Systém metamorfózy – milník 4 / diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 10/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    lukáši počítám středa nebo čtvrtek někdy v ty doby mívaj ty jejich patche či co toje .-)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, bohužel zatím nemáme žádné nové oficiální vyjádření. Ale nezbývá než doufat, že bylo něco zapotřebí doladit aby vše šlo tak jak má.
     
  3. martínek

    martínek Pisálek fóra

    to se vám povedlo vy odborníci: Voodoo kněz 3. se mi zmiznul (bonusové vb body), klíče nejdou koupit na moři, kam se podělo jídlo a rum pro piráty? Proč po potopení zmiznou účinky krmiva stejně tak při změně designu? Proč mám snížený dmg o 300 - 500 na ránu? (zádný bonus mi neskončil a je to při duté).To nezvládnete nic napoprvé?
     
  4. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    ovoce a rum neni v nabidce uz asi mesic-zruseno, kdyby jsi cetl forum tak to vis

    jinak moc jim to nefunguje, data expirace boostru neodpovidaji(pro jistotu jsem si v sobotu psal na podporu o soupis bonusu),
    chybi mojovka a ebenova paluba, nezobrazjuje mi to booster BZ
     
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    martinek keby len krmivo ale aj bonusy zvierat ako takých... a ako píše arrow časy nezodpovedajú pri predmetoch... ja som sa dozvedel že mám z raka 7% na 2 roky a pritom som to dokopy dostal asi 4x z toho pergu.. tak isto premko každý reload ukáže iný dátum
     
  6. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    také mi zmizel voodoo kněz 3 a kde nyní zjistím do kdy mám mojopalubu????
     
  7. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    2014-11-12 14:56:52Získal jsi 7 x labels_Subscriptions_1 .
    a toto je za co?

    svitky zas rozbité, kdoví jestli se to přičetlo
     
  8. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Ahoj. Prémium jsem obdržel 1.1.1970. Co vy? Gratuluju
    Každopádně zbývající čas je 14200dnů, což je taky super!
    Takový experty na herní průmysl jsem fakt neviděl
     
  9. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    všetko maju rozbite . už ani boh nevie čo je pravda a čo nie. Zmizlo mi po reštarte 25 000HP. Premium neukazuje dobre. Mojo Palubu už asi ani nenajdeme. Dvojnásobný zvýhod. balík XL mi ukazuje že mi konči za 6 hodin čo je riadna blbost
     
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    datumy se ukazují špatně všem hráčům, na grafickém znázornění se pracuje, snad se podaří v co nejkratší době napravit.

    pěkný den
     
  11. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    ahoj taky mi chybi 25 000 HP
     
  12. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    truhla -
    2014-11-12 15:55:59Získal jsi 4 x labels_Subscriptions_6 .
    :) to je co?
     
  13. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Tak zase nekteri chytraci kritizovali, ze jsem na bigpoint tvrdej? OK :D Beru, ze mojo paluba v kotli jde lehce najit, ale ted mi chytraci reknete do kdy ji mate? resp. kde najdete, do kdy mate voodoo palubu? Vadila vam snad polozka Moje lod v Lodenici? ... ja tam casto nasel spoustu veci, aniz abych musel logovat.
    P.S. Ted me jeden trouba sestrilel, bo jsem se musel na mori divat, jak mam premium do 1/1/1970 :D (to mi byl 1 mesic a 7 dni :D )
     
  14. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Ahoj, napiš ať k těm opravám dají ještě mazlíčky, který zas nejdou

    @Sanroh: není nad to si to psát do zápisníku :D
     
  15. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    paluba ide ľahko získať? :D :D :D včera som z 10 000 mojo dostal 1...

    a k téme.. nechápem prečo BP spúšťa betu... týždeň to tam testujú potom to dajú na normálne servery a nič nejde z toho riadne.. nechápem ako si to môže taká veľká spoločnosť dovoliť... iné s omnoho kvalitnejšími a náročnejšími hrami to buď radšej skúšajú trošku dlhšie ale keď to už dajú tak všetko fachčí na 110%.. a keď sa vyskytne bug nejaký je opravený rádovo za niekoľko hodín. a nie tu bugy niekoľko mesiacov... bodaj by skrachovali
     
  16. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    s dostáním mojo paluby z kotlíku je/byl problém. nevím jak se to vyřešilo. mimochodem měl bys jich dostat minimálně 6
     
  17. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    jєssιєjaмєs_čяc kdysi jsem se na procentuální pravděpodobnost již ptala a bylo mi zodpovězeno, že neexistuje, že je to věc náhody a že se může stát, že proházíš 5000 i více a nedostaneš ji.
     
  18. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    ve většině případů jde jen o špatné nebo chybějící znázornění, samozřejmě pište zde všechny chyby, které s touto změnou souvisí t můžeme pravidelně všechny odesílat.

    Ohledně kotlíku z Aruby, jak píše Remiel jistota neexistuje, určitě každý z vás zná někoho ve svém okolí, co hodí do kotlíku 1000 moja a má jí a druhý 10 000 a nemá jí. Zde na fóru již v minulosti bylo. že jí hráč nedostal z 20 000 mojo a osobně znám hráče co jí dostal 6x z 1000. Pro někoho nesmiřitelné, ale je to tak a nikdo stím nic dělat nebude, stejný princip jako když člověk sází ve sportce, také nemůže nárokovat miliony, když sází celý život ...

    pěkný den
     
  19. kapitán-kid.cz

    kapitán-kid.cz Pisálek fóra

    Taky mi spadlo HP , měl jsem přes 450 tisíc a tet mám jen 413 tisíc , bude mi to potom navráceno nebo jak to bude ??
     
  20. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    tak to se jim zase něco povedlo, zmizel mi zdvojnásobovač, premium , nezobrazuje se voodo kněz 3, a klíče mi na moři koupit také nejdou
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.