systém Klesající výnos

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ........, 29/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    sir*cvac
    a myslíš, že my ty bany dáváme s radostí? Jednou jsou ale daná pravidla fóra a ta se musí dodržovat. Kdyby tu každý každého citoval tak tu v těch diskuzích bude zmatek.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Neříkám, že by se nedalo třebas něco vymyslet, ale ber to i tak něco vadí jednomu druhé zas jinému. Nikdy se nelze zavděčit všem.
     
  3. matfons

    matfons Aktivní autor

    Ahojte,
    nedá mi to vyjadrit sa ku všetkým týmto názorom. :D
    Vidím to tak že tu plačú len boteri, ktorí už nemoôžu zarobiť 100% v perlách a korunách :D alebo tí, čo nevedia rozmýšlať a hrať tak aby neboli v -%. Nový sýstém KLESAJÚCI VÝNOS ide už 3 dni a mne osobne sa ešte nestalo, že by som bol v minimálnom mínuse (t.j. -10%).
    Pre tých ktorí tu píšu že hrajú v priebehu dňa a sú stále v mínuse mám jednu radu: vypnúť hru na 8-9 hodín (každý deň) a znovu máte 12 hodín bez straty. Ďalšie výhody nového systému: tútto noc som zarábal perly na 13-15ke mape. Pred zavedením systému tu bolo non-stop minimálne 20-30 hráčov (boterov) na každej z máp, teraz je ich 10 x menej (4 hráči na mape). V pohode som mohol strielať NPC bez toho že by mi ich zakaždým niekto ukradol na poslednu strelu. Len tolko k tomuto novému systému ... za mňa veľké + pre BP :D:D:D a správny krok proti boterom. :D
     
    congy71 tohle ocenil(a).
  4. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    :) asi chyba v prekladu, nemluvim o banu, ten asi dostal podle pravidel, ale o puvodnim tematu a tim je klesajici zisk.
    Jde o to, ze urcite existuje vic moznosti jak zabanovat bootery a neomezovat zavislaky, kteri si hraji vic jak 12 hodim, nebo jako napriklad v mem pripade, zazvnoni susedka, musimse ji venovat a zapomenu se odhlasit a je to na to sup ..... cas se odpocitava....
     
  5. varom.cz

    varom.cz Zelenáč fóra

    • Vulgarita
    liga je největší *** v téhle hře smrtelník a poctivec nemá šanci :(
     
  6. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    sir*cvac to celkem chápu, když zazvoní sousedka tak se jí také věnuji až do rána, ale to pc se dá při tom vypnout :)
     
  7. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    tak stane sa ti to raz budes nadavat stane sa ti to druhy raz budes nadavat a ked si mudry 3 krat sa ti to uz nestane :D
     
  8. rytiř1969

    rytiř1969 Pisálek fóra

    ať jde BP s takovou politikou do edit!AKORÁT ZASE NIČÍ HRU!!!
     
  9. Tom

    Tom Magnát fóra

    Prosím dle pravidel. Jak už tu někteří psali někomu se to bude líbit někomu ne.
    Mne osobně to žádný problém nedělá netrávím u hry 12 hodin denně , mám i osobní život. :)
     
  10. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    o hře už nelze mluvit a zničené je tou už tak 5-6 let zpět..tady jde už pouze o setrvačnost,jako když zapneš telku a stejně na ni nekoukáš;)
     
  11. VIP☠SOMES

    VIP☠SOMES Zelenáč fóra

    neni to 12 ale 10 hodin
     
  12. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj, ještě mě napadla k tady tý ptákovině jedna věc - je celkem nespravedlivý když konečně po tisící truhličkách najdu např. BZ booster a budu se chtít věnovat svitku,ale jelikož mi tady ta sranda nedovolí hrát více tak bych byl rád kdyby po lognutí se stoplo odečítání času těch boosterů,a to by mělo platit u všeho..dřív to bylo jedno protože si se nalogoval ráno, odpolene či večer.. a mohl si hrát..teď ti sea omezuje čas hraní a booster ti skončí a měl si ho totálně zbytečně.. myslím si, že na tomto se semnou zhodne dost lidí :) osobně jsem rád když nějaký booster najdu :)
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na různé změny v systému můžete založit podle pravidel anketu. Pokud bude splňovat všechny náležitosti bude její výsledek poslán centrálu.
     
  14. Krtko

    Krtko Perspektivní autor

  15. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    Kdyby v BP přemýšleli o hře a né o svém kontu,netřeba jakýchkoliv anket..chci přijít pohrát si z relaxovat.A né někde vypisovat ankety.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/2/19
  16. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    a keby si ty krtko čital pozorne tak by si videl že Jakor40 to nie len čital ale mal tam dokonca aj 3 prispevky k tomu tematu. Lenže od vtedy sa situacia zmenila a BP nas obmedzuje v hrani čiže on reaguje na tuto novu situaciu
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).
  17. Krtko

    Krtko Perspektivní autor

    BlackOuts ok :) v tom případě založit novou anketu dle pravidel jak píše Leo
     
  18. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    :) v pohode krtko. Len neviem či to ma nejaky zmysel zakladat novu anketu . Vetšina hračov aj tak nehra viac ako 12hodin a boterom to je už uplne jedno *** pustia tak či tak a bosterov maju na cele roky. Nechat tak jak je a radšej si rozmysliet či vložit do hry real peniaze za každou somarinou alebo len sem tam nejaky zdvojnasobovač alebo zlavu aby bola lacnejšia kupa v tržnici
     
  19. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Rekneme si to na rovinu, biti budou vsichni, misto tech co "nehrajou podle pravidel" proc??????
     
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Myslím si , že 12h hraní je až až. Protože bannování hráčů na programu není tak lehké a neustále se objevují novější a lepší programy, proto BP přistoupil k tomuto řešení. Když jezdilo plno booterů nadávali jste, když s tím BP něco dělá nadáváte taaky, ale projrďte si teď mapy 13-15 a schválně kolik tam najdete booterů?
    A pokud Vám 12h na hraní nestačí tak si v době off na moři najděte jinou hru na vyplnění času. Samozřejmě od BP :D
     
    congy71 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.