systém Klesající výnos

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ........, 29/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vitek519

    vitek519 Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    Cechovně by to problém MOŽNÁ nebyl, ale večer kdy mám nejdelší herní čas, jsou boje alianční a tam je zapotřebí každá loď. To by jsi snad mohla vědět. Pustit program...docela chabé vysvětlení, že lidi co jsou aktivní jen přes event mají možnost hrát hodinu max. dvě, kdy se jim to ještě vyplatí... Chtělo to doladit, než to dají na normální zaběhlý pvp server. o_O:rolleyes:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/19
  2. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Ja myslim ze jsou i jina reseni, jak vyresit booty, nez tahle ...... vychytavka, ktera nastve normal zavislaky
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    vitek519 prosím dodržuj pravidla.
    sir*cvac můžeš udělat návrh, už jich tu bylo několik ať již opisování nějakých kódů a podobně. Ale zas je zapotřebí brát, že takově věci není problém *** naučit.



     
  4. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Celý PVE server - tak jako tento klesající výnos je totální nesmysl. Toto je Seafight .. ne Seafarm..Klesajícím výnosem to poškodí normální hráče - který si o víkendu, při eventech budou chtít více zahrát, a naopak přibude více boterů :). A sorry 10% výdělek taky není moc :) na dnešní dobu :)).. Jen mě tak napadá, čím ještě víc ten BP tu hru chce zhnusit? :)... na druhou stranu trochu pozitiva - zapl jsem po dlouhé době televizi xD
     
    rytiř1969, NoStress* a TotojehraPche tohle ocenili.
  5. NoStress*

    NoStress* Aktivní autor

    Celá tato věc je hloupá. Tvrdit, že aliance počká, až doděláš úkoly.. halóó, bojuje tu někdo o ostrovy? Zná tu někdo špiclování? Tahle věc hru zakonzervuje... samozřejmě že tu bude mnoho méně bojů, většina lidí, co tu zůstala, tak nejdřív farmí a až pak bojuje..

    méně bojů = méně peněz do hry.
     
    *jakor40 a TotojehraPche tohle ocenili.
  6. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    :D ještě že už ne hraji hhhh :D
     
  7. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    niekto tu spominal ze ked ide spat ma -80 percent :D prestan 1 den hrat :) aby sa percenta vyrovnali s tvojim zivotom realnym :) ked spis minimalne 7 hodin denne neni problem aby si mal stale 0 percenta :) a ked bojovat minusove percenta sa nevztahuju na BB a ked robis denne ulohy na korunky tak obetujes zopar 100 koruniek co by si dostal kebyze nemas minusove percenta :) a to je vsetko :) aj ked 3-4 hodiny bojujes za den mas stale 8-9 hodin na to aby si farmil a ked denne spite aspon 8 hodin tak to vypinajte odhlasujte sa :) a ak ste boteri tak jasne ze vam to vadi :)
     
    matfons, Berta a *jakor40 tohle ocenili.
  8. HUCUL

    HUCUL Zelenáč fóra

    Niečo mi asi ušlo.Ako to postihne Boterov? Boter zapne svitky nasvitkuje si zlato,body, perli, hodí to na truhličky na zbieranie glicov.Neviem ale nezaregistroval som že sa nato nejaké %tá vzťahujú. Jak bude akcija dá si 12 hodín pauzu a bude to hádzať na akcijové NPC na 12 hodín. Normálny hráč nemá šancu ho dobehnúť v ničom. Alebo sa mílim?
     
  9. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    Boteri stále botujú. A mňa obedzujú nemám chuť im poslať ani cent a ani nepošlem. Kopú si jamu pod sebou.
     
  10. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    @HUCUL ano boteri budu furt hrat nonstop ale teraz mas sancu dostat sa do LIGY - - percneta sa vztahuuu na BS,ELB, korunky , perly z npc na mori
     
  11. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    • Zbytečná citace
    Sa miliš. Na ligu ma tak isto šancu ako pred tym lebo *** to bude strielat 12 hod. a ti tiež len 12hod ,akurat že *** toho nastriela viac za ten čas. Boterov nebude nikdo nahanat do aliančnych Warov ale hračov normalne prihlasenych ano. Asi tak moj nazor:)

    Poseidon chcem sa opytat k čomu služi tlačidlo/ Odpovedat / pri prispevku ,ked ho niekdo použije tak dostane Varovanie -zbitočna citace. Možeš mi to vysvetlit ? prosim
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/19
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To není pravda, ale je zbytečné ho použít pro předchozí příspěvek v souladu s pravidly je na to upozorněn. Jsou tu příspěvky dělaný přes odpověď, které splňují v pořádku pravidla a nevadí to ničemu.
     
  13. Tihounek83

    Tihounek83 Pisálek fóra

    proč jsem přišel o několik desítek milionů ve zlatě co jsem měl za dobu co hraji naspořeno a mam tam jen 100? S bootama si bojujte jak chcete, ale ja bych rád viděl své zlato zpět. Hru hraji sem tam, nejsem hráč co by tu seděl od nevidím do nevidím a proto nechápu postih v podobě, že jsem přišel o své zlato? děkuji za odpověď
     
    • Dopubleposting
    konečne mě bigpoint donutil at do hry nemusim davat penize at maji na sve deti huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aspon ušetřit to radči lidi začnite hrat world off tanks tam je to vyhoda a neni tam omezeni jak na teto s hře :)

    Bud rad dej čas zachvilku ty bigpoint vybere i kreditku věř tomu proto nic nekupuj
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/2/19
  14. Berounka

    Berounka Pisálek fóra

    tj málo..musíš víc,nebo Ti to zavřou :D:D:D
     
  15. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    Taky nevím k čemu složí to tlačítko já už za něj měl několikrát i několika denní ban na fóru za zbytečnou citaci
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/2/19
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je to jednoduchý: pokud reaguješ na příspěvek, který je hned nad tvým (jako já teď), tak nedávej "Odpovědět", ale hned piš odpověď. Pokud reaguješ na příspěvek, který je někde výš, použij "Odpovědět".
     
  17. už nekupuji nic už jim nemam ani korunu mame super adminy na forum oni jim daji :D :D
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dá se i místo Odpověď zkopírovat pouze nick na kterého chcete reagovat. Vyhnete se tak zbytečným trestům.
     
    Bibi tohle ocenil(a).
  19. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Ahoj Poseidone, proste si jen myslim ze kde je vule, tak se reseni najde a to takove, ktere bude bolet jen ty kerych se to tyka a ne plosne vsech....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.