Chyby Svoboda

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem CZ-FOX, 6/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. CZ-FOX

    CZ-FOX Pisálek fóra

    Neměla být dnes náhodou Svoboda Švédsko? Opět se vloudila soudruhům z NDR chybka. :-(
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  3. CZ-FOX

    CZ-FOX Pisálek fóra

    Jo že ráno nebyly úkoly ani bedny, vraky nic.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Poslední dobou se mi ty úkoly (5M do Svobody a 10 truhel) daří udělat jen jednou za Svobodu, tedy za den. Podruhé mi je už většinou nenabídne.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No nejsme tu stále máme i osobní život takže nevím. Ale nikdo další nehlásil.
    Co se týče úkolů bohužel tento problém tu je již dlouho. Stává se některým hráčům, že během svobody vůbec nedostanou úkoly i, ale jsou to náhodné potíže a chápu, že je složitější je odhalit.
     
  6. CZ-FOX

    CZ-FOX Pisálek fóra

    Ráno nešlo vůbec nic. A ten osobní život máme všichni, nebo většina. Jenom píšu že to ráno nešlo vůbec, ani nakoupit.
     
  7. CZ-FOX

    CZ-FOX Pisálek fóra

    A jinak ted mi nejde třeba vycentrovat mapa :-/ když kliknu na tu ikonu co to má dělat, aby byla loď v uprostřed.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano to je hlášené dokonce je to zde na foru myslím psané. Stačí si projít vlákno s chybama v unity.
     
  9. CZ-FOX

    CZ-FOX Pisálek fóra

    To bych tu chvilku co tu jsem nedělal nic jinýho než psal co jde a co ne, já jen doufám že to daj dohromady snad někdy :)
     
  10. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Poseidone pokud mam hlasit nedostatky tak cela hra nejede tudiž schopnost dat tuto hru do stavu hratelnosti bude trvat nekolik let a to dovi jestli to nezabali BP pro neschopnost
     
    eniinail tohle ocenil(a).
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Hra jede. ALe ano je v ní bohužel spousta chyb, ale objevují se i nové a je zapotřebí hlásit je. Protože pokud se nenahlásí neopraví se nikdy ani v případě, že zrovna bude oprava "snadná".
     
  12. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Tak teda proc neudelate soupis chyb ktere jsou hlašene předevšim to vam usnadni praci
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Chyb je velké množství můžu sice psát chyby co hlásíme my. Ale hlásí je i další země. A i tak hráči píšou chyby znovu a znovu i když jsem v příspěvku nad jejich napsáním. Takže si myslím, že je to zbytečné. A jelikož aktuálně co vidím je hlášeno cca 700 chyb tak by je opravdu nikdo nečetl. Nemluvě o tom, že název někomu třebas nic neřekne bez popisku dané chyby.
    A nemluvě o tom již to tu dříve bylo a k čemu to bylo k ničemu akorát se tam lidi dohadovali.
    Ulehčení by bylo kdyby se raději hráči podívali co je nahlášené a co ne od jiných hráčů a hlavně používali vlákno k nahlášení příspěvku a ne k diskuzi že to dělá i mně a podobně pak chápu, že tam není přehlednost.
     
  14. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    No chyb jako maku maji teda o praci postarano snad to nejak slataji co nejdriv.
     
  15. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Pokusil jsem se o vikendu sepsat pár chyb a bylo mi řečeno, že si mám přečíst celý Chyby v Unity (ted již ani nejsem schopen najít celý článek) ... Kdysi jsem programoval databáze a nastavit např. jen řazení vzestupně či sestupně (viz např. problémy ve skladech či vylepšování kamenů) je zrovna problém cca půl hodiny pro mne ve všech možných nastaveních téhle hry. Apropo, dokud nebude tabulka s chybami a k nim následné nastavení priorit oprav, tak tahle hra nikdy fungovat nebude. Mám pocit, že programátoři téhle hry tápou v tom, co mají řešit jako první (chybí tomu mangement). Dovolím si doporučit, aby se zaměřili na za 1. uživatelská přívětivost (viz např. řazení všeho možného, dostupnost informací např. v sezóně), 2. chyby, které brání plynulosti hry a plnění úkolů, a naposled 3. např. že nefungují vědomosti špeha či nejde pořád zvuk atd.
    Hlášené odstraňování chyb, mi připadá, že programátoři pouze vykazují činnost, ale neřeší problémy ve hře :(
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vlákno které hledáš je Chyby ve hře v Obecných diskuzích. Je tam i seznam chyb, které jsou hlášené z posledních asi 2 měsíců. Ten budeme aktualizovat podle toho co se nahlásí případně opraví. Dnes proběhl restart, který opravil několik věcí. Kontrolovala jsem to takže vím, že fungují. Některé chyby se bohužel objevují jen individuálně u několika hráčů takže se dají jen velmi obtížně reprodukovat a zjistit jejich příčinu.