systém Klesající výnos

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ........, 29/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Leo mas uplnou pravdu je mene boteru coz mne mrzi slusne jsem si nadelal b.b :):):)
     
  2. CZ*Krusty

    CZ*Krusty Pisálek fóra

    rano v 9:30 se podivam jak na tom jsem a napise mi to -70% ted jsem se znovu prihlasil a mam tam -80% tak jako kdy muzu zacit hrat akci..byl jsem po celou dobu odhlasen z more i hl. stranky.
    kdyz se prihlasim jen abych se podival tak uz se mi napocte 1hodina hrani?
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    záleží na tom jak dlouho jsi byl aktivní před odhlášením. Zkráceně platí, že tak dlouho jak jsi aktivní musíš být i vypnutý. Pokud jsi tedy byl 3 dny v kuse na moři tak musíš být 3 dny offline abys mohl čerpat normální zisky.
     
  4. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    To co píšeš Leo není pravda - nemáte nikde žádný officiální informace a jen brblete to co máte zde na fóru :).. Oficiální čas hraní je 10hodin s tím, že první hodina je +10%.. je to vyzkoušený a odečítání mínusových procent je cca 40 minut a ne hodina, taky vyzkoušené :) - osobně si taky myslím, že hlavní stránka s tím nemá nic dočinění, ale to jsem ještě nevyzkoušel :)..

    PS: ohledně těch vašich boterů.. myslím si, že jich je ještě víc :).. jen zalezli na svitky :)) a když projedu 13-15 mapy to stejný, nezabrání jím to :)
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Informace, které máme na foru jsou od hráčů, kteří tímto systémem hrají už delší dobu na GE7 a od členů centrály. Informace ale nedošly v oficiálním oznámení. Co se týče těch 10 h hraní se 100% ziskem, to sice platí, ale také platí, že pokud jsi byl předtím 3 dny v kuse online, nestačí 12h na to aby zase naskočilo 10 h plných odměn. Po 18h hraní máš maximální - hodnotu -80% a ta zůstane i když hraješ dál, to ale neznamená, že se čas zastavil. Takže skoro stejnou dobu co hraješ pak musíš být offline abys měl zase 100% zisky.

    Jak diskuzi pročítám tak mám pocit, že nejvíc si stěžují ti, kterým se teď nevyplatí pustit loď na program a místo toho aby jste byli rádi, že jsme Vám sehnali alespoň nějaké info tak i na tom si najdete něco na co si stěžovat.

    Jinojazyčná fóra měla od začátku jen obecné informace bez jakýchkoli podrobností.
     
  6. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Já si nestěžuji, jen tu dávám fakta a poznatky.. hraju do max -30% protože pokud mam skoro full loď tak se mi odměny vyplatí pořád :).. to odečítání mám vyzkoušený :) - proto bych byl rád, kdyby se TL všech národností pokusili o zpětnou vazbu k BP aby dala oficiální informace, když už jim to běží tak dlouho :)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    běží jim to dlouho pouze na PvE serverech. Při spuštění na PvP servery, ale došlo k menším změnám.
     
  8. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Jakým změnám?
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To už jsme se snažili, ale bohužel když BP nechce žádné oficiální oznámení udělat tak nenaděláme nic. Jsou prostě věci, které si provozovatel tají a je jich víc.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nemáme přesné info, jak už psal Poseidon, BP se oficiálně k systému nevyjádřilo, ale pravděpodobně došlo k úpravě času, po kterém naskočí negativní bonus, čas se počítá už jen pokud jsi na moři a ne i na hlavní stránce a další drobnosti.
     
  11. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    Ano s bootery to nehlo mají více lodí s jednou bootují a s druhou hrají a pak to prostridají
     
  12. Proč davate neco do hry a nemate informaci o tom jaky duvod a hlavne Adminy na forum to nevi tak jaky duvod proč nežadate info ??
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Info se žádá, ale bohužel je na provozovateli jestli se nám ho rozhodne dát či nikoliv. Ale pokud jsi nespokojen nemusíme se snažit dát dohromady ani námi získané poznatky a nebudou informace o PZ atd atd třebas ti to tak bude vyhovovat.
     
  14. proč tedy to nesouhlasi co je na forum ja dneska nehral 18 hodin a nemam 10% na vic ?? to je proste drbarna na platici hrače chapu
     
  15. Hank45

    Hank45 Zelenáč fóra

    :D:D:D...chjo..BP od začátku bere Seu jako nevlastní děcko..prostě potřebuje na servru víc místa pro vlastní hry ;)
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    ˟•ŧřǿĺĺ_Ǥλϻ₤ⁿ, musíš ale brát kolik jsi hrál předtím. To je ten problém. Máme informace od členů podpory, kdy při kontrole stěžujících hráčů viděli například, že byl herní účet s minimální pauzou online několik dní a pak se rozčiluje, že když například 10 hodin nehraje má -80%. Možná by nebyl třebas špatný návrh na nějaké počítadlo a nebo tedy aby byl klid se hráči počítalo zlato do - a pak by si to možná viděl lépe. A ne, že jako nyní bude 2 dny na bootu a má stále jen -80%. A tím by viděl následné ponižování procent dolu za nehraní.
     
  17. divej mě to je jedno ja do te hry nemam ani korunu když se neco da do hry je potřeba davat info a ne rovnou to tam dat a klidne plačme vid
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já to chápu, ale bohužel to musí učinit provozovatel a pakliže to neudělá na dotaz alespoň z jedné země tak s tím nic nenaděláme.
     
  19. a mince mužu delat denni ukoly a mam klid
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.