bi s tym nebolo tolko problemov
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj †—Đrake®—†, je něco jiného testovat v menším množstvím hráčů a menším množství vybavení jejich lodí. Už samozřejmě se opravují problémy na beta serveru.
     
  15. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    To je pekne že opravuju Beta server ale po každej akože oprave je čim dalej tym viac problemov s normalnymy servermi. aj po dnešnom reštarte už neni vidiet ani NPC lode na bonusovych mapach ak su dalej ako na dostrel. tomu sa hovori oprava.Ešte že Ti Technici su neni doktory asi bi sme to už nerozdychali
     
  16. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    chyba kde neni vidno vlastnu lod snad to opravia je to hrozne pri ware som musel asi 5x dat f5 furt mi lod zmyzla a nebola vidiet a ani strelat nic som nemohol
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano uznávám, po zavedení milníku číslo 4 se vyskytla spousta chyb, nezbývá než doufat, že dojde co k nejrychlejším opravám. Samozřejmě všechny nově zjištěné problémy se pravidelně hlásí.
     
  18. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    No možme teda dufat že to nepokazia ešte viac. Som zvedavy ako nam odškodnia Ušle Dvojnasobne baliky, a ušle HP lode a ine bonusy
     
  19. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Máte taky problém s rozhledem na moři jako by jsem neměl pozorovatele ?
     
  20. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    samozrejme . na tejto hre funguje na 100% iba platobna oblast
    :p
     
    Sirael tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.